Bonhart

Użytkownicy
 • Content Count

  7
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

1 Neutral

About Bonhart

 • Rank
  Nowy

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. 20.6.18 Wszystko chodzi piękne i szybko, nie ma crashy ani bugów, a na miui 11 często się zdarzało. Tylko szkoda trochę, że już nic nowego nie wyjdzie. Lineage OS chyba też już nowszy nie wyjdzie.
 2. Witam. Widzę, że już nie za bardzo coś się dzieje w temacie Mi6. A ponieważ mam zamiar używać swojego jak najdłużej, może ktoś odpowie na pytanko, na jakim romie jechać? W tej chwili mam MIUI 12 beta, ten model wersji stabilnej już nie dostanie. Bugów żadnych raczej nie uświadczam, telefonik śmiga pięknie. Ale może lepiej przesiąść się na Lineage OS? Albo na coś innego?
 3. Dla pewności zrobiłem pełny wipe. Jak na razie wszystko wróciło do normy, śmiga jak wściekły.
 4. Witam. Mam Mi6 i planuję z niego korzystać jeszcze jakiś czas. Ale ostatnio różne rzeczy się psują, MIUI 12 raczej już nie dostanie, także nie wiem, wracać na Global, czy jeszcze czekać. Aplikacje muzyczne, oprócz systemowej, straciły powiadomienia, Gmail nie otwiera maili, zamuły, crashe launchera, w ogóle cuda wianki. Czy może format i instalacja na czysto?
 5. Mi6, po dwóch dniach od aktualizacji zaczął wariować launcher, po odblokowaniu telefonu przez kilka sekund jest zawiecha. Czasami też po wyjściu z aplikacji. Edit: Po kilku restartach jest niby w porządku, nie ma kilkusekundowej zawiechy, ale jest jakby trochę wolniej.
 6. Pomogła zmiana tapety.
 7. Nie jestem pewien, czy to wina aktualizacji czy czegoś innego, ale właśnie po aktualizacji zniknęły mi powiadomienia z kontrolkami w muzycznych aplikacjach, oprócz systemowej. Mowa o Tidal i Poweramp. Czyściłem dane aplikacji, czyściłem dane launchera, uprawnienia i powiadomienia poustawiane. Oszczędzanie baterii wyłączone. Dalej nie ma. Ogolnie launcher też trochę wariuje, po wyjściu z dowolnego miejsca przyciskiem domowym najpierw pojawia się sama tapeta, później czarny ekran, znowu sama tapeta, dopiero ikony, zegar, belka.