Jump to content

wojtekmarchewka

Użytkownicy
 • Posts

  1,643
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  14

wojtekmarchewka last won the day on April 20 2017

wojtekmarchewka had the most liked content!

1 Follower

About wojtekmarchewka

 • Birthday 17/05/1981

Informacje osobiste

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Lokalizacja
  Lublin

Dodatkowe

 • Smartfon
  Mi4,Redmi Pro

Recent Profile Visitors

7,411 profile views

wojtekmarchewka's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

 • Very Popular Rare

Recent Badges

430

Reputation

 1. Kiedy je kupiłeś? Poluje na rozmiar 46, i dałem powiadomienie na Gearbest mailem, ok miesiąc temu, i nadal cisza z moim rozmiarem w kolorze czarnym.
 2. Także koleiny rok życzę Wam tego samego, z przewagą zdrowia, bo gdy tego jest w nadmiarze, to jesteśmy w stanie resztę sobie zagwarantować. Wesołych Świąt
 3. @PurpleHaze A myślałem że to Gearbest ma ten zaszczytny tytuł . Z którym jak na razie nie miałem większych problemów, a głównie tam się zaopatruje.
 4. Ostatni raz zamawiałem tym rodzajem przesyłki w 07.2017. Zamówiłem ok 15 paczek, każda została oclona na kwotę podaną przez sklep w deklaracji 50$ (sprzęt za ok 350$) Wszystkie przychodziły praktycznie do 12 dnia i firmą kurierską UPS. Po ok 6-9 dniach otrzymywałem maila z polskiego oddziału UPS, że przesyłka dotarła do europejskiego oddziału (Francji) i żeby dalej ruszyła mam opłacić VAT w kwocie 22$, od razu w mailu był odnośnik do płatności. Następnego dnia była zwalniana z urzędu a po dwóch już u mnie.
 5. @sagano88 Czy masz Twrp (volume up + Power)? Jeżeli tak to ściągnij najnowszą wersje miui.eu. Wrzuć najlepiej na kartę sd, (spakowane) wejdź w Twrp - wipe - adwanced wipe - zaznacz 4 opcje (cache, dalvik, system, data) żeby wyczyścić system, cofnij się do głównego okna Twrp wybierz install, i znajdź wrzucony plik z softem, zainstaluj i koniec.
 6. @Suhy82 Zobacz w ustawieniach zaawansowanych Wi-Fi jak masz ustawioną opcję "ustawienia Wi-Fi w trybie uśpienia" musi być " na zawsze"
 7. Spróbuj z poziomu telefonu, aktualizacje-trzy kropeczki-uruchom recovery Jeżeli to się nie uda, to znaczy że musisz ponownie wgrać TWRP
 8. Ja także nie widzę tej metody płatności, jedynie to karty, PayU, Przelewy24, WebMoney.
 9. Pobierasz to https://download.chainfire.eu/969/SuperSU/UPDATE-SuperSU-v2.76-20160630161323.zip Wrzucasz spakowane do pamięci telefonu, wchodzisz w TWRP (recovery) wybierasz install, szukasz zipa z SuperSu, instalujesz, robisz reboot i tyle
 10. Polecam cenę . Bierz tam gdzie taniej, obie metody przesyłki podobne, gwarancja i tak doliczona Alianz, w sumie Goldway i tak kulał jeżeli chodzi o ten aspekt.
 11. W moim egzemplarzu był pod każdym innym kątem, niż na wprost, zgodzę się że na kolorach tego nie widać. Nawet w recenzji "Mistera Pirzu" widać niebieską poświatę, porównując z recenzowanym Axonem 7 pod podobnym kątem.
 12. Kolego @majkus wszystkie twoje problemy są rozwiązane w dziale Mi5x Gapsy można pobrać i zainstalować, bez problemu, choć trzeba troszkę pokombinować. W tym temacie masz opisane Co do błędu "1008 API" pomaga także i chyba teraz głównie, zmiana proxy w ustawieniach Wi-Fi, w tych tematach napisałem jak to przejść https://miuipolska.pl/forum/topic/29741-mi-5x-podrobiony-global/?page=1
 13. W piątek dotarł do mnie Mi Note 2, decyzja o odsprzedaży przyszła już po 30 minutach. Zostałem zaskoczony, bardzo kiepskim ekranem Oled, mając porównanie z Redmi Pro, byłem zszokowany, a chodzi mi o niebieską biel, zaraz po zmianie kąta, oraz mniejszą ostrość treści. Na treści Video, tło jest bardziej jaskrawe (nie pomaga zmniejszenie kontrastu) które uwidacznia w najbardziej jaskrawym punkcie "pikselowe chmurki". Co do audio nie wyróżnia się specjalnie, i gra mocno nie równo, nawet w porównaniu z Mi5s, porównałem na trzech różnych parach słuchawek, a HD Audio nawet pogarsza dźwięk odbierając dynamiki utworom. Redmi Pro (na górze) vs Mi Note 2 (na dole) oba w ustawieniu obrazu naturalnym.
 14. @adam88 przepraszam faktycznie nie zauważyłem że, napisałeś global 8.5.14.0.0. Na ten model nie ma globala więc faktycznie to jest syf Miui. Jeżeli masz odblokowany bootloader, najpierw zablokuj, wgraj China room, ponownie odblokuj bootloader, wgraj Twrp, i zainstaluj Miui.pl
 15. Czy przypadkiem nie zobaczyłeś o jedno 0 za dużo? 8.5.14.0 (NDBCNED) oraz Nazwa kodowa tiffany, to poprawne i oryginalne oprogramowanie.
×
×
 • Create New...