Skocz do zawartości

Redmi 3 - pytania ogólne - wątek zbiorczy


lukaschels

Rekomendowane odpowiedzi

Jakoś na forum nie znalazłem tematu odnośnie nowe telefonu xiaomi który dziś ma swoją premierę. Co myślicie o nowym Redmi 3, jak waszym zdaniem wpisze się w rynek czy odniesie sukces Redmi Note 2. Stylistyka nawiązują do Redmi Note 3, nie mam pojęcia jak z procesorem sprawa wygląda czy jest wydajniejszy czy na tym samym poziomie co Redmi  Note 3,
więcej info tu
A tu wizualne zestawienie Redmi Note 3 i Redmi 3

i teoretyczne zdjęcia robione przez Redmi 3

 

 

//Z25:  Wątek zbiorczy, dotyczący najnowszego urządzenia Xiaomi. Poruszamy tylko ogólnikowe kwestie, które nie wymagają osobnego tematu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, lulek35 napisał:

Właśnie miuipolska, a tak mało info o najnowszym urządzeniu...

Bomirr: kobiecy design ;)

PS: można to już gdzieś kupić, ale nie z opcją preorder?

 

Tu masz na forum watek w ktorym porusza sie kwestie urzadzenia.

 

https://miuipolska.pl/forum/topic/5401-nowe-urządzenia-xiaomi-hm3/?page=2#comment-116563

Normalnie poki co pewnie nigdzie, na ibg pisza o koncu preoderu 15 stycznia, na innych sklepach nie znalazlem wielu szczegolow.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem wam że zastanawiałem się nad zakupem Mi4c gdyż mój RR1 ma za mało pamięci na apki itp, ale widząc RR3 chyba zmienię target  

Chyba powinieneś pisać RN3. RR to Red Rice? Redmi to półka teoretycznie niżej niż seria Mi

Wysłane z mojego Mi-4c przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam zamiar go zamówić, w tej cenie nie znajdę chyba nic lepszego. Trochę się obawiam, że nie pojawi się język polski (na Miui Polska jakieś niewielkie zainteresowanie tym telefonem). Ostatecznie po angielsku można korzystać, ale co z Google Play? Nie wiecie czy można doinstalować przez Google Installer?  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też bym chciał dorwać ten telefonik, ale jak będzie ze wsparciem go na tym forum? Od czego jest to zależne?

Choć na Xiaomi for Sale trwa promocja, Mi4 można kupić za około 1000 zł, warto przepłacić te paręset złotych za już w sumie wiekowy smartfon? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też bym chciał dorwać ten telefonik, ale jak będzie ze wsparciem go na tym forum? Od czego jest to zależne?

Choć na Xiaomi for Sale trwa promocja, Mi4 można kupić za około 1000 zł, warto przepłacić te paręset złotych za już w sumie wiekowy smartfon? 

Będzie to zależeć od tego czy i kiedy@Acid dostanie telefon do ręki.

Wysłane z mojego Mi-4c przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znalezione na YouTube 

Wygląda na to, że można doinstalować Google Play. Filmik po wietnamsku, ale wszystko ładnie widać (wrzucam, bo widziałam opinię, że Google Play jest zablokowany i nie da się zainstalować)

Edytowane przez Jokasia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurczę, miałem już zamawiać Note 2, a tu Redmi 3 na XFS już i tylko 5 euro drożej. Specyfikacja wygląda obiecująco i ta bateria. Jakieś info o polskim MIUI? @Acid?

I mam przy okazji pytanko. Częstotliwości na PL ma wszystkie łącznie z Aero? Bo ja nie ogarniam tych bandów, mógłby ktoś zerknąć i napisać?

Edytowane przez Bercik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich forumowiczów. Jest to mój pierwszy post na tym forum. Możliwe, że za jakiś czas zakupię Redmi 3 lub inny smartfon od Xiaomi.

I mam przy okazji pytanko. Częstotliwości na PL ma wszystkie łącznie z Aero? Bo ja nie ogarniam tych bandów, mógłby ktoś zerknąć i napisać?

Wg specyfikacji na XFS Redmi 3 posiada wszystkie technologie w trybach dostępu i pasmach używanych w Polsce oprócz FDD-LTE B20 czyli LTE 800 (póki co działa tylko w Plusie). Aero2 udostępniane jest w technologii WCDMA B8 (WCDMA 900) a ten telefon również taką obsługuje.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich forumowiczów. Jest to mój pierwszy post na tym forum. Możliwe, że za jakiś czas zakupię Redmi 3 lub inny smartfon od Xiaomi.

I mam przy okazji pytanko. Częstotliwości na PL ma wszystkie łącznie z Aero? Bo ja nie ogarniam tych bandów, mógłby ktoś zerknąć i napisać?

Wg specyfikacji na XFS Redmi 3 posiada wszystkie technologie w trybach dostępu i pasmach używanych w Polsce oprócz FDD-LTE B20 czyli LTE 800 (póki co działa tylko w Plusie). Aero2 udostępniane jest w technologii WCDMA B8 (WCDMA 900) a ten telefon również taką obsługuje.

Aero2 od prawie roku działa na wszystkich dostępnych w plusie częstotliwościach, z tym że korzystający z bdi nie mają póki co wstępu do lte. Czyli bdi działa na gsm 900,1800 i UMTS 900 i 2100

wysłane z RN2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aero2 od prawie roku działa na wszystkich dostępnych w plusie częstotliwościach, z tym że korzystający z bdi nie mają póki co wstępu do lte. Czyli bdi działa na gsm 900,1800 i UMTS 900 i 2100

wysłane z RN2

Dzięki serdeczne za info. ;-) Ja właśnie jeszcze dla pewności wchodziłem na stronę Aero2 żeby podać aktualne informacje bo gdzieś ponad pół roku z BDI nie korzystałem. Niestety strony nie zaktualizowali.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...