Jump to content

mat01

Użytkownicy
 • Posts

  390
 • Joined

 • Last visited

Dodatkowe

 • Smartfon
  MI6

Recent Profile Visitors

1,063 profile views

mat01's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

22

Reputation

 1. Chcę dodać sprzęt w aplikacji, ale nie mam takiej możliwości, bo... tego urządzenia nie ma w aplikacji do wyboru w ogóle. Zmiana regionu na Chiny, Indie czy Bangladesz nie pomaga. Mógłby ktoś pomóc? Z góry dziękuję, bo ta "prosta" instalacja już na początku podnosi ciśnienie.
 2. Mam od dłuższego czasu problem, który kiedyś nie był tak wyraźny, a teraz doprowadza mnie do szewskiej pasji, a telefon do stanu, w którym można na nim smażyć jajecznicę. Otóż panel sterowania miui dramatycznie mi drenuje baterię i często nie pozwala wejść telefonowi w deep sleep. Myślałem, że to przez to, że nie robiłem update'ów stable na czysto, ale to nie to (wgrałem 10 stable na czysto i nadal to samo). W panelu wszystkie automatyczne sprawdzania wyłączone. Jedyne z czego korzystam to blokada aplikacji na odcisk i czarna lista połączeń. Czy ktoś ma pomysł jak sobie z tym poradzić, ewentualnie jak ubić tę apkę bez przykrych konsekwencji? Przyznam szczerze, że byłem dużym fanem xiaomi, ale to co ostatnio się odwala woła o pomstę do nieba. Żeby przez parę miesięcy nie poprawić swojej apki, która powoduje drastyczny spadek poziomu baterii...
 3. czy najnowsza wersja wspolpracuje juz bez problemu z globalem? nie ma znikajacej partycji data po flashu recovery?
 4. Ja też korzystam praktycznie codziennie i śmiga bez problemu. MI6
 5. mat01

  MIUI 8.3.2

  Animacje na 8.0 Wam "zwolniły", bo domyślnie znowu są zmienione w opcjach deweloperskich na 1.0, a nie jak były od początku miui 9, czyli 0.5. Kwestia przyzwyczajenia, lub zmiany z powrotem na 0.5.
 6. mat01

  MIUI 8.1.25

  Czyli klasyczne miui, kompletna losowość, wspaniale...
 7. mat01

  MIUI 8.1.25

  Mi6 Nie działa bluetooth. W ogóle się nie włącza. Zmiana intensywności wibracji również martwa.
 8. Mam problem z gmailem. Powiadomienia dostaję, natomiast chciałbym (w mi4 tak miałem), żeby w pływającym oknie wyświetlało mi nadawcę wiadomości, a nie tylko "1 nowa wiadomość". Oczywiście pływające okno włączone, w ustawieniach gmaila tego znaleźć nie mogę. To jest jakiś błąd wieku dziecięcego miui 9 na mi6 czy po prostu przegapiłem gdzieś jakąś opcję? Dzięki z góry za pomoc.
 9. mat01

  MIUI 7.9.21

  Mam problem z gmailem. Powiadomienia dostaję, natomiast chciałbym (w mi4 tak miałem), żeby w pływającym oknie wyświetlało mi nadawcę wiadomości, a nie tylko "1 nowa wiadomość". Oczywiście pływające okno włączone, w ustawieniach gmaila tego znaleźć nie mogę. To jest jakiś błąd wieku dziecięcego miui 9 na mi6 czy po prostu przegapiłem gdzieś jakąś opcję? Dzięki z góry za pomoc.
 10. mat01

  MIUI 7.9.14

  Ok, wgralo sie. W miui 9 karte sim sie aktywuje tak samo jak wczesniej? Bo zmieniam jezyk na angielski (UK) oraz angielski (US) i w obydwu przypadkach nie dziala. "Couldn't send sms to gateway"
 11. mat01

  MIUI 7.9.14

  odblokowalem bootloader, zainstalowalem twrp, wszystko ladnie, sprawnie, bez problemow teraz na rom global z zeszlego tygodnia zainstalowalem ten (telefon - mi6), czy to normalne, ze juz dobre 10 minut idzie reboot?
 12. juz jest ok, napisalem im wprost, ze sie nie da tego zmienic i mialem odpowiedz poztywyna w przeciagu kilkunastu minut
 13. Wiem, ze tam mam lokalizacje i region. Problem w tym, ze region mam na Chiny i to jest pole nieedytowalne, a w lokalizacji sa chinskie miasta.
 14. A co jesli moja lokalizacja w koncie to Chiny? Jak mam to zmienic? Chyba przez to smsy weryfikacyjne do mnie nie dochodza i jestem w d...
×
×
 • Create New...