Jump to content

Frty

Użytkownicy
 • Posts

  213
 • Joined

 • Last visited

Dodatkowe

 • Smartfon
  Xiaomi redmi note 2p

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

Frty's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

12

Reputation

 1. Zobacz po kolei sekcje cpu pamięci wirtualnej itd. czy są ustawione tak jak być powinny czyli np. Cpu max 1.8 ghz interactive, i/o cfq 128
 2. Antutu 73000 na najnowszym miui. Sprawdź kernel adiutorem czy nie masz coś przestawionego. Wadą wciąż nie naprawiona jest zamykanie pobierania w google chrome, bez żadnego komunikatu.
 3. no to tak jak w redmi note 2 i 3, takich przejasnień jak tu wyżej nie można uznać za normalne. Lg g5 ma taką przypadłość z dolną krawędzią ponoć.
 4. Frty

  MIUI android 6.0

  Flashujemy recovery o nazwie Twrp alka i robimy backup wszystkich plików typu efs itp. Bootloader odblokowywujesz mi unlock toolem, ale i tak odradzam.
 5. Frty

  Cm 13

  Tak właśnie, bzdurna. Ja wróciłem na aosp bo jest super tak naprawdę. Cm w tej chwili jest mocno sredni bo i bugi i wydajność mniejsza, ale wraz z miui 8 udostepnionym będzie można zrobić go znacznie lepiej. Tylko aosp!
 6. Frty

  Cm 13

  Płynność porównywalna ale trzeba zmienić ustawienia w kernel audiutor na takie jak w miui czy aosp governor i taktowanie l. Bateria chyba nieźle, narazie mam ok4 godz. Na lte internet i 60% jasność i zostało 40%. Zobaczymy co z tego romu wyjdzie bo są rzeczy do poprawki. Co dokładnie to na xda mozna wyczytać
 7. Pojawiła się uaktualniona wersja cm 13, którą można już w miarę normalnie używać. Nie działa fingerprint i parę rzeczy trzeba samemu ustawić także polecam komuś kto lubi się pobawić w testera. Jednak czekamy na autora portu i pewnie prędzej czy później będzie znacznie lepiej. Tak czy inaczej kluczowe funkcje działają. Najnowsze wydanie https://www.androidfilehost.com/?fid=24533103863143070
 8. Frty

  Aosp

  Eee.. Zdublowane funkcje, dwa kalendarze, chmury bezużyteczne, chaotyczny panel sterowania, ram pozerany przez jakieś kupo rzeczy, aktualizacje poprawiajace błędy z wydania romu z błędami i teraz miui 8 kolorki się zmieniają i czekaj czekaj czekaj wydajemy betę na mi 5, stara śpiewka xiaomi. Ten jest wydany przez Qualcomm na ten telefon i nie ma wiekszych błędów (nawet teraz nic mi nie przychodzi na myśl). Wydadzą cyanogenmod 13 i też będzie git. Zobaczymy za to miui z błędami krytycznymi naprawianymi przez nastepny rok i oczywiście piorytet dla najbogatszych no bo redmi nie ma. Miui to chiny nie uznajace google więc oni mają wszystko zdublowane i wymuszają na użytkownikach uczestniczenie w czymś jak np. Chmura, konto itd. w czym są znacznie lepsi od googla. Dla europejczyka to nie jest komfortowe i lipa słać dane analityczne do Chin via whetstone jejeen itd.
 9. Jakiś bug, też to mi się zdarzało na miui. Polecam aosp wgrać 90% problemów mniej
 10. Rom to China stable taki ja dostałem, ale z niego przechodzi się na dev i unblock
 11. Frty

  Aosp

  Zmień lanczer na coś lepszego, ja używam nova launcher i działa jak powinien.
 12. Poweramp działa mi dobrze na xxx. 14 ale są dwa najgorsze dla mnie bugi nienaprawione. Tel. się wiesza czasem i nie idzie go odblokować, jedynie menu zasilania działa oraz nie działa dobrze czyszczenie ramu a już wogole nie działa mi w opcji po blokadzie ekranu. Ram bardzo ucieka bo w pamięci są programy które trzeba ręcznie zatrzymywać i to samo z autostartem, nie wiem, wygląda na to że cały panel sterowania jest u mnie do bani.
×
×
 • Create New...