-
Postów
5 354 -
Dołączył
-
Ostatnia wizyta
-
Wygrane w rankingu
37
Treść opublikowana przez latet
-
Jeśli Ci zależy na solidnej gwarancji, to nie patrz na kraj, ale na konkretny sklep, który ma pod tym względem dobre opinie.
- 6 239 odpowiedzi
-
OK, tylko mi chodzi o sytuację, gdzie nie masz już tej karty SIM w ogóle.
-
Ile FPS w 4K, ile FPS z 1080p? Najlepiej udostępnij próbki.
-
Jest jeszcze kwestia nr telefonu. Miałem taki przypadek - nie miałem już karty SIM (była tymczasowa, do testów), a ten numer został powiązany z kontem Xiaomi. Mimo, że pamiętałem hasło do tego konta, to i tak nie mogłem się (po dłuższej przerwie) zalogować, bo system się uparł wysyłać jakiś dodatkowy kod weryfikacyjny na SMS. I nic z tym nie mogłem zrobić
-
Rozumiem, że nie nagrywasz nim Video? Święte słowa. BTW: jak pod tym względem wypada oficjalny dystrybutor marki Xiaomi w Polsce? Gdy ostatnio o to pytałem na forum, to jeszcze nikt nie wiedział, bo dopiero zaczynali sprzedaż. Do tej pory musiało być już dość przypadków napraw gwarancyjnych, aby jakaś wiarygodna opinia na ten temat powstała?
-
A to był jakiś tryb wysyłki bez VAT (jak ma Goldway), czy nie?
-
Xiaomi Mi Max/Pro - pytania ogólne - wątek zbiorczy
latet odpowiedział(a) na pikustbg temat w Dyskusja ogólna
Mi Max 2 ma fantastyczną baterię, ale nieco wolniejszy procesor niż Mi Max 1. Bardziej energooszczędny, stąd dłuższa praca na baterii. Ja bym brał "2" (abstrahując od cen). W realnym życiu nie odczujesz, że jest słabszy CPU, zwłaszcza, że więcej RAM-u. Zaletą "2" jest też USB-C. Aparaty to chyba są na podobnym poziomie w obu - bez rewelacji. -
Witam, czy macie obecnie problemy z jakością dźwięku w filmach kręconych tym telefonem? Obecnie Goldway ma tylko 1 opcję wysyłki do Polski - DHL Express za 20$. Nie jest tam napisane wprost, że to bez VAT, ale chyba tak jest. Możesz potwierdzić? Kiedyś było inaczej - opcja bez VAT była oddzielna i nazywała się Seller's Shipping Method (czy jakoś tak podobnie), też za 20$.
-
Też mam chrapkę na Mi6, ale trochę za krótko mam Mi5 (od listopada), aby już zmieniać. Ale kusi lepszy aparat, choć w moim odczuciu (po tym co widziałem w testach) jest on raczej trochę lepszy niż dużo lepszy.
-
Play stosuje w 4G pasma B1, B3, B7 i B20 - wszystkie (oprócz oczywiście B20) powinny działać w Mi 5c. Wierzę, że nie śmigało i bardzo ciekawi mnie dlaczego. Może to odblokowanie tych pasm nie poszło ok? Nie używam Play, ale z tego co wiem, to LTE w Play działa tylko w natywnych nadajnikach, a nie w krajowym roamingu. Może więc z jakichś powodów telefon logował Ci się wtedy do nadajników innych sieci? A może, co chyba bardziej prawdopodobne, jakiś problem z APN-ami dla Play w MIUI dla tego telefonu? Taki problem, jak dotyczył do niedawna Plusa? Albo jakiś inny błąd w ROM-ie po prostu, który blokował przełączanie się na 4G. Też bardzo prawdopodobne, widzieliśmy przecież już tego typu błędy w róznych ROM-ach dla różnych urządzeń.
