Pesgenu

Użytkownicy
 • Content Count

  4
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

2 Neutral

About Pesgenu

 • Rank
  Nowy

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. ....Łał. Nie wiedziałem o tym. Dzięki wielkie, teraz działa. Suckesywnie zainstalowałem rom! Dziękuję za pomoc!
 2. Dobre, wieści - problem z /systemem faktycznie zniknął. Znaczy, sprawa przesuwa się do przodu. Gorzej, że dalej nie mogę wgrać romu - przy kopiowaniu cały czas zacina się przy koncówce, odmawiając wgrania system.new.
 3. Dzięki wielkie za odpowiedź. Cały czas przy wykonywaniu wipe'u wyskakuje o takie o Przy czym przy próbie przerzucenia ROMu do telefonu, zawsze odrzuca plik "system.new"
 4. Szanowni Forumowicze! Podczas mieszkania w Chinach kupiłem dla matki telefon Xiaomi Note 3. Telefon jednakowoż miał do dyspozycji kilka języków z czego żaden nie był przez moją rodzicielkę znany. Odpowiedzią po pilnym przestudiuwaniu forów okazała się instalacja polskiego Miui, do czego przystąpiłem. https://miuipolska.pl/instalacja-miui-2016-2/ - używałem tego poradnika. Wszystko szło jak po maśle, aż do ostatniego punktu, który jest wyjątkowo niejasno opisany. Po instalacji polskiego ROMu telefon właczał się dobre 10 minut, po czym włączył stary system. Zrestowałem go, to samo. Ponownie wszedłem w TWRP i chciałem go rebootnąć z tego poziomu, ale podaje mi komunikat "No OS installed! Are you sure you wish to reboot?" - Co mnie zaniepokoiło. Usiłowałem po raz kolejny zainstalować ROM aczkolwiek podaje mi komunikat "failed to mount /system (invalid argument)". Wyczytałem gdzieś poradę że powinienem wejść w Wipe i tam zamienić plik systemowy na FAT. Nie znalazłem jednak tej porady na sprawdzonej stronie, wobec czego boję się uszkodzenia systemu. Proszę o rozsądną poradę, nie jestem regularnym użytkownikiem Androida i jestem zaniepokojony że mogę telefon zwyczajnie zbrickować. PS: Forum naturalnie przeszukałem, wyszukiwarka pozostaje głucha na mój problem.