Jump to content

aliense

Użytkownicy
 • Posts

  7
 • Joined

 • Last visited

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

aliense's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

 • First Post Rare
 • Conversation Starter Rare
 • One Month Later
 • One Year In
 • Week One Done

Recent Badges

0

Reputation

 1. aliense

  Błąd 24

  Coś było nie tak z DRV. Kable sprawdzane, luty sprawdzane, wtyczki i gniazda też. Napięcie i bteria ok. Wymiana płytki pomogła jak ręką odjął. Widocznie jakis element płytki odpowiedzialny za pomiar napięcia był skopany. BTW. Sprzedam płytkę, uszkodzona - z błędem 24 sporadycznie hulajnoga włącza się poprawnie.
 2. aliense

  Błąd 24

  Są jakieś zestawy do uszczelnienia? Można to poprawić?
 3. aliense

  Błąd 24

  Nie pływałem na niej :D. Jechałem w piątek tydzień temu jak kropilo, ale po kałużach dużych nawet nie jechałem, więc pewnie jej nie zalalem (mam też osłonę na wyświetlacz). Zaczęła się psuć w ostatnie 2 suche dni. Zglosze na gwarancję. Kupiłem w PL, jestem ciekaw czy teraz poleci do Chin czy w Polsce będzie serwisowana? Ktoś wie jak to przebiega? Ile to może potrwać? Ps: jak tak naprawde jest z jej wodoodpornością? Dobrze jest zabezpieczony "dół" hulajki?
 4. aliense

  Błąd 24

  Cześć, Od 4 tygodni posiadam Pro2. Od razu zrobiłem downgrade przez ScooterHacking Utility do: BLE 129 BMS 128 DRV 223 ESC 555 (generuję na https://cfw.sh/ - ESC_DRV155-itd) Wszystko działa dobrze, hulajka rozpędza się do 31km/h, ale od wczoraj mam z nią małe problemy. Wczoraj wieczorem leżała w przedpokoju w domu, nic nie było wgrywane, tylko leżała z 30 min na jednej i 15 min na drugiej stronie - oklejałem ją Po podniesieniu i włączeniu zaczęła piszczeć i mrugać tylnym światłem, nie zdążyłem przeczytać co jest na ekranie i ją wyłączyłem trzymając dłużej przycisk i włączyłem i już było OK. Dzisiaj przyjechałem do pracy, miała z 45% więc podłączyłem ją na oryginalnej ładowarce aż do zapalenia się zielonej diody. Włączyłem hulajkę (najpierw odłączając ją z prądu) i to co wczoraj - mruga i piszczy i na ekranie mruga kluczyk i numer 24 na czerwono. Wyłączyłem hulajnogę, włączyłem od razu i już wszystko ok... Przeczytałem, że to problem z napięciem zasilania (Wrong supply voltage). Nie wiem co jest nie tak, powinienem się martwić czy może coś źle ugotowałem? EDIT: 2 godziny po napisaniu poczytałem sobie i okazało się, że używałem DRV od pro1. Zrobiłem update i teraz mam: BLE: 132 DRV 233 (623) BMS 141 Niestety problem co jakiś czas (nie wiem od czego to zależy) nadal występuje. Teraz ładuje hulajkę na nowo do 100% screeny i konfiguracja poniżej:
 5. Rozwiązałem problem powiadomień dotyczących maili. W n&f wystarczyło zmienić ikonkę powiadomień przy gmailu. Wcześniej miałem ustawioną kopertę z opisem e-mail i nie przychodzily powiadomienia gdy mail był długi. Teraz ustawiłem sobie ikonkę momo i przychodzi każde powiadomienie. Nie mam pojęcia dlaczego tak jest i co ma ikonka do ilości znaków związanej z powiadomieniem, ale kombinując na wszystkie sposoby doszedłem właśnie do tego wniosku. Mam nadzieję, komuś się ta wiedza przyda Mam tak tylko przy oryginalnej tarczy. Po wgraniu sobie innej (polskiej) gdzie dni tygodnia są wyświetlane całymi nazwami to wszystko działa poprawnie.
 6. Mi nadal po ostatniej oficjalnej aktualizacji czcionki nie wyświetla wszystkich powiadomień z gmail. 2 wyślę później parę już nie. Itd. Zainstalowałem starszą wersję n&f i dalej to samo. Jakby aktualizacja banda skrzaczyla komunikację z n&f. Na oficjalnej Apce powiadomienia działają prawidłowo.
 7. U mnie po aktualizacji nie wyświetla się znak @. Dodatkowo pomimo tego że nie grzebalem nic w n&f to wybiórczo wyświetla powiadomienia... Zresetowalem dzisiaj zegarek, n&f, mibfit i dalej to samo... Edit: wiem że to głupie, ale źle liczy kroki ale w dziwny sposób. Dla testu Przeszedłem się po mieszkaniu w jedną stronę przedpokoju i policzył dobrze 10 kroków. Jak przeszedłem się w 2 stronę to policzył już 14 (choć szedłem 10). I tak cały czas, dobrze liczy jak idę w jedną stronę a źle jak w drugą stronę przedpokoju.???
×
×
 • Create New...