Skocz do zawartości

Redmi 3 - pytania ogólne - wątek zbiorczy


lukaschels

Rekomendowane odpowiedzi

12 minut temu, Redmi2 napisał:

Np paru opcji w aparacie, albo takiego czegos jak tryb czytania jest np redmi note 2 a nie ma w.redmi 2. I tak samo bedzie z redmi 3 bedzie mniej opcji niz w takim redmi note 3 czy mi4

Wysłane z mojego 2014811 przy użyciu Tapatalka

Tryb czytania jest w Redmi 3.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich, to mój pierwszy post tutaj.

Dosyć mocno kusi mnie zakup tego modelu, ale nie wiem na ile będę w stanie przyzwyczaić się do pisania smsów i maili bez polskiego słownika. Mimo, że to tylko parę miesięcy czekania na polski soft to jednak może być trudno. Jakie macie doświadczenia? W miarę szybko słownik zacznie zapisywać polskie słowa i potem je podpowiadać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 29.01.2016o18:20, schreder napisał:

Sieć plus? Jak tak to na pewno masz lte z nadajników sferia które nadają na paśmie lte 800 a redmi go nie obsługuje

Wysłane z mojego Nexus 5 przy użyciu Tapatalka

rozwiązanie jest proste- da się zrobić. potwierdzam własnym przypadkiem.

Kupiłem ostatnio redmi note 2 i podejrzewam, ze jest to ta sama sytuacja. Łączyłem się z netem i max wyswietlał H+ mimo, że byłem w zasięgu LTE. To samo zreszą miałem z poprzednim numerem gdy przesiadłem się ze starego tel. na tel z LTE. To przypadłość sieci PLUS.

musisz zadzwonić do PLUSa tylko na tym ich automacie idź sciężką do konfiguracja tel czy jakoś tak i tam do konsultanta. Za pierwszym razem trafiłem na konsultanta takiego "od wszystkiego" to mi konto zresetował i nic. Musisz trafić na tych od konfiguracji, oni robią zgłoszenie do techników i zwykle max do 24h masz gotowe. Nie przejmuj sie też ze dostaniesz sms-a ze zgłoszenie rozwiązane, może od razu nie działać, tylko dopiero kolejnego dnia po północy.

mi dzisiaj śmiga pięknie. drugą kartę mam orange i od razu samo sie zrobiło 4G, ale Plus niestety tak ma, jeśli wcześniej nie miałeś na tej karcie telefonu z LTE.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, AdBloczek napisał:

Ściągasz klawiaturę Swiftkey i masz po polsku :)

 

7 godzin temu, jarekm95 napisał:

 

Dzięki za odpowiedzi!

Faktycznie niezła oferta. Szkoda tylko, że samodzielnie modyfikują soft i dorzucają j. polski.

Chyba jednak lepiej by było skorzystać z przeróbki forumowych speców. Cholera wie co tamci dorzucą od siebie.

Wrzuciłem pytanie czy mogą wysłać z oryginałem. Dam znać jak odpowiedzą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej! Znalazłem jeszcze to: https://www.facebook.com/Hongkonggoldway/
 

1.download aliexpress mobile app
2.Search Key word "Redmi 3"
3.Find out the items redmi 3 with BIG logo "G"
4.Please order with code"GWESREDMI3"
5.Wait for revise price then finish payment.

Promotion period(End:14th Feb)

Ktoś mi powie, gdzie w apce wkleić ten kod? Szukam i szukam, można wybrać kupon od sprzedawcy, ale nigdzie nie można wkleić kodu :/

/edit: Już wiem, trzeba złożyć zamówienie i w wiadomości do sprzedawcy wpisać kod. Później nie płacić tylko czekać aż zmienią cenę. Działa tylko ze złotym kolorem.

 

Edytowane przez jarekm95
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapomniałeś dodać że tylko przez apkę :).

@EragonJak chcesz taniej to chyba za dużo wymagasz :P Popatrz na ceny w innych sklepach. Następny co do ceny jest chyba geekbuying...140usd...i do tego wysyłka za miesiąc

A ja liczę że zanim  mi tel przyjdzie to miuipolska się ukaże

Edytowane przez jarekm95
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja kupiłem w goldwayu na ali za 149$ na poczatku stycznia, wyslali po 4 dniach pocztą holenderską, po tygodniu tel był w warszawie - poleżał tam 2 tygodnie - następnie został zatrzymany w cle wer warszawa - kolejny tydzień - wer warszawa cło zwolniło i przekazało do wer zabrze cło  - dodzwonić sie tam nie da, telefonu nikt nie odbiera oczywiście, na szczeście po 2 dniach ktos odpisal na meila, przesłałem dokumenty - zaplaciłem 142zł VAT-u i od wczoraj ciesze się telefonem

Łącznie 764zł i miesiąc czekania, lepiej na allegro kupować i cieszyć się sprzętem na 2 dzień....

aa i goldway zapomniał dorzucić wtyczkę EU...;-P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 hours ago, jarekm95 said:

Hej! Znalazłem jeszcze to: https://www.facebook.com/Hongkonggoldway/
 

1.download aliexpress mobile app
2.Search Key word "Redmi 3"
3.Find out the items redmi 3 with BIG logo "G"
4.Please order with code"GWESREDMI3"
5.Wait for revise price then finish payment.

