Jump to content

VitoAndolini.

Użytkownicy
 • Posts

  41
 • Joined

 • Last visited

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

VitoAndolini.'s Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

 • First Post Rare
 • Collaborator Rare
 • Conversation Starter Rare
 • Week One Done
 • One Month Later

Recent Badges

1

Reputation

 1. Nie był zalany, w wejście dmuchnąłem kompresorem z powietrzem. Nic to nie dało. Po około tygodniu zresetowałem telefon i problem znikł sam z siebie Dzięki za odpowiedzi. Dziś kupuję nowy telefon
 2. Zrobiłem obydwie rzeczy. Nie pomogło. Nagle wczoraj sam z siebie wykrył kartę i do tej pory działa. Niestety nadal mam ikonkę słuchawek i nie mam głosu z filmów etc. Fizyczne włożenie słuchawek i wyciągnięcie nie pomgoło...
 3. Cześć ! Dziś podczas wykonywania połączenia do żony pojawiła mi się ikonka podłączonych słuchawek (oczywiście nie miałem ich podłączonych) koło zegarka. Musiałem rozmowę przeprowadzić na głośniku bo ani ja nic nie słyszałem, ani moja żona. Po rozłączeniu dioda pozostała i telefon przestał wykrywać kartę sim. Po kilku resetach i wyłączeniach/włączeniach telefonu w końcu wykrył kartę sim (ikona słuchawek nadal świeciła) jednak po jakiś 30 minutach znów przestał wykrywać karty sim i jest tak do tej pory. Czy ktoś spotkał się z takim problemem i sobie z nim poradził ?
 4. Witam. Bateria ładuje mi się bardzo długo. Zastanawiam się nad zmianą nietylko baterii ale i wejścia USB. Ma ktoś sprawdzone linki ?
 5. Mam nadzieję, że nie zostanę zlinczowany. Jaka nazwa motywu ?
 6. Mi4c po wersji 7.4.6 mam dzwonek rozmowy przychodzącej narastający mimo, że tego nie zmieniałem. Widzę, że tutaj brak aktualizacji dla tego modelu ale może ktoś wie czy wrócili do poprzednich ustawień ?
 7. A po co mi będzie potrzebny skoro będę używał przejściówki i kabla microUSB ? I co z tymi płytkami ? W ogóle o jakich płytkach mówimy ? Coś szerzej można się dowiedzieć ?
 8. Kurde kupiłem kabel BlitzWolfa za 40 zł i mówicie mi, że mogę go sobie do kosza wyrzucić ? Supcio. A co jeżeli zmiana na microUSB nie pomoże ? Może to być wina jakiejś płytki (na poprzedniej stronie ktoś mi tak pisał) ?
 9. Tak, z przejściówką. Zmieniłem kabel i to samo. Kupiłem jeszcze RN 3 SE, tam dołączają ładowarkę z wejściem EU (bez przejściówki) i to samo... Jak mogę stosować normalną ładowarkę jak mam wejście USB typ C ? MicroUSB przecież chyba nie podejdzie ?
 10. Jak myślisz, w moim przypadku mogłaby być to płytka ? Nadal ładuje mi się 5-6h. Wysyłać do Chin telefon na gwarancję całkiem się nie opłaca. Przesyłki w obydwie strony + koszt naprawy + robocizna... Idzie wymienić taką płytkę na własną rękę tak jak baterię ?
 11. VitoAndolini.

  MIUI 7.1.5

  Temat zamknięty to jak mam tam pisać ?
 12. VitoAndolini.

  MIUI 7.1.5

  Sprawa dotyczy tableta nie telefonu. Działają Mam dokładnie to samo na Mi4c...
 13. VitoAndolini.

  MIUI 7.1.5

  Na MiPadzie 2 nie działa obraz z YouTube. Ani na innej stronie, ani na stronie www, ani w aplikacji. Jakieś pomysły ?
×
×
 • Create New...