Jump to content

Lanc

Użytkownicy
 • Posts

  74
 • Joined

 • Last visited

Dodatkowe

 • Smartfon
  Redmi Note 3 Pro

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

Lanc's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

14

Reputation

 1. 11, 7W vs 10W. No różnica przeogromna... Ten tel wspiera QC ale w pierwszej wersji (bo ta wprowadziła w sumie ładowanie 2A). Jeśli chodzi o mnie to jest to wystarczające. Pełne naładowanie w 2h. W 1h mam 50%, które wystarczy na 1 pełny dzień użytkowania...
 2. Ja robiłem restore backupu zrobionego na china stable 7.1.20.0 i przeszło bez problemu
 3. Udało mi się zajechać baterię na globalu 7.1.7.0. Jak dla mnie kosmos. Przez noc wyłączone WiFi, przez resztę czasu WiFi lub dane przez lte. Bt odpalone cały czas (smartwach). Zero gier, net, rozmowy, sms, z 1h filmów. Jasność na 70% + włączony automat.
 4. Mocolo. Na aliexpress 3.18$ za sztukę. Na allegro jakoś za 23 zł. Ten tel ma zabezpieczenie jak X razy dotkniesz czytnik złym palcem to nie działa do momentu odblokowania pinem czy tam wzorem. Może jak biegasz to coś haczy o czytnik i tel uznaje, że ktoś go próbuje odblokować.
 5. Będzie 10h czy nie będzie? Rom global stable
 6. Potwierdzam, że plików nie trzeba podmieniać. A bateria to jakiś kosmos, zeszło mi 8% po 1h10m wyświetlacza o.O
 7. Tak, będzie można normalnie przez ota. Nie ma żadnych śmieci chińskich. Wszystko ładnie po angielsku. Jakieś dodatki startowe (cały pakiet aplikacji Google itd) można bez problemu odinstalować albo wyłączyć. Do tego mam wrażenie, że soft działa szybciej niż oficjalny chiński. Póki co zero problemów.
 8. 1. Skąd, żeś niby wyczarował miui polska na RN3Pro? 2. Nie ma wersji dev dla RN3Pro. 3. Sprawdź w jakim dziale piszesz.
 9. Masz napisane 2 posty nad twoim. Wpisujesz komendę w adb i tel wchodzi w tryb download -.-
 10. Główne pytanie - działa unlock bootloadera?
 11. Póki co się nie da. Może jakaś kolejna wersja zadziała.
 12. 13h do zrobienia, ale na niskiej janości. U mnie na automacie ustawionym na max 70% bez problemu co ładowanie mam 8-8,5h.
 13. Tak swoją drogą, z drugiej strony to tak czy inaczej póki co tam polskiego nie uświadczymy: http://en.miui.com/forum.php?mod=viewthread&tid=241616&page=1&authorid=1551365885
 14. Rom jest w zipie, tak więc raczej nie pod fastboota. Tutaj lepszy link: https://mega.nz/#!pscVTIzR!5bZFNnRtWCgKA85P2UceHH7gFv1BNCXSlcwXdFmPgCc
 15. Niby tak. Dam znać jak się ściągnie i zainstaluje. Przy okazji przerzucę na jakiś rozsądniejszy hosting. EDIT: No i tak czy inaczej się nie da nic z tym zrobić :/ Can't verify update package.
×
×
 • Create New...