Jump to content

KermitGDA

Użytkownicy
 • Posts

  15
 • Joined

 • Last visited

Dodatkowe

 • Smartfon
  Mi 11

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

KermitGDA's Achievements

Rookie

Rookie (2/14)

 • One Year In
 • Collaborator Rare
 • Conversation Starter Rare
 • Reacting Well Rare
 • First Post Rare

Recent Badges

3

Reputation

 1. Hej Po aktualizacji do 13.0.4 pojawił się u mnie problem z powiadomieniami. Przykład: Dostaję powiadomienie o np. rozładowanej baterii, rozwijam panel powiadomień, klikam "X", powiadomienie znika i momentalnie w jego miejsce wskakuje nowe puste powiadomienie (tym razem bez dźwięku i wibracji), dopiero kolejne naciśnięcie "X" czyści listę. Z tego, co zauważyłem, to dzieje się to z powiadomieniami z Panelu Sterowania oraz aplikacji mBanku.
 2. Czy jest na miui 13 jakiś sposób, żeby nie ubijał wybranych aplikacji w tle? Korzystam z banda Huawei oraz aplikacji Huawei Health, która jest niezbędna m.in. do wyświetlania powiadomień na opasce, ale musi działać w tle cały czas. Na miui 12.5 wyłączyłem optymalizację baterii dla tej aplikacji oraz założyłem tzw. "kłódkę" i to wystarczyło. Teraz zrobiłem to samo, ale po jakimś czasie aplikacja i tak zostaje ubita.
 3. Po wygraniu ww. romu zauważyłem dziwne zachowanie, jeżeli chodzi o smsy. Korzystam z Google Wiadomości i często smsy wysłane do mnie nie dochodzą, czasami dostaje puste wiadomości od nadawców, którzy ich na pewno nie wysyłali (sprawdzone na bilingach).
 4. Mam problem z instalacją, uruchomiłem telefon w trybie fastboot (pojawił się pomarańczowy napis fastboot zamiast króliczka), odpaliłem instalator (aktualizacja bez wipe), który uruchomił się w malutkim okienku z ledwo czytelną czcionką, instalacja doszła do momentu w którym wgrał się "cust" i na tym się skończyło. Poczekałem jeszcze kilka minut, żeby się upewnić, czy nie ruszy dalej, ale nic takiego się nie stało, dalej wisiała w tym samym miejscu.
 5. Też korzystam z googlowskich Wiadomości i mmsy działają u mnie normalnie. Jeżeli chodzi o baterię, to wydaje mi się, że jest trochę gorzej niż na 12.5.16. W kwestii automatycznego podświetlenia ekranu, zauważyłem tu dużą zmianę. Jasność zależy nie tylko od poprzedniego czujnika ale też od tylnego (w tej roli występuje chyba któryś z aparatów). Wcześniej jak zasłoniłem przedni czujnik, to nawet w dobrze oświetlonym miejscu jasność ekranu spadała prawie do 0, teraz żeby tak się stało muszę zasłonić przedni czujnik oraz tylną wysepkę. W jasnym pomieszczeniu po zakryciu tylko poprzedniego czujnika, jasność spada w bardzo niewielkim stopniu. Po wejściu w menu serwisowe (CIT, Light sensor) wyświetlane są odczyty z DAC oraz BackDAC.
 6. Dzięki 😁 Faktycznie, domyślnie miałem ustawiony portfel sim, zmieniłem na hce i teraz działa.
 7. Testował ktoś już, czy google pay działa normalnie? Chciałem zapłacić dzisiaj rano za bułki na śniadanie i terminal po przyłożeniu telefonu nie widział karty. Na marginesie dodam, że do google pay bez problemu dodałem swoją kartę płatniczą, NFC oraz ten dodatkowy toggle od GPay miałem włączone.
 8. ROM wgrany na czysto wczoraj, jak dotąd zauważyłem 2 problemy: - w ustawieniach ciemnego motywu lista aplikacji jest pusta - po ustawieniu starego wyglądu "Centrum funkcji" układ przełączników domyślny i rozszerzony wyglądają tak samo Poza tym reszta wydaje się ok, czytnik palucha działa dużo lepiej.
 9. Wolnego miejsca mam jeszcze sporo (zajęte 1,3 GB), zsynchronizowane są tylko najnowsze wiadomości, brakuje w chmurze tych najstarszych.
 10. Hej Mam problem ze stockową aplikacją SMS. Mam obecnie 2135 wiadomości w skrzynce, po synchronizacji wyświetla się komunikat mówiący: "1130 SMS do synchronizacji". Mam ustawioną automatyczną synchronizację wiadomości, dodatkowo robię jeszcze ręczną i cały czas widzę info o tych 1130 smsach. Mi 11 z romem xiaomi.eu 12.5.13
 11. Po aktualizacji jak na razie wszystko ok, wydaje się że babol z AOD jest ogarnięty.
 12. Też zauważyłem ten błąd dotyczący AOD. Przy ustawieniu AOD na 10s w 99% przypadków wygasza się normalnie, ale pozostaje ten 1%, gdzie wyświetlacz nie gaśnie i pokazuje godzinę, dopóki nie uśpię go przyciskiem.
 13. Dzień dobry wszystkim. Ostatnio pojawiło się kilka informacji na temat przepalonych płyt głównych w Mi 11. W związku z tym postanowiłem sprawdzić swoją 11 jak się zachowa pod obciążeniem. Rom: 12.5.4 Stable Benchmark: 3DMark - Wild Life Stress Test (20min) Temperatura: CPU Float Oto wyniki: Best loop score - 5644 Lowest loop score - 4991 Stability - 88,4% Max. CPU temp.: 56 C Max. battery temp.: 50 C Ciekawe jak się zachowują inne Mi 11, kiedy zostaną "zestresowane". Proszę o zamieszczanie tu swoich wyników i spostrzeżeń. Pozdrawiam
×
×
 • Create New...