Jump to content

yankees

Użytkownicy
 • Posts

  32
 • Joined

 • Last visited

Informacje osobiste

 • Płeć
  Mężczyzna

Dodatkowe

 • Smartfon
  Xiaomi Redmi Note 5

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

yankees's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

3

Reputation

 1. Cześć. Mam problem z czujnikiem zalania Aqara. Używam bramki Aqara V3. Wszystko do tej pory działało poprawnie ale po usunięciu urządzenia z Xiaomi Home nie jest już dostępny na liście wszystkich urządzeń. Wiem, że mogę ten czujnik sparować ręcznie trzymając 3sec przycisk na bramce ale w tej opcji czujnik nie pojawia się na liście dodanych urządzeń i nie ma możliwości ustawiania scen. Po przełączeniu się na serwer rosyjski czujnik znajduje się na liście dostępnych urządzeń ale wolałbym go nie używać. Znacie jakieś rozwiązanie? Dodam że używam bramki i czujnika w wersji EU.
 2. Cześć czy może mnie ktoś oświecić jak wyłączyć ten ekran wyświetlający się przed ekranem blokady? W MIUI9 była taka możliwość, a teraz po uruchomieniu ekranu muszę "majzgnąć" palcem żeby zobaczyć ekran blokady z wzorem/pinem/hasłem.
 3. Czy u Was również występuje sytuacja z brakiem automatycznego łączenia przez bluetooth? Od nowości wszystko było w porządku. Sparowana słuchawka bluetooth lub głośnik łączyły się automatycznie gdy włączałem te urządzenia. Od jakiegoś czasu muszę za każdym razem wejść w ustawienia bluetooth aby wybrać urządzenie, z którym chcę się połączyć. Jest to dość irytujące.
 4. Ja słyszałem że #XiaomiNajlepsze
 5. Kupując na DG nie mam takiego przywileju więc ważna była w moim przypadku szybka reakcja i anulowanie zamówienia
 6. Może i loteria. W opisie był Android 7.1, a ja chciałem mieć pewność wydając 1k, że będę miał lepszy aparat. Swoją drogą dopatruję się przyczyny tych rozbieżnych opinii w recenzjach na temat jakości zdjęć. Nie wiem sam jak duża to będzie różnica w tym konkretnym telefonie, ale doświadczenie w fotografii podpowiada mi, że f/1.9, a f/2.2 to nie są różnice pomijalne.
 7. Bałagan związany z tym modelem osiągnął taki poziom, że można dostać bólu głowy... Dosłownie przed chwilą anulowałem swoje zamówienie z Bestcena ponieważ tam sprzedają wersję ze starszym systemem i gorszym aparatem.
 8. Rzeczywiście jest kiepsko. Zarówno na najnowszym globalu jak i xiaomi.eu stable cały czas cyklicznie miband wybudza urządzenie i tym samym urządzenie nie ma szans wejść w stan deep sleep. Pozostaje mi jeszcze sprawdzić najnowsze xiaomi.eu dev lub liczyć że wraz z nadejściem MIUI 9 sytuacja się poprawi.
 9. Odkopię mój stary temat Dawno nie zaglądałem na forum i nie orientuję się jak dzisiaj sprawa wygląda z nowymi ROMami i MiBandem. @AdBloczek możesz się wypowiedzieć? Ty chyba na bieżąco robisz aktualizacje prawda?
 10. yankees

  Mi Band 2

  Dodatkowo pojawiła się opcja przełączania kolejnych funkcji na opasce ruchem nadgarstka. Wydaje mi się, że wcześniej nie było tej funkcji.
 11. Proszę https://www.androidfilehost.com/?fid=24438995911972288 Pamiętaj o wipe
 12. Czy możesz potwierdzić @AdBloczek że w tym ROMie nie ma zegara z pogodą od Acida?
 13. No i potwierdziło się to o czym pisał @AdBloczek Bateria z mibandem na tym romie trzyma wyśmienicie. Stan baterii spadł o 4% w przeciągu 8 godzin. Dzięki!
 14. Już mam. Naturalnie musimy trochę poczekać na efekt
×
×
 • Create New...