Miodeczek

Użytkownicy
 • Content Count

  138
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

11 Good

About Miodeczek

 • Rank
  Zaawansowany

Dodatkowe

 • Smartfon
  HTC HD2

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Miodeczek

  Mi Band 3 PL/mody

  W wersji pro aplikacji N&F jest opcja "Nie zgub swojego telefonu" (twoja opaska Mi band będzie wibrować, gdy telefon znajdzie się poza jej zasięgiem)
 2. Miodeczek

  Mi 8 - dyskusja ogólna

  Zerknij
 3. Miodeczek

  Mi band3 synchronizacja

  Jak działa synchronizacja w mi band3? Używam mi fit i N&F i na treningu włączam na opasce "ćwiczenia" a po zakończeniu wyłączam, również na opasce. Gdy później sprawdzam w aplikacjach to np. raz jest w obu a raz tylko w jednej. Po ręcznej synchronizacji w brakującej aplikacji nadal brak treningu. Dotyczy to głównie mi fita.
 4. Miodeczek

  Problem bluetooth i wifi

  To chyba raczej wina telefonu.
 5. Miodeczek

  Mi 8 - dyskusja ogólna

  Zaktualizowałem wczoraj globala i pojawiła mi się taka apka do aktualizacji w sklepie play, dziwne bo ostatnia aktualizacja była w grudniu. Dlaczego dopiero teraz w gp pokazało żeby zaktualizować? Czyżby zainstalowała się z nowym softem?
 6. Miodeczek

  Brak aplikacji

  Jak to nie ma dostępnej aplikacji? A sklepie play nie masz?https://play.google.com/store/apps/details?id=com.xiaomi.hm.health&hl=pl
 7. Miodeczek

  Mi 8 - dyskusja ogólna

  Kupiłem od anx_pl i otrzymałem fabrycznie zapakowany mi8 w wersji globalnej. Z tym, że przed zakupem potwierdziłem mailowo czy taką wersje sprzedają a podczas zakupu jasno napisałem jaką wersję zamawiam żeby nie było niespodzianki. Wcześniej kupiłem od PLXIAOMI z Wrocławia który na aukcji pisał że sprzedaje wersję global a otrzymałem przerobioną wersje chińską.
 8. Miodeczek

  Mi 8 - dyskusja ogólna

  Dzięki
 9. Miodeczek

  Mi 8 - dyskusja ogólna

  Ostatnio robiłem fotki i zauważyłem że na niektórych zdjęciach w lewym dolnym rogu jest takie coś a na innych taka ikonka przesłony a gdy otworzę zdjęcie to jest na górze po prawej Wcześniej się z tym nie spotkałem wyjaśni ktoś co i jak? Mam rom global.
 10. Miodeczek

  MI BAND 2 i sen w ciągu dnia

  Nie zdarzyło mi się, używam od paru tygodni, kilka razy wróciłem po nieprzespanej nocy kładłem się spać i pokazywało prawidłowo.
 11. Miodeczek

  MI BAND 2 i sen w ciągu dnia

  W apce miFit nie ma ale w N&F jest opcja "Analiza całego dnia (Analizuje cały dzień, aby wykryć wszystkie wystąpienia snu. Przydatne dla osób pracujących w systemie zmianowym.)" zapomniałem dodać, że Ja mam miBand3 ale to chyba nie ma znaczenia dla apki.
 12. Miodeczek

  Mi 8 - dyskusja ogólna

  Telefon występuje w trzech wersjach; chińskiej, chińskiej z wgranym romem global a globalnej. Z racji tego, że chińczyk aby mu wgrać inny rom musi mieć odblokowany bootloader nie jest uznawany jako bezpieczny i są problemy z płatnościami. To samo będzie pewnie jak w globalnej odblokujemy BL i zostawimy rom global. Na romie xiaomi.eu z płatnościami problemów póki co nie ma, pomimo odblokowanego BL bo rom ma swoje certyfikaty. Poprawcie mnie jeżeli się mylę.
 13. Zaktualizowałem, na razie wkurza mnie, że za każdym razem gdy uruchamiam przeglądarkę to nie ma stron które wcześniej zostawiłem otwarte i te systemowe przyciski. Albo wcześniej nie zwróciłem uwagi albo się chowały albo były mniej widoczne.
 14. Miodeczek

  Mi 8 - dyskusja ogólna

  Sam możesz odblokować BL i wgrać xiaomi.eu... masz wybór a na china niestety nie.
 15. Miodeczek

  Brak powiadomień na mi band 3

  W miFit wchodzisz w Profil/moje urządzenia (miBand 3) i tam ustawiasz