Jump to content

svyatogor92

Użytkownicy
 • Posts

  8
 • Joined

 • Last visited

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

svyatogor92's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

0

Reputation

 1. 10.2.2.0(OEIMIXM) Udało mi się jeszcze uruchomić TWRP przez "fastboot boot (plik od Ciebie).img", a następnie sflaszować ten plik z pamięci telefonu już przez TWRP na telefonie, jednak po restarcie i power + vol- lub vol+ nadal mam stockowy fastboot albo stockowy mi-recovery. Czy to nie oznaka, iż stockowy recovery się resetuje przez ten anti roll back?
 2. Niestety, ale to nie podziałało... Nadal power + vol- uruchamia standardowy fastboot, a power + vol+ otwiera MI-Recovery 3.0
 3. Dziękuję. Sory, że proszę o link, ale siedzę już 5 godzinę nad tym telefonem, mam ściągnięte 100 plików różnych, otwarte 100 kart w przeglądarce i tylko się wkurzam Czyli teraz dummy.img a potem ten twrp od Ciebie tak?
 4. Niestety nic to nie dało - znów pojawiło się logo MI oraz unlock i tyle. Spróbowałem natomiast wyłączyć telefon i włączyć power + vol+ i wszedłem do MI-Recovery 3.0
 5. Witam. Zgodnie ze sztuką odblokowałem w moim Redmi Note 5 bootloader przy pomocy miflash_unlock. Następnie pobrałem sobie plik iso z TWRP do mojego modelu i zainstalowałem ADB na komputerze. Przy pomocy komendy "fastboot flash recovery (nazwa pliku twrp).img" przystąpiłem do zamiany standardowego recovery na TWRP. Moim oczom ukazał się komunikat "FAILED remote anti-rollback check failed" doczytałem, że jest to nowe zabezpieczenie Xiaomi i należy pobrać plik dummy.img i w ADB użyć komendy "fastboot flash antirbpass dummy.img". Tak też zrobiłem i otrzymałem komunikat o powodzeniu, a następnie ponownie użyłem komendy "fastboot flash recovery (nazwa pliku twrp).img" i znów otrzymałem komunikat świadczący o sukcesie. Na ekranie telefonu jednak nadal znajdował się obrazek świadczący o standardowym recovery Xiaomi. Ponowne wyłączenie telefonu i próba włączenia recovery również kończy się uruchomieniem standardowego recovery. Spróbowałem zatem użyć komendy "fastboot boot (nazwa pliku twrp).img", ale telefon się resetuje a na ekranie pojawia się logo MI oraz informacja o odblokowanym bootloaderze (unlocked) i nic więcej- taki ekran pozostaje tak długo, aż ręcznie nie zrestartuje telefonu. Dodam, że RedWolf także nie działa. Czy ma ktoś jakiś pomysł jak to obejść? Z góry dzięki za pomoc!
×
×
 • Create New...