ChrisG

Użytkownicy
 • Content Count

  33
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

3 Neutral

About ChrisG

 • Rank
  Użytkownik

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Witam. Jaki zasięg ma BT w MiBandzie4? Tzn. jaki dystans może dzielić opaskę od telefonu? Chodzi mi głównie o powiadomienia.
 2. Odblokowany BL mam tylko pytam się czy jest do tego komputer potrzebny czy mogę zrobić to z poziomu telefonu? @pkonrad
 3. Można jakoś wgrać zwykle miui bez kompa czy niestety będzie potrzebny?
 4. Pytanie. Czy ja mam jakieś syf miui czy co bo nadal nie otrzymałem aktualizacji do Andka 9?!
 5. Witam. Podczas instalacji TWRP na Global Bete(najnowszą) przez przypadek nie odznaczyłem boot i teraz telefon wstaje tylko do twrp. Jak mam to cofnąć lub wgrać Global Stable? Próbowałem według instrukcji to niestety wyskakuje flash antirbpass error.
 6. Ja wrzuciłem betę 10 i muszę przyznać że jest całkiem fajnie. Choć zmian wprowadzonych względem 9 jest malo. Wysłane z mojego Redmi Note 5 przy użyciu Tapatalka
 7. Wszystko mam zrobione. Ja już sam nie wiem co trzeba zrobić żeby to ruszyło. Robiłem ten VPN na Wifi i na sieci komórkowej. No za cholerę nie chce się zweryfikować. A nie jestem taki zielony w tych sprawach bo Samsungi przerabiałem po tysiąc kroć.
 8. Kurde szkoda ze teraz dopiero o tym wiem. Nie będę miał dostępu od poniedziałku do komputera także odpada. Szkoda że zająłem Tobie czas. Dziękuję Tobie bardzo za poświęcony czas i chęć pomocy. Ale jak tylko nadarzy się możliwość to może skorzystam z tej metody.
 9. Poprosze link bo bez niektórych apek to jak bez ręki A czemu trzy dni? @mariusz.ur
 10. Ten bedzie spoko? Redmi Note 3 Qualcomm Latest China Stable Version Fastboot File Download
 11. No to chyba mam problem. Czekałem 3 tygodnie także chyba nie da rady tego zrobić. A szkoda.