Jump to content

asffaf

Użytkownicy
 • Posts

  484
 • Joined

 • Last visited

About asffaf

 • Birthday 07/08/1986

Informacje osobiste

 • Płeć
  Mężczyzna

Dodatkowe

 • Smartfon
  RN 5A Lite/ Redmi 1S

Recent Profile Visitors

1,469 profile views

asffaf's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

 • Week One Done
 • One Month Later
 • One Year In

Recent Badges

68

Reputation

1

Community Answers

 1. Proszę Wysłane z mojego M2007J20CG przy użyciu Tapatalka
 2. Od biedy trzeba będzie kupić szkło od Redmi Note 9 pro.
 3. Pomaga podobno niektórym factory reset. To co zrobiło siaomi z tym telefonem to kryminał. Niech produkuje więcej telefonów.
 4. Czuję coraz większą niechęć do Xiaomi a jestem z nimi praktycznie nieprzerwanie od 2014 r. Co tydzień nowy telefon a aktualizację wypuszczane po łebkach. Wysłane z mojego Mi A2 Lite przy użyciu Tapatalka
 5. Dobrze że się wstrzymałem z aktualizacją. Co Ci kitajce odwalili [emoji2357] Wysłane z mojego Mi A2 Lite przy użyciu Tapatalka
 6. Ok, tak zrobię. Wysłane z mojego Mi A2 Lite przy użyciu Tapatalka
 7. Cześć, w tym tygodniu przyszedł z ali Amazfit Bip . Wgrane orginalny mifit bez żadnej modyfikacji. Podczas przełączania ekranów pojawiają się co jakiś czas artefakty ? Najgorzej jest w zakładce stoper. Po kliknięciu ekran się zamraża. Film poniżej:
 8. Posiadam Redmi Note 5a lite z polskiej dystrybucji. ROM global. Problem jest z baterią. Sytuacja z dnia dzisiejszego. Telefon naładowany na 100 % sot 2 h. Wskaźnik baterii pokazuje poziom naładowania na ok 50- 60 % i urządzenie się wyłącza. Podłączam do ładowarki. Redmi po chwili startuje i pokazuje poziom baterii 1 %. Czyli telefon rozładowany na amen a wskaźnik przed wyłączeniem 5a wskazywał duży zapas. Pytanie czy można jakoś skalibrować wskaźnik baterii czy to usterka fizyczna. Nie mam ochoty przywracać go do ustawień fabrycznych :/ Aha, pierwszy raz miałem taką sytuację kilka dni temu. Jak wskaźnik baterii jest poniżej 60- 50 % telefon się rozładowuje.
 9. Dokładnie. Myślę że będzie to następny mój telefon jak cene będzie oscylować w przedziale 100 - 110 $ Więcej ten telefon nie jest wart.
 10. Bateria w RN4 ma ok 4000 mAh a w A1 ok 3000 mAh. Jest większa o 1/4. Więc czy wejdzie musisz odpowiedzieć sobie sam.
 11. Tak, na LTE 4 h spokojnie. Na Wifi ponad 5.
 12. Jak masz TWRP to wrzucasz plik ZIP na pamięć i instalujesz. Android 6.0. Nie ma nowszego oryginalnego.
 13. Ekran też będzie gorszy. Miałem kiedyś mi4 , żona ma 4x 3/32. Redmi szybciej działa od mi. 1gb robi różnicę. Bateria bajka w redmi. Wykonanie wcale nie gorsze tylko inne. Drewniane plecki robiły robotę. Ja bym celował jak już to w Redmi 5.
×
×
 • Create New...