Jump to content

Miodeczek

Użytkownicy
 • Posts

  154
 • Joined

 • Last visited

Dodatkowe

 • Smartfon
  HTC HD2

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

Miodeczek's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

 • Dedicated Rare
 • First Post Rare
 • Collaborator Rare
 • Week One Done
 • One Month Later

Recent Badges

12

Reputation

 1. na mi8 mi odpowiadała, ale teraz na mi12 strasznie mnie wk...wia. Nie mogę znaleźć opcji "wersja na komputer" czy jakoś tak gdy niektóre strony źle się otwierają i często zamyka mi otwarte strony, tzn. mam otwarte kilka kart a za jakiś czas odpalam przeglądarkę a tu strona startowa... A używał ktoś apki Dezor? To chyba też jakaś przeglądarka.
 2. stare telefony chyba nie miały systemu operacyjnego i do uruchomienia się nie potrzebowały tyle baterii. Pewnie można by to rozwiązać gdyby telefon w przypadku rozładowania wyłączył się odpowiednio wcześniej zostawiając sobie "zapas" baterii
 3. A systemowej apki od Xiaomi tzn. Mi browser ktoś używa?
 4. Myślę, że kolega @paseq ma na myśli to, że jak nie ma aktualizacji OTA to może dlatego, że było z nią coś nie halo i dlatego została wycofana więc lepiej nie ryzykować.
 5. raczej na odwrót, odblokowany Global nie jest traktowany jako bezpieczny i platności nie działają. Po odblokowaniu botloadera płatności działają tylko na miui.eu.
 6. Ktoś pisał że to wina huawei bo ubija wszystko. Spróbuj włączyć jeszcze, jak nie masz, alerty aplikacji.
 7. Mi fit, Profil (na dole pi prawej), Mi band3, więcej i tam SMS (włącz alerty wiadomości sms).
 8. Chodzi ci o to w jaki sposób opaska liczy kroki? Ma jakieś czujniki ruchu, żyroskop czy coś takiego i na podstawie ruchów ręką sobie wylicza. Jak np. wykrecałem studnię narobiłem mnóstwo kroków w kółko ale ręce miałem cały czas oparte o dźwignię i nic nie naliczyło a jak pomacham ręką to nalicza. Nie raz nawet jak w nocy się kręcę to kilka kroków mi rano pokazuje.
 9. Też tak mam, znaczy nie wiem jaka jest rozbieżność ale robię przysiady ze sztangą i sapie jakbym miał zawału dostać a tu puls pokazuje 85...
 10. Zawsze włączam i wyłączam tylko opaską (inaczej chyba się nie da) A jak wtedy z aktualizacją fw opaski? W mi fit jest automatyczna...
 11. Jak ta aplikacja dokładnie się nazywa? Też mam Mi8 i MIUI Global 10.2.2.0 to specjalnie zainstaluje i sprawdzę u siebie.
 12. Te same wersje androida na obu telefonach?
 13. Czy powiadomienie "kopertą" jest tylko w modowanym fw? Ja nigdy nie wgrywałem żadnego softu po za oryginalnym i pewnie dlatego nie mam powiadomień o nieprzeczytanych na opasce wiadomościach.
 14. Ciekawe czy miałby tu zastosowanie zwrot z tytułu niezgodności towaru z umową...
 15. W wersji pro aplikacji N&F jest opcja "Nie zgub swojego telefonu" (twoja opaska Mi band będzie wibrować, gdy telefon znajdzie się poza jej zasięgiem)
×
×
 • Create New...