Jump to content

johnybiu

Użytkownicy
 • Posts

  140
 • Joined

 • Last visited

About johnybiu

 • Birthday December 16

Informacje osobiste

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Lokalizacja
  Zielona Góra

Dodatkowe

 • Smartfon
  Mi 9t

Recent Profile Visitors

1,314 profile views

johnybiu's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

11

Reputation

 1. Czy planujesz przedstawić jakąś recenzje tego sprzętu?
 2. Hej wszystkim, zbieram się do kupna przystawki ale widzę w internecie, że są dwa typy pilotów z boxem. Pierwszy z nich ma przycisk asystenta Googla oraz Amazon prime a ten drugi ma przycisk z mikrofonem oraz przycisk z tv live, więc który z nich jest nowszym zestawem?
 3. Zamówiłem Rubbera i dobrze jest spasowany z telefonem.
 4. No tu bez problemu ściągnęło
 5. @Orjon tutaj też nici z pobierania.
 6. Nie mogę pobrać aktualizacji na Rn5pro z głównego serwera ani alternatywnego oraz z OTA. Informuje mnie że nie odnaleziono pliku.
 7. Stoję przed wyborem i nie wiem które etui będzie lepsze... Frosted Shield https://nillkin.sklep.pl/product-pol-16550-Etui-Nillkin-Frosted-Shield-Mi-9T-Black.html Czy może Rubber https://nillkin.sklep.pl/product-pol-16827-Etui-Nillkin-Rubber-Wrapped-Xiaomi-Mi-9T-Red.html
 8. A czy to etui od strony ekranu trochę wystaje czy jest na płasko z nim?
 9. Mam problem z budzikem tzn. przy dłuższym czuwaniu telefonu gdy budzik mi dzwoni to mam podświetlony czarny ekran i nic nie mogę zrobić ( mogę go wyłączyć tylko przyciskiem power) a żeby wrócił telefon do normalności muszę go zresetować. Dzieję się to wtedy gdy mam podłączoną ładowarkę. Czy to problem softu czy sprzetu? Dzieję się to już przy drugiej aktualizacji miui.eu.
 10. Nie był instalowany na czysto.
 11. Mam problem z budzikem tzn. przy dłuższym czuwaniu telefonu gdy budzik mi dzwoni to mam czarny ekran i nic nie mogę zrobić ( mogę go wyłączyć tylko przyciskiem power) a żeby wrócił telefon do normalności muszę go zresetować. Czy to problem softu czy sprzetu? To dzieje się w RN5
 12. Można rozmawiać przez Amazfit Nexo oraz Mi Watch.
 13. Też to mam i to zdarza się mi tylko po wpisaniu pinu po uruchomieniu telefonu.
 14. @Marcin1108 pytał się o zwykłą wersję a nie PRO.
×
×
 • Create New...