Skocz do zawartości

Kacper Skrzypek

Administratorzy
  • Postów

    14 753
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    884

Treść opublikowana przez Kacper Skrzypek

  1. QJBEUVF to Vodafone. Musisz odblokować bootloader jak chcesz mieć "normalnego" Globala.
  2. Problem zgłoszony w temacie został rozwiązany, a wątek zamknięty.
  3. Dlaczego zgłaszasz problem sprzed 1,5 miesiąca..? Jest już dawno naprawione.
  4. To niestety jest kwestia implementacji natywnych dymków Androida. Ostatnio zrobili duże zmiany w tej kwestii, być może będzie OK kiedyś. Nie da się tego przewidzieć. Bo być może nie masz Globala/EEA... Podeślij zrzut ekranu z informacji o telefonie.
  5. Apka dziala teraz o ile wiem chyba na Mi9, Mi10, Mi10Pro i Mi10ultra (dokładnie nie pamiętam) i można ją chyba ściągnąć z pc.mi.com/aiot. W ROMach xiaomi.eu dla wspieranych telefonów powinna być przetłumaczona apka pod nazwą Screen Combo
  6. Tryb "króliczka" to tryb fastboot. Musisz wpisać fastboot devices.
  7. No niestety to problem implementacji tego przez Xiaomi. Jeśli oni naprawia to będzie ok, jeśli nie to trzeba czekać niestety.
  8. Brzmi jak problem z OK Google... Wylacz i sprawdź czy dalej to samo.
  9. Te wersje były już we wrześniu. Ostatnio pojawiła się aktualizacja, owszem, ale dla testerów i tylko na Mi 10 Global (V12.2.1.0.RJBMIXM).
  10. Dostać pewnie dostanie. Póki co ROM-y zostały wydane tylko w wersji chińskiej (dla RN9S na indyjskiej). Global ich jeszcze nie ma z wyjątkiem testów na Mi 10 gdzie ostatnio była aktualizacja.
  11. Wiem, widziałem. Ale no mimo wszystko miało być inaczej...
  12. Tak samo jak obiecywali źródła kernela na premierę. Nie ma ich do teraz.
  13. Jak masz Mi10TPro no to wgrywasz tą wersję która jest podana w pierwszym poście i wszystko powinno działać. Dzisiaj wyszła nowsza btw.
  14. Tak, trzeba przez TWRP, i tak, tylko wersje stable. Co prawda możesz wgrać betę, i pewnie będzie działać, ale nie będzie na niej działać aparat, gdyż Xiaomi nie dodaje bibliotek do aparatu 108mpx w chińskiej wersji softu (oni nie mają wersji pro, u nich k30s ultra jest z aparatem 64mpx, takim jak w Mi 10T).
  15. Powinien lecieć od dodania telefonu do konta w opcjach programisty.
  16. Myślę że niezależnie od tego na jakiej wersji będziesz tu nie powinno być z wgraniem większego problemu...
  17. 1. Nie ten dział (Mi 9T Pro) - przenoszę. 2. Kupiłeś telefon w wersji chińskiej z wgranym oprogramowaniem Global. Na takim oprogramowaniu, ze względu na chińską wersję telefonu, musisz mieć odblokowany bootloader - co oznacza że nie będą ci działać te apki które krzyczą o roota. NIE BLOKUJ TEGO BOOTLOADERA NA TYM SOFCIE - inaczej telefon się już nie odpali. Rozwiązania są trzy: albo oddać telefon i kupić ten sam, ale w wersji GLOBAL (a nie oszczędzać bo potem wychodzą, szczególnie w przypadku osób niedoświadczonych, takie kwiatki jak wyżej), albo wgrać xiaomi.eu gdzie te płatności prawdopodobnie przejdą, albo pogodzić się z losem i zapomnieć o tym/kombinować na sofcie który masz.
  18. Powyższa wersja będzie także działać na Mi 10T/Redmi K30S Ultra, soft jest identyczny. W drugą stronę (Mi 10T Pro i wgranie bety z Mi 10T) generalnie też ale wtedy nie działa aparat. Dlatego soft jest tu rozdzielony.
  19. Nie mam żadnego telefonu z 11-stką, w tym Mi 10, więc niestety nie jestem w stanie stwierdzić, czy jest OK, czy też nie...
  20. Jeśli masz jakąś apkę sklonowana i jej potrzebujesz to nie przechodz na 11. Apki sklonowane na 11-stce powodują problem z pamiecia i w konsekwencji te informacje o których wspominasz.
  21. Być może miałeś ustawiony region na Indie. Niektóre apki Xiaomi w ostatnim czasie zostały tam zablokowane.
  22. Jak masz Ryzena to musisz wgrać chyba fixa bo niektóre procki nie działają poprawnie z Fastbootem.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...