Skocz do zawartości

Cotygodniowe aktualizacje dla RMN2


rysib

Rekomendowane odpowiedzi

4 minuty temu, Antek Szprycha napisał:

Tylko trochę stary, nie wiem czy to aktualna paczka

Wysłane z mojego Redmi Note 2

Nie wiem czy jest nowszy. Trzeba szukać. 

Mam problem z viperem od paru wersji,  nie idzie zainstalować bibliotek (wina xposed?) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po co siedzicie na tym dev, też się bawiłem w rozwojowe, CM i jakieś smiui i doszedłem do wniosku że nie ma sensu i tak nic nie wnoszą, zmiany jeśli sa to jakieś kosmetyczne. Bateria i tak nie będzie lepiej trzymała dopóki się kernel nie zmieni, więc wszędzie będzie podobnie. Teraz sobie siedzę na stable 7.2.1.0 eu i mam spokojną głowę.

Mam xposed, mam vipera zmodyfikowanego, sporo apk systemowych usuniętych, część zamrożona a część zahibernowana, sam sobie zrobiłem smiui ;) Wszystko śmiga bez problemu, bateria trzyma około 2dni. Spokojna głowa, bez żadnych statystyk ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, gwalberg napisał:

Po co siedzicie na tym dev, też się bawiłem w rozwojowe, CM i jakieś smiui i doszedłem do wniosku że nie ma sensu i tak nic nie wnoszą, zmiany jeśli sa to jakieś kosmetyczne. Bateria i tak nie będzie lepiej trzymała dopóki się kernel nie zmieni, więc wszędzie będzie podobnie. Teraz sobie siedzę na stable 7.2.1.0 eu i mam spokojną głowę.

Mam xposed, mam vipera zmodyfikowanego, sporo apk systemowych usuniętych, część zamrożona a część zahibernowana, sam sobie zrobiłem smiui ;) Wszystko śmiga bez problemu, bateria trzyma około 2dni. Spokojna głowa, bez żadnych statystyk ;)

Tylko pytanie.. Czy jak mam sMIUI 7.1.3.0 to mogę wgrać Stable EU 7.2.1.0 bez wipe? :P 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Antek Szprycha napisał:

Tylko trochę stary, nie wiem czy to aktualna paczka

Wysłane z mojego Redmi Note 2

Nie wiem czy jest nowszy. Trzeba szukać. 

Mam problem z viperem od paru wersji,  nie idzie zainstalować bibliotek (wina xposed?) 

http://forum.xda-developers.com/android/software/viperaudio-viperatmos-3-8-sq-driver-t3289075

Remedium na wszystkie problemy z viperem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie wszystko działa ok ale bateria to jakieś nieporozumienie.. W nocy spadła o 18% przy wyłączonym Wi-Fi.. W wersji global spadała o 2% więc różnica jest ogromna. Co do samego systemu działa płynnie można edytować motyw nie ma playera w szybkich ustawianych jest wyszukiwarka oraz zegar. Jak ktoś laduje telefon co dziennie mogę polecić ;)

Wysłane z mojego Redmi Note 2 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A włącz Wifi i porównaj... założę się ze miales wyłączone Wifi ale za to włączone dane mobilne - stąd ta różnica.

Właśnie nie , profile zasilania mam swoje Wi-Fi wyłączone było tym bardziej dane komórkowe z których przez zasięg vodafone nigdy nie korzystam.. Chyba że jestem w Londynie raz na pół roku. Jeszcze będę testować dłużej więc wtedy się wypowiem raz jeszcze. Słyszałem że po świeżej instalacji systemu bateria może szybko uciekać bo przez jakis czas system musi się ustabilizować ale nie wiem ile w tym prawdy :)

Wysłane z mojego Redmi Note 2 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, GarryMoveOut napisał:

Mi bateria trzyma niesamowicie. Od siódmej cały czas mam 100% nic nie schodzi. Dla mnie jak na razie bomba :) Ale to jeszcze i tak za wcześnie na ocenę. Dopiero za tydzień będą miarodajne wyniki. 

chodzi o wczorajsza wersje dev?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie zaczęło rozłączać bluetootha z zestawem samochodowym.. Na poprzednim nic takiego się nie działo. Na dodatek bluetooth działał dopiero po resie telefonu. Masakra chyba do starszych wersji trzeba wrócić

Wysłane z mojego Redmi Note 2 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po 5miesiącach odważyłem się przesiąść na najnowszy rom tracąc dobry aparat(5.10.29).

I czuć różnicę w baterii, serio. Najnowszy rom nie wiem co z nią robi ale mniej ucieka. Dla jasności Facebook i Messenger tylko w przeglądarce.

Ja jestem zadawolony bo telefon używam tylko do SMS i internetu ale to tylko z godzinkę dziennie.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, dziś zainstalowałem miui 7.2.2.0 wersję globalną, mam pytanie kiedy mniej wiecej wyjdzie spolszczenie do tej aktualizacji? Ponieważ, mój telefon w tym momencie jest pół na pół po polsku i angielsku :D telefon RedMi Note 2

Edytowane przez huble70
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...