-
Mój Mi5, w t kórym LTE działa świetnie w PL, ma takie pasma LTE: FDD LTE B3:1800/ B1:2100/ B7:2600MHz czyli dokładnie takie same jak Mi5c (B1, B3, B7). Więc brak których konkretnie pasm masz na myśli pisząc " O ile B20 można przeboleć o tyle pozostałych już nie bo po prostu nie masz LTE. " ? W jakiej sieci byłeś zalogowany, gdy nie działało LTE w centrum Warszawy?
-
A których konkretnie z istotnych w PL brakuje? Wg opisów w sklepach ma on takie pasma: 2G: GSM B2/B3/B8 3G: WCDMA B1/B2/B5/B8 4G: FDD LTE B1/B3/B7 Czy ten opis jest przekłamany?
-
Dzięki, ale o co chodzi z tymi pasmami? Przecież 5c też je wszystkie ma (oprócz B20 oczywiście), tylko trzeba sobie je włączyć. Źle myślę?
-
Napisz więcej proszę
-
Obejrzałem recenzję tego modelu z początku kwietnia (link niżej). Mam pytania: czy obecnie, na ROM-ie "EU" są takie problemy z prędkością internetu 3G, jak na tym filmie pokazano? jak się sprawuje GPS, bo recenzent na niego trochę narzeka? jak oceniacie baterię? czy nadal jest problem z niskim FPS w filmach (nawet 1080p)? https://www.youtube.com/watch?v=aWsCC-HAE7Q
-
Te nocne to jednak dramat jest ....
-
Proszę o założenie działu dla Mi Max 2. Dziękuję
-
Ale co to jest oryginalna fotka? Nie ma czegoś takiego w przypadku fotografii cyfrowej. Wszystko, na co ostatecznie patrzymy to efekt działania algorytmów zamieniających ciąg danych (RAW) na jedną z niemal nieskończonej liczby możliwych interpretacji. Dlaczego prymitywna automatyczna, często po protu błędna interpretacja wbudowanego w sprzęt algorytmu generującego pierwszy JPG miałaby nosić miano "oryginalnego zdjęcia"? To jest raczej tylko szybka podglądówka. Oryginalne zdjęcie z prawdziwego zdarzenia trzeba sobie dopiero zrobić samemu.
-
Spora róznica. Jest o co walczyć!
-
A ile teraz sobie Goldway liczy za ten tryb wysyłki? W zeszłym roku to było 20$ chyba, więc dla najtańszych telefonów na granicy opłacalności.
-
A jak to jest ostatnio z tymi specjalnymi metodami wysyłki z gwarancją, że VAT nie będzie? Chodzi mi o ten tryb, że finalna paczka idzie do nas z terenu Unii. W zeszłym roku to było bardzo popularne rozwiązanie. Czy nadal to oferują znane sklepy?
-
W moim przypadku VAT był 1 (słownie: jeden) raz na 11 czy 12 telefonów sprowadzonych z Chin, które leciały przez DHL. Do tego był to VAT od kwoty zadeklarowanej (23% od 50$ chyba) a nie od wartości telefonu. Więc stwierdzenie "DHL jest zawsze VAT" jest tak samo prawdziwe, jak "W Polsce codziennie pada deszcz".
-
Troszkę wyobraźni, wysiłku i zrozumiesz. Podpowiem: Telefon różni się tym od innych sprzętów że zawsze się go ma przy sobie. Zdjęcia (w tym dobre,ciekawe, ważne, bezcenne) powstają czasem w zupełnie nieoczekiwanym momencie i okolicznościach, a nie tylko tam, gdzie się z góry wie, że trzeba zabrać cięższy sprzęt. Dla niektórych osób zdjęcia są bardzo ważne. Dodaj te trzy składowe do siebie, a Twoje zrozumienie "osób którzy tak płaczą nad jakością aparatu" powinno wzrosnąć
-
http://www.gsmarena.com/piccmp.php3?idType=5&idPhone1=6948&idPhone2=8523&idPhone3=8515 Baw się dobrze
- 6 239 odpowiedzi
-
- 1
-
-
Pewnie i są, ale ten wątek jest jednak o "Aparacie w Mi6"
