Skocz do zawartości

Kacper Skrzypek

Administratorzy
  • Postów

    14 753
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    884

Treść opublikowana przez Kacper Skrzypek

  1. Problem został naprawiony kilka dni temu. Niestety nie mam informacji, czy pójdzie reupload czy nie... [Edit] nie będzie żadnego reuploadu niestety. Wygląda na to, że trzeba się przenieść gdzie indziej.
  2. Myślę że tak będzie. Aczkolwiek żadnego info na ten moment jeszcze nie mam. Myślę że dałoby się zrobić. Zobaczę.
  3. Niestety nie. Zgłosiłem problem, zobaczymy... Wysłane z mojego MI 8 SE przy użyciu Tapatalka
  4. Tak, pod Q jest inne TWRP. TWRP pod Q jest na pobierz-twrp, a pod Pie na xda. Nie. W artykule jest info dla kompletnie innych modeli.
  5. Ściągnij najnowszą wersję ze strony miuipolska.pl i zaktualizuj ręcznie (Aktualizacje > 3 kropki > Wybierz paczkę ZIP). Nie widzi ci aktualizacji ze względu na to, że gdzieś właśnie w okolicach sierpnia serwer OTA, który był przez nas używany, uległ awarii i do tej pory nie wrócił do zywych. Nowe wersje mają nowy serwer, który działa. Wysłane z mojego MI 8 SE przy użyciu Tapatalka
  6. Problem zgłoszony w temacie został rozwiązany, a wątek zamknięty.
  7. Hm, faktycznie. Jak znajdę chwilę to poprawię. Wysłane z mojego MI 8 SE przy użyciu Tapatalka
  8. Nie można wyłączyć. Inaczej czujnik nie ma jak "zobaczyć" Twojego palca. Cóż, taka niestety wada optycznych czytników w ekranie, trzeba się przyzwyczaić. Wysłane z mojego MI 8 SE przy użyciu Tapatalka
  9. https://micenter.pl/jak-usunac-konto-xiaomi-z-telefonu/
  10. TWRP jest podmieniane podczas instalacji ROMu. Wysłane z mojego MI 8 SE przy użyciu Tapatalka
  11. Częste zwroty i Autowypełnianie to funkcje MIUI.
  12. Problem zgłoszony w temacie został rozwiązany, a wątek zamknięty.
  13. Musi być cały czas odblokowany. MIUIPolska nie działa z zablokowanym bootloaderem. Możesz wrócić za pomocą MiFlasha i zablokować bootloader bez problemu. Nie, w Xiaomi wystarczy, że wrócisz MiFlashem na Globala i śladu po roocie nie będzie. Czy jest lepszy - są różne opinie. Dla mnie jest po prostu wygodniejszy i się do niego przyzwyczaiłem, Global w mojej opinii ma jednak za dużo śmieci (+ chciałbym jednak mieć nagrywanie rozmów, którego nie miałem na globalu w Mi 9T Pro). Zależy od telefonu i aktualizacji - jedne są lepsze pod względem działania, inne radzą sobie nieco gorzej. Jak instalujesz betę to trzeba po prostu wiedzieć, że mogą się zdarzać pewne błędy (zależne - bądź nie - od nas), ale generalnie miuipolska trochę rzeczy względem globala nadrabia. Trzeba po prostu sobie sprawdzić na własnym egzemplarzu i stwierdzić, czy warto.
  14. Jesteś pewien, że wyjąłeś kartę SIM, a nie pamięci?
  15. Xiaomi jest mnóstwo. Konkretny model...
  16. Może po prostu aplikacja od Google nie ma tej opcji?
  17. Rozumiem, że nazwę telefonu mamy sobie wywróżyć z fusów? Może być ciężko z odzyskaniem zdjęć.
  18. Tak, to to samo. Na stronie jest nawet specjalny poradnik dla Mi 9T Pro - sprawdzałem go zresztą u siebie i działał.
  19. Ale autor ma problem z xiaomi.eu, a nie Globalem... Wysłane z mojego MI 8 SE przy użyciu Tapatalka
  20. Problem naprawiony na becie, w Twoim przypadku niestety trzeba czekać na aktualizację wersji stable. Wysłane z mojego MI 8 SE przy użyciu Tapatalka
  21. Opcja factory reset i tak przeniesie Cię do twrp, więc na jedno wychodzi.
  22. Bywa różnie. Ostatnio ktoś się mnie pytał, bo nie miał OTA, o ROM do Redmi 6 Pro. Miał stare MIUI 9 Global, więc mu dałem ostatnie Oreo dla niego... i po próbie aktualizacji zablokował mu się bootloader. A jako, że miał wersję chińską telefonu i Global, no to został z Mi-Recovery...
  23. Oczywiście wipe. Wysłane z mojego MI 8 SE przy użyciu Tapatalka
  24. Tak, dodaję pl. Begonia w miuipro o ile pamiętam jest wstrzymana do odwołania. Wysłane z mojego MI 8 SE przy użyciu Tapatalka
  25. To twrp ja wrzucałem ;p aczkolwiek co do wsparcia to niestety ja nie mam żadnych info na ten temat. Wysłane z mojego MI 8 SE przy użyciu Tapatalka
×
×
  • Dodaj nową pozycję...