yankees

Użytkownicy
 • Content Count

  31
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

3 Neutral

About yankees

 • Rank
  Użytkownik

Informacje osobiste

 • Płeć
  Mężczyzna

Dodatkowe

 • Smartfon
  Xiaomi Redmi Note 5

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Cześć czy może mnie ktoś oświecić jak wyłączyć ten ekran wyświetlający się przed ekranem blokady? W MIUI9 była taka możliwość, a teraz po uruchomieniu ekranu muszę "majzgnąć" palcem żeby zobaczyć ekran blokady z wzorem/pinem/hasłem.
 2. Czy u Was również występuje sytuacja z brakiem automatycznego łączenia przez bluetooth? Od nowości wszystko było w porządku. Sparowana słuchawka bluetooth lub głośnik łączyły się automatycznie gdy włączałem te urządzenia. Od jakiegoś czasu muszę za każdym razem wejść w ustawienia bluetooth aby wybrać urządzenie, z którym chcę się połączyć. Jest to dość irytujące.
 3. Ja słyszałem że #XiaomiNajlepsze
 4. Kupując na DG nie mam takiego przywileju więc ważna była w moim przypadku szybka reakcja i anulowanie zamówienia
 5. Może i loteria. W opisie był Android 7.1, a ja chciałem mieć pewność wydając 1k, że będę miał lepszy aparat. Swoją drogą dopatruję się przyczyny tych rozbieżnych opinii w recenzjach na temat jakości zdjęć. Nie wiem sam jak duża to będzie różnica w tym konkretnym telefonie, ale doświadczenie w fotografii podpowiada mi, że f/1.9, a f/2.2 to nie są różnice pomijalne.
 6. Bałagan związany z tym modelem osiągnął taki poziom, że można dostać bólu głowy... Dosłownie przed chwilą anulowałem swoje zamówienie z Bestcena ponieważ tam sprzedają wersję ze starszym systemem i gorszym aparatem.
 7. Rzeczywiście jest kiepsko. Zarówno na najnowszym globalu jak i xiaomi.eu stable cały czas cyklicznie miband wybudza urządzenie i tym samym urządzenie nie ma szans wejść w stan deep sleep. Pozostaje mi jeszcze sprawdzić najnowsze xiaomi.eu dev lub liczyć że wraz z nadejściem MIUI 9 sytuacja się poprawi.
 8. Odkopię mój stary temat Dawno nie zaglądałem na forum i nie orientuję się jak dzisiaj sprawa wygląda z nowymi ROMami i MiBandem. @AdBloczek możesz się wypowiedzieć? Ty chyba na bieżąco robisz aktualizacje prawda?
 9. yankees

  Mi Band 2

  Dodatkowo pojawiła się opcja przełączania kolejnych funkcji na opasce ruchem nadgarstka. Wydaje mi się, że wcześniej nie było tej funkcji.
 10. Proszę https://www.androidfilehost.com/?fid=24438995911972288 Pamiętaj o wipe
 11. Czy możesz potwierdzić @AdBloczek że w tym ROMie nie ma zegara z pogodą od Acida?
 12. No i potwierdziło się to o czym pisał @AdBloczek Bateria z mibandem na tym romie trzyma wyśmienicie. Stan baterii spadł o 4% w przeciągu 8 godzin. Dzięki!
 13. Już mam. Naturalnie musimy trochę poczekać na efekt
 14. Dzisiaj zrobię kolejny downgrade i sprawdzimy gada