Skocz do zawartości

Kacper Skrzypek

Administratorzy
  • Postów

    14 753
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    884

Treść opublikowana przez Kacper Skrzypek

  1. OK, wiemy już w czym problem. Nowa wersja AoD nie działa poprawnie z wersjami stable, bo odnosi się do funkcji, ktorej na stable w frameworkach jeszcze nie ma. Będziemy używać dla stable trochę starszej wersji. Niedługo pewnie będzie reupload.
  2. Potrzebuję loga - szczegóły wysłałem w wątku dla K20 Pro.
  3. Tak Prawdopodobnie tak Tak Prawdopodobnie tak McDonalds powinien, co do bankowych nie mam jak sprawdzić...
  4. Potrzebny mi log, jeśli się nie wyświetla, to trzeba zrobić logcata. https://miuipolska.pl/forum/topic/50880-brak-wyświetlania-wiadomości-email-z-podpisem-cyfrowym/?do=findComment&comment=566921
  5. Trzeba wgrać 20.9.24. instalacja na czysto nowej wersji nie idzie.
  6. MiFlash musiał wywalić błąd, skoro masz zablokowany bootloader... Co do błędu - nie wiem, czemu u Ciebie wyskoczył. Próbowałeś się ponownie zalogowac w telefonie na tym koncie?
  7. Safetynet zależy teraz nie tylko od fingerprintu i poprawek bezpieczeństwa (z którymi dawaliśmy jeszcze radę) ale też od stopnia zabezpieczeń hardware, które jest nie do obejścia. Sprawdź, czy w ogóle przechodzi Safetyneta normalnie. Szczegóły https://www.thecustomdroid.com/android-safetynet-hardware-attestation/ Masz jakiś plik z nazwą Magisk na telefonie? To go wywal albo zmień nazwę, bo apka też to sprawdza. U mnie problem był właśnie z tym.
  8. Jeśli safetynet jest poprawny, to Mak działa. Bez Magiska i innych rzeczy. Pod warunkiem, że na telefonie nie macie jakiegoś pliku o tej nazwie. O to też się czepia.
  9. Nie wiem, na co czekasz... Nie będzie nic. EOT.
  10. Problem z launcherem na A11 został częściowo naprawiony u nas po wydaniu bet 20.9.24. Problem generalnie polega na tym, że Xiaomi dodało kod dotyczący implementacji ich nowych gestów, w którym dodało warunek jego aktywacji na Androidzie 11. Sęk w tym, że te gesty od MIUI 12 są zaimplementowane... w launcherze (!!!) (nie w interfejsie MIUI), stąd każda zmiana launchera powoduje FC. Niestety trzeba czekać na nowszą betę ewentualnie wgrać ostatnie stable gdzie jest to już zrobione przez nas.
  11. Spróbować możesz, być może pójdzie, ale jednak mimo wszystko przed wszystkim zalecana aktualizacja TWRP.
  12. Przeniesione, błądzić rzecz ludzka
  13. https://miuipolska.pl/forum/topic/52022-nie-można-załadować-więcej-niż-50-sms-ów-wydzielone-z-20910/?tab=comments#comment-577192
  14. To kwestia niekompatybilności tych apek niestety, bez poprawki od Xiaomi nie da się z tym nic zrobić.
  15. Na becie nie ma tego błędu, wiec na pewno aktualizacja to naprawi.
  16. Jaka wersja xiaomi.eu?
  17. Stara wersja softu + stara wersja motywow = taki efekt. Zaktualizuj soft, nikt MIUI 10 już się nie będzie zajmować.
  18. Wgrajcie przez TWRP, nie wiem czy wersja fastboot nie miała jakichś problemów w kwestii pliku systemu... nie pamiętam już teraz
  19. Poszedł reupload. Galeria na pewno działa, proszę o informację w kwestii nagrywania ekranu.
  20. Miałem z nim styczność tylko przez moment, więc w tej kwestii się nie wypowiem, aczkolwiek mi osobiście się spodobał i być może będzie to mój następny wybór po RN7. Zobaczymy.
  21. Nie mam Mi 9, nie mam jak sprawdzić, niemniej powinny działać. Inaczej pewnie mielibyśmy o to multum spamu.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...