Jump to content

johnybiu

Użytkownicy
 • Posts

  140
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by johnybiu

 1. Czy planujesz przedstawić jakąś recenzje tego sprzętu?
 2. Hej wszystkim, zbieram się do kupna przystawki ale widzę w internecie, że są dwa typy pilotów z boxem. Pierwszy z nich ma przycisk asystenta Googla oraz Amazon prime a ten drugi ma przycisk z mikrofonem oraz przycisk z tv live, więc który z nich jest nowszym zestawem?
 3. Zamówiłem Rubbera i dobrze jest spasowany z telefonem.
 4. Stoję przed wyborem i nie wiem które etui będzie lepsze... Frosted Shield https://nillkin.sklep.pl/product-pol-16550-Etui-Nillkin-Frosted-Shield-Mi-9T-Black.html Czy może Rubber https://nillkin.sklep.pl/product-pol-16827-Etui-Nillkin-Rubber-Wrapped-Xiaomi-Mi-9T-Red.html
 5. A czy to etui od strony ekranu trochę wystaje czy jest na płasko z nim?
 6. Mam problem z budzikem tzn. przy dłuższym czuwaniu telefonu gdy budzik mi dzwoni to mam podświetlony czarny ekran i nic nie mogę zrobić ( mogę go wyłączyć tylko przyciskiem power) a żeby wrócił telefon do normalności muszę go zresetować. Dzieję się to wtedy gdy mam podłączoną ładowarkę. Czy to problem softu czy sprzetu? Dzieję się to już przy drugiej aktualizacji miui.eu.
 7. Można rozmawiać przez Amazfit Nexo oraz Mi Watch.
 8. Też to mam i to zdarza się mi tylko po wpisaniu pinu po uruchomieniu telefonu.
 9. @Marcin1108 pytał się o zwykłą wersję a nie PRO.
 10. Czekam z niecierpliwością na premierę.
 11. Jutro zobaczę co i jak. Dzięki za podpowiedzi.
 12. Żeby była jasność nie usunąłem tego folderu i serio bez ściemy a no i też nie miałem folderu Download...
 13. Full wipe robiłem. Tutaj jest jakieś ,,czary mary,, bo sam folder mi zniknął...i robiłem wszystko co napisałeś... zostało mi usiąść na weekend i się pobawić.
 14. Po prostu Twoja odpowiedz powaliła mnie na łopatki...eh...bije się w pierś. Ale tak na poważnie nie szukam sposobu by to naprawić a tylko jestem ciekawy czy ktoś tak miał i jak sobie z tym poradził. Bo nie przeszkadza mi to...
 15. Słuchajcie co jest nie tak? Mam rn5 i robię wszystko tak jak w poradniku majster pirzu, pięknie mi się instaluje twrp oraz miui.eu a po jakimś czasie jak chce wejść w TWRP to go poprostu nie mam? Czym to jest spowodowane? Miałem wcześniej r4x i tego problemu nie miałem..
 16. Niestety nic z podanych możliwości nie pomogło.
 17. Powiedzcie co mogę zrobić albo jaka jest przyczyna wywalania mi błędu, że Aplikacja Chmura przestała działać! Telefon mam od wczoraj i wersja oprogramowania to 9.5.19.0 na globalu.
 18. Chciałem odblokować już drugi telefon bo pierwszy sprzedałem i myślałem, że nie będę czekał tych 360godzin i się przeliczyłem...mój Redmi Note 5 musi czekać
 19. Da się ustawić w opasce bezczynność pomijając aplikacje w telefonie by on nie naliczał mi kroków?
 20. Nic nowego nie zauważyłem więc pewnie aktualizacja wnosi tylko kwestię płynniejszego/lepszego działania a nie w nowych elementach.
 21. Zaktualizowałem Mi Fit do ostatniej wersji, w którym ukazała mi się wersja v0.1.1.05 w zegarku. Wszystko fajnie pięknie ale okazało się po jakimś czasie gdy łączyłem się z mi fit to cały czas mi aktualizowało czcionkę więc wróciłem do mi fit 3.2.9 gdzie też była taka sama sytuacja. Dlatego też wróciłem do zakodowanej wersji mi fit oraz 0.86.
 22. Trudno mi się wypowiedzieć o zakupach w polskich sklepach bo nie miałem z nimi do czynienia bo zakupy robię głównie na gearbest więc jeśli będziesz miał pytania co do tego sklepu to wal do mnie. Choć zakupy w GB nie są czymś trudnym.
×
×
 • Create New...