Jump to content

VitoAndolini.

Użytkownicy
 • Posts

  41
 • Joined

 • Last visited

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

VitoAndolini.'s Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

 • First Post Rare
 • Collaborator Rare
 • Conversation Starter Rare
 • Week One Done
 • One Month Later

Recent Badges

1

Reputation

 1. Nie był zalany, w wejście dmuchnąłem kompresorem z powietrzem. Nic to nie dało. Po około tygodniu zresetowałem telefon i problem znikł sam z siebie Dzięki za odpowiedzi. Dziś kupuję nowy telefon
 2. Zrobiłem obydwie rzeczy. Nie pomogło. Nagle wczoraj sam z siebie wykrył kartę i do tej pory działa. Niestety nadal mam ikonkę słuchawek i nie mam głosu z filmów etc. Fizyczne włożenie słuchawek i wyciągnięcie nie pomgoło...
 3. Cześć ! Dziś podczas wykonywania połączenia do żony pojawiła mi się ikonka podłączonych słuchawek (oczywiście nie miałem ich podłączonych) koło zegarka. Musiałem rozmowę przeprowadzić na głośniku bo ani ja nic nie słyszałem, ani moja żona. Po rozłączeniu dioda pozostała i telefon przestał wykrywać kartę sim. Po kilku resetach i wyłączeniach/włączeniach telefonu w końcu wykrył kartę sim (ikona słuchawek nadal świeciła) jednak po jakiś 30 minutach znów przestał wykrywać karty sim i jest tak do tej pory. Czy ktoś spotkał się z takim problemem i sobie z nim poradził ?
 4. Witam. Bateria ładuje mi się bardzo długo. Zastanawiam się nad zmianą nietylko baterii ale i wejścia USB. Ma ktoś sprawdzone linki ?
 5. A po co mi będzie potrzebny skoro będę używał przejściówki i kabla microUSB ? I co z tymi płytkami ? W ogóle o jakich płytkach mówimy ? Coś szerzej można się dowiedzieć ?
 6. Kurde kupiłem kabel BlitzWolfa za 40 zł i mówicie mi, że mogę go sobie do kosza wyrzucić ? Supcio. A co jeżeli zmiana na microUSB nie pomoże ? Może to być wina jakiejś płytki (na poprzedniej stronie ktoś mi tak pisał) ?
 7. Tak, z przejściówką. Zmieniłem kabel i to samo. Kupiłem jeszcze RN 3 SE, tam dołączają ładowarkę z wejściem EU (bez przejściówki) i to samo... Jak mogę stosować normalną ładowarkę jak mam wejście USB typ C ? MicroUSB przecież chyba nie podejdzie ?
 8. Jak myślisz, w moim przypadku mogłaby być to płytka ? Nadal ładuje mi się 5-6h. Wysyłać do Chin telefon na gwarancję całkiem się nie opłaca. Przesyłki w obydwie strony + koszt naprawy + robocizna... Idzie wymienić taką płytkę na własną rękę tak jak baterię ?
 9. Nazwa przedmiotu:Xiaomi Redmi 3 Opis: Witam,mam do sprzedania Xiaomi Redmi 3 (NIE JEST TO ANI S ANI PRO) nowy, nie używany z MIUI 8 Global także polskie menu ma. Cena: licytacja na allegro lub 650 zł na olx Aukcja allegro/olx: http://allegro.pl/xiaomi-redmi-3-gratis-folia-licytacja-bez-cm-i6627073089.html https://www.olx.pl/oferta/xiaomi-redmi-3-gratis-folia-CID99-IDiZeAl.html?action=show&id=280568125&utm_source=serviceletterManageAd&utm_medium=email&utm_campaign=diplayLink#xtor=EREC-55-[id1]-20161128-[diplayLink][email protected] Kontakt: 889 312 548 lub [email protected] Zdjęcia: w linkach
 10. Mi nie pomaga. Tylko, że najpierw ściągnąłem z apkmirror najnowszą wersję (zainstalowała się ale nic to nie dało), a dopiero potem Twoją wersję z 29 września (też nic to nie dało "Aplikacja nie jest zainstalowana"). Jakieś inne pomysły ?
 11. MIUI 8 xiaomi.eu 6.11.17 wgrane po małych perypetiach. Teraz oczywiście problem ze Sklepem Play i błędem 963... Ktoś ma na to sprawdzony sposób bo widzę, że różnie bywa. EDIT. Nie mam jeszcze motywów mimo ściągnięcia ThemeManager.apk. Wyświetla mi komunikat, że aplikacja nie jest zainstalowana. I tyle. Nic więcej.
 12. Ktoś sprawdzał ten sposób ? O co chodzi z tymi komendami ? Każdą z osobna mam wpisywać czy w jednym wierszu ?
 13. Witam. Mam problem z instalacją MIUI Polska. Kupiłem tablet od Goldwaya, więc wiadomo, że wgrali syfiasty room dokładnie Global 7.2.1.0.0 (stabilna LACCNDA). O dziwo Sklep Play działa ale nie działają już takie apki jak NC+GO czy TVNowski Player. Po Mi4c gdzie był ten sam room wiem, że to jego wina i po zmianie będzie hulało. Wracając do problemu. BL chyba odblokowany, więc wziąłem się za TWRP i już tutaj pojawia się problem. Przy komendzie fastboot oem device-info wyskakuje błąd, tak samo przy fastboot oem unlock... Ktoś jakieś pomysły ?
×
×
 • Create New...