Promotion period(End:14th Feb)

Ktoś mi powie, gdzie w apce wkleić ten kod? Szukam i szukam, można wybrać kupon od sprzedawcy, ale nigdzie nie można wkleić kodu :/

/edit: Już wiem, trzeba złożyć zamówienie i w wiadomości do sprzedawcy wpisać kod. Później nie płacić tylko czekać aż zmienią cenę. Działa tylko ze złotym kolorem.

 

Podasz mi ten link to tej aukcji? Niewiem jaka to aukcja, dzieki wielkie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minutes ago, jarekm95 said:

No masz podane w poście na fb - wystarczy kliknąć...
Ale i tak musisz to przez apke znaleźć więc link ci chyba nie pomoże
http://www.aliexpress.com/store/product/Original-Xiaomi-Redmi-3-Metal-Body-Mobile-Phone-16GB-ROM-Snapdragon-616-Octa-Core-5-0/311331_32593665671.html

Ok ale to wybrac Buy Now czy jak i napisac w Message? Jak wybiore buy now to chyba musze zaplacic odrazu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, jozek661 napisał:

ja kupiłem w goldwayu na ali za 149$ na poczatku stycznia, wyslali po 4 dniach pocztą holenderską, po tygodniu tel był w warszawie - poleżał tam 2 tygodnie - następnie został zatrzymany w cle wer warszawa - kolejny tydzień - wer warszawa cło zwolniło i przekazało do wer zabrze cło  - dodzwonić sie tam nie da, telefonu nikt nie odbiera oczywiście, na szczeście po 2 dniach ktos odpisal na meila, przesłałem dokumenty - zaplaciłem 142zł VAT-u i od wczoraj ciesze się telefonem

Łącznie 764zł i miesiąc czekania, lepiej na allegro kupować i cieszyć się sprzętem na 2 dzień....

aa i goldway zapomniał dorzucić wtyczkę EU...;-P

Ja zamówiłem w spemall z gwarancją braku podatku i cła. Koszt takiej przesyłki to 15usd . Przesyła jest już we francji więc w tym tygodniu powinna być u mnie. Dam znać jak przyjdzie ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Axan napisał:

Ok ale to wybrac Buy Now czy jak i napisac w Message? Jak wybiore buy now to chyba musze zaplacic odrazu?

Bierzesz buy now i w wiadomości dla sprzedawcy piszesz kod, później "pay" a jak ci wyskoczy żeby wpisać pin do alipay to anulujesz
Przynajmniej tak mi się wydaje, ja tak zrobiłem i czekam na obniżkę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minutes ago, jarekm95 said:

Bierzesz buy now i w wiadomości dla sprzedawcy piszesz kod, później "pay" a jak ci wyskoczy żeby wpisać pin do alipay to anulujesz
Przynajmniej tak mi się wydaje, ja tak zrobiłem i czekam na obniżkę :)

Dzieki bardzo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, ufo napisał:

Ja zamówiłem w spemall z gwarancją braku podatku i cła. Koszt takiej przesyłki to 15usd . Przesyła jest już we francji więc w tym tygodniu powinna być u mnie. Dam znać jak przyjdzie ;]

Jak to zrobić? Tam chyba w tej chwili jedna z tańszych opcji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I wiecznie czekac az stanieje. Pol roku i moze pojawi sie redmi 4 i znowu czekanie. Bez przesady, to nie galaxy s, gdzie trzeba dac 3 tysie za nowość. To budzetowiec za pare stow. I serio jesli jest juz dostepny, i w miare przetestowany to osobiscie nie widze sensu czekac dwa miesiace zeby zaoszczędzić 10$.

Wysłane z mojego G7-L01 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z różnych powodów ludzie kupują chińczyki. Ja potrzebowałem telefonu z dobrą baterią na już i tak na prawdę tylko ten Redmi 3 wchodził w grę, bo baterie w innych telefonach są śmieszne... a jak już jest dobra bateria to klocki po 5,5-6 cali :)

Na pewno nie żałuję.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...