Miodeczek

Użytkownicy
 • Content Count

  146
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

11 Good

About Miodeczek

 • Rank
  Zaawansowany

Dodatkowe

 • Smartfon
  HTC HD2

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Miodeczek

  wiarygodność pulsometra mi band 3

  Też tak mam, znaczy nie wiem jaka jest rozbieżność ale robię przysiady ze sztangą i sapie jakbym miał zawału dostać a tu puls pokazuje 85...
 2. Miodeczek

  Mi band3 synchronizacja

  Zawsze włączam i wyłączam tylko opaską (inaczej chyba się nie da) A jak wtedy z aktualizacją fw opaski? W mi fit jest automatyczna...
 3. Miodeczek

  Mi 8 - dyskusja ogólna

  Jak ta aplikacja dokładnie się nazywa? Też mam Mi8 i MIUI Global 10.2.2.0 to specjalnie zainstaluje i sprawdzę u siebie.
 4. Miodeczek

  MIUI 9.1.24/26

  Może jakiś bug bo na Globalu wszystko ok.
 5. Miodeczek

  Mi 8 - dyskusja ogólna

  Te same wersje androida na obu telefonach?
 6. Miodeczek

  MIUI 9.1.24/26

  Wpisałem u siebie "mail.google.com" i normalnie się otwiera.
 7. Miodeczek

  Mi Band 3 PL/mody

  Czy powiadomienie "kopertą" jest tylko w modowanym fw? Ja nigdy nie wgrywałem żadnego softu po za oryginalnym i pewnie dlatego nie mam powiadomień o nieprzeczytanych na opasce wiadomościach.
 8. Miodeczek

  Mi 8 - dyskusja ogólna

  Ciekawe czy miałby tu zastosowanie zwrot z tytułu niezgodności towaru z umową...
 9. Miodeczek

  Mi Band 3 PL/mody

  W wersji pro aplikacji N&F jest opcja "Nie zgub swojego telefonu" (twoja opaska Mi band będzie wibrować, gdy telefon znajdzie się poza jej zasięgiem)
 10. Miodeczek

  Mi 8 - dyskusja ogólna

  Zerknij
 11. Miodeczek

  Mi band3 synchronizacja

  Jak działa synchronizacja w mi band3? Używam mi fit i N&F i na treningu włączam na opasce "ćwiczenia" a po zakończeniu wyłączam, również na opasce. Gdy później sprawdzam w aplikacjach to np. raz jest w obu a raz tylko w jednej. Po ręcznej synchronizacji w brakującej aplikacji nadal brak treningu. Dotyczy to głównie mi fita.
 12. Miodeczek

  Problem bluetooth i wifi

  To chyba raczej wina telefonu.
 13. Miodeczek

  Mi 8 - dyskusja ogólna

  Zaktualizowałem wczoraj globala i pojawiła mi się taka apka do aktualizacji w sklepie play, dziwne bo ostatnia aktualizacja była w grudniu. Dlaczego dopiero teraz w gp pokazało żeby zaktualizować? Czyżby zainstalowała się z nowym softem?
 14. Miodeczek

  Brak aplikacji

  Jak to nie ma dostępnej aplikacji? A sklepie play nie masz?https://play.google.com/store/apps/details?id=com.xiaomi.hm.health&hl=pl
 15. Miodeczek

  Mi 8 - dyskusja ogólna

  Kupiłem od anx_pl i otrzymałem fabrycznie zapakowany mi8 w wersji globalnej. Z tym, że przed zakupem potwierdziłem mailowo czy taką wersje sprzedają a podczas zakupu jasno napisałem jaką wersję zamawiam żeby nie było niespodzianki. Wcześniej kupiłem od PLXIAOMI z Wrocławia który na aukcji pisał że sprzedaje wersję global a otrzymałem przerobioną wersje chińską.