Skocz do zawartości

Redmi 3 - pytania ogólne - wątek zbiorczy


lukaschels

Rekomendowane odpowiedzi

Nezumi: wszyscy wiemy, że będzie wkrótce, ale pytamy. Być może ktoś dostrzegł jakieś info odnośnie odblokowania botloadera. A odblokowanie ma największy wpływ na polską wersję Miui.

Ta informacja jest kluczowa dla nas wszystkich (wszystkich mających już redmi 3 i chcących kupić redmi 3). Proszę więc o trochę wyrozumiałości dla nas wszystkich pytających....

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, lulek35 napisał:

Nezumi: wszyscy wiemy, że będzie wkrótce, ale pytamy. Być może ktoś dostrzegł jakieś info odnośnie odblokowania botloadera. A odblokowanie ma największy wpływ na polską wersję Miui.

Ta informacja jest kluczowa dla nas wszystkich (wszystkich mających już redmi 3 i chcących kupić redmi 3). Proszę więc o trochę wyrozumiałości dla nas wszystkich pytających....

Ja to doskonale rozumiem i już tutaj pisałem, że przecież BL można odblokować... ok. 2tyg czekania, ale odblokujesz, Acid jeszcze nigdzie, ani słowem, nie pisał, kiedy będzie rom dla Redmi 3, jest "wkrótce" więc, będzie "wkrótce" nic więcej nikt prócz Acida nie wie...

1 minutę temu, Storgata napisał:

To maja inne modele , ze mniej więcej podobnie wychodzą spolszczenia , podobnie się nad nimi pracuje.

ROM dla Mi4 wyszedł po ~2tyg, dla Redmi 2 po miesiącu, dla RN2, po 2tyg, dla RN3 po ponad miesiącu, dla Mi4c też ponad miech.. masz dokłądnie możesz czekać od lutego do końca marca, a nawet dłużej, masz to wyżej..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Drobnoustrój napisał:

Jeśli wierzyć danym z gearbest to będzie 2/64... więc IMO nie warto 30usd dokładać, co innego gdyby faktycznie były 3gb ramu. Ale na razie to gdybanie :)

Wysłane z mojego 2013023 przy użyciu Tapatalka

w danych jest również inna rozdzielczość wyświetlacza

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Akurat to umknęło mojej uwadze, po części dla tego że się nie spodziewałem 1080 w redmi, a po drugie dla tego, że jest to jedna z najmniej istotnych kwestii (dla mnie oczywiście). Ale spoko, będzie można bezpośrednio porównać prądożerność wyświetlacza 720 i 1080 :)

Wysłane z mojego 2013023 przy użyciu Tapatalka

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, johnybiu napisał:

Pytałem sklep xon24.eu o dostępność Redmi 3 i poinformował mnie, że nie wiedzą kiedy będzie dostępny bo u producenta ich już nie ma...:) ładnie się sprzedał ten model.

 Weź mnie proszę nie załamuj :< Czekam na wypłatę i miałem zamiar zamawiać... gdziekolwiek! 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 godzin temu, tpawel napisał:

Byc moze slawny restart konta abonenckiego pomoże. A poprzedni telefon byl z lte?

Wysłane z mojego G7-L01 przy użyciu Tapatalka

 

Nie był, ale przekładam drugą kartę sim z modemu (huawei e3276)  na którym mam internet i odbieram LTE w telefonie już nie, również maks to hspa+ :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Chciałbym zapytać użytkowników tego telefonu jak sprawuje się dźwięk na słuchawkach? Wiem, że są to odczucia dość subiektywne jednak prosiłbym o informację czy telefon dostatecznie głośno gra, czy pasmo jest zrównoważone, czy dźwięk nie jest płaski itd.

I jeszcze jedno: czy pod wpływem mocniejszego nacisku wyświetlacz reaguje tak jak to ma miejsce np. w ekranach LCD na laptopach (okrągłe przebarwienia znikające po chwili)? Gdzieś wyczytałem, że tak się właśnie dzieje.

Edytowane przez yankees
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, yankees napisał:

I jeszcze jedno: czy pod wpływem mocniejszego nacisku wyświetlacz reaguje tak jak to ma miejsce np. w ekranach LCD na laptopach (okrągłe przebarwienia znikające po chwili)? Gdzieś wyczytałem, że tak się właśnie dzieje.

Bardzo mocno muszę go naciskać żeby się te przebarwienia pojawiły - ale są

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byc moze slawny restart konta abonenckiego pomoże. A poprzedni telefon byl z lte?

Wysłane z mojego G7-L01 przy użyciu Tapatalka

 

Nie był, ale przekładam drugą kartę sim z modemu (huawei e3276)  na którym mam internet i odbieram LTE w telefonie już nie, również maks to hspa+ :/

A moze to na modemie to lte800 ktorego redmi 3 nie obsluguje? Sprawdz predkosc na tym modemie

Wysłane z mojego G7-L01 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byc moze slawny restart konta abonenckiego pomoże. A poprzedni telefon byl z lte?

Wysłane z mojego G7-L01 przy użyciu Tapatalka

 

Nie był, ale przekładam drugą kartę sim z modemu (huawei e3276)  na którym mam internet i odbieram LTE w telefonie już nie, również maks to hspa+ :/

Sieć plus? Jak tak to na pewno masz lte z nadajników sferia które nadają na paśmie lte 800 a redmi go nie obsługuje

Wysłane z mojego Nexus 5 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupował, ktoś telefon od tej 'firmy' http://allegro.pl/show_user.php?uid=37037580

Chciałem, go zakupić mówią, że mają gwarancję w Polsce, i że sprowadzają telefony z chin, to mogą współpracować z xiaomi czy na czym to polega?

Zakupiłbym go od nich, ale nie chce mieć żadnej wtopy 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, allbertcik napisał:

Kupował, ktoś telefon od tej 'firmy' http://allegro.pl/show_user.php?uid=37037580

Chciałem, go zakupić mówią, że mają gwarancję w Polsce, i że sprowadzają telefony z chin, to mogą współpracować z xiaomi czy na czym to polega?

Zakupiłbym go od nich, ale nie chce mieć żadnej wtopy 

O tym sprzedawcy jest już na tym forum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na gsmarena napisali odnośnie przycisków pod wyświetlaczem: " Below the screen, we find the traditional capacitive control deck - Task switcher, Home, and Back keys. Those threes come with white backlight." Jak to jest w końcu z tym podświetleniem. Jest czy go nie ma.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...