Jump to content

Leszek

Użytkownicy
 • Posts

  79
 • Joined

 • Last visited

Dodatkowe

 • Smartfon
  Xiaomi Redmi Note 2

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

Leszek's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

4

Reputation

 1. A ja powiem z perspektywy 28latka. Mam ten telefon od premiery. Na telefonie brak app Facebooka, Twiterra, Messengera, Pokemon Go. W gry nie gram, samochodu nie mam Gps nie używam. I po odłączeniu telefonu o 6 rano o 12 w nocy mam 40% baterii. Jedynie co mam włączone to Dane i Wi-fi cały czas.
 2. Ma ktoś może archiwalne wersje 5.9.24 i 5.10.29? Według mnie najlepsze aktualizacje do naszego telefonu. Ja gdzieś cholera zgubiłem
 3. Wie ktoś czemu nie działa aktualizacja OTA(przez WIFI)posiadam Rom Global Stable 8.0.3.0 na stronie http://en.miui.com/ widzę że 8.0.5.0 już jest ale telefon dalej twierdzi że nie ma. Bootloader mam zablokowany, więc po kupnie Rom Global wgrywałem MI flashem. I powiem wam że po wyjściu 8.0.3.0 telefon sam znalazł aktu. i ją wgrał,a tutaj ruszyć nie chce. Rozumiem że jak nie znajdzie to aktualizację wgrać przez Updater(trzy kropki)
 4. Gdzie włączyć HD Voice?. Bo szczerze nie wiedziałem że ta opcja jest w telefonie.
 5. Ehhhhh. Tak mam twrp, tak mam już 8.0.3.0 z en.miui.com w wersji Global. Tak zapytałem się czemu nie ma ściągania OTA. Co za pokrętna logika mam twrp= miui.eu.
 6. Leszek

  Xiaomi MIX

  A ten telefony naprzeciwko dziennikarza( https://www.youtube.com/watch?v=g-qI2iCnDHo )z tej prezentacji to jaki model? Mi Note 2? Edit: Na minus brak złącza Jack. Ten Mi Note 2 ma złącze jack i dodatkowo własny DAC(AQSTIC 192khz/24bit)
 7. Mam przecież Miui global. Pisze jak Byk w moim poście, ehhhh.
 8. Czemu nie mogę pobierać aktualizacji przez Updater? Posiadam Miui.en stable 8.0.1.0 a tu wchodzę na stronę MIUI a tu już 8.0.3.0. Ręczne wywoływanie aktualizacji też nić nie daje. Czy ma to związek że mam TWRP I SuperSu.
 9. Kurde kocopoł ze mnie. Mogłem dopisać że chodzi o Redmi Note 3 Pro.
 10. Trudno mamie chyba nie potrzebne konto Xiaomi :] bo bootloader zablokowany więc twrp ani mirecovery nie ma. A Miui stable 8.0.1.0 wgrywałem na zablokowanym bootloaderze. Kij z tym.
 11. Wipe rozumiem jako ustawienia fabryczne? Bo twrp nie mam.
 12. Chyba macie aktualizację od Xiomi.eu bo na stronie en.miui.com dalej widniej
 13. Raczej to drugie. Ma po prostu wgrany Rom Global od en.miui 8.0.1.0. Potem ja wyjdzie 8.0.2.0 i więcej będziesz mógł robić update przez wifi lub updater.
 14. Takie pytanie pytanie na przyszłość jak usunąć telefon z konta xiaomi?
×
×
 • Create New...