Skocz do zawartości

Cotygodniowe aktualizacje dla RMN2


rysib

Rekomendowane odpowiedzi

47 minut temu, huble70 napisał:

Witam, dziś zainstalowałem miui 7.2.2.0 wersję globalną, mam pytanie kiedy mniej wiecej wyjdzie spolszczenie do tej aktualizacji? Ponieważ, mój telefon w tym momencie jest pół na pół po polsku i angielsku :D telefon RedMi Note 2

Pożyjemy zobaczymy :) tego najstarsi górale nie wiedzą. Zainstaluj lepiej 7.2.1.0. albo 7.1.3.0 i poczekaj.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jakas przerobka! Raz ze global do tej pory nigdy nie mial jezyka Pl, to w wersji stable dalej nie bedzie mial tylko w wersji rozwojowej czyli dev. Czyli masz cos przerobionego.

Wysłane z mojego 2014811 przy użyciu Tapatalka

Może sam sobie przerobił :)

Wysłane z mojego Redmi Note 2

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak włączam PowerAmp'a to na ekranie blokady mam włączony widget od "Muzyka". Da się to jakoś wywalić? TitanumBackup nie mrozi aplikacji... - 6.3.24

 

Edit: Na OGYoutube to samo.  Po wciśnięciu dowolnego klawisza odpada się "Muzyka".

Edytowane przez Hexia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy wy też tak macie, że telefon nie jest w stanie utrzymać nawet jednej zakładki w Chromie w ramie ? Po minimalizacji i po chwili ponownie wracając do przeglądarki w kółko przeładowuje stronę. Zauważyłem, że praktycznie jest tak z każdą apką. To taka przypadłość miui czy po prostu softu miui polska ?

Wysłane z mojego Redmi Note 2 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, blodziu napisał:

Czy wy też tak macie, że telefon nie jest w stanie utrzymać nawet jednej zakładki w Chromie w ramie ? Po minimalizacji i po chwili ponownie wracając do przeglądarki w kółko przeładowuje stronę. Zauważyłem, że praktycznie jest tak z każdą apką. To taka przypadłość miui czy po prostu softu miui polska ?

Wysłane z mojego Redmi Note 2 przy użyciu Tapatalka

U mnie jest ok, niezależnie czy Chromie działa jako całość, czy jest włączona opcja "Połącz karty i aplikacje" (każda karta jako osobny proces - jak na pc). Siedzę na 6.3.24. Sprawdź u siebie "Inteligentne oszczędzanie baterii" (Ustawienia -> urządzenie -> bateria i wydajność -> oszczędzanie energii) i spróbuj je wyłączyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli masz na myśli dymki czatu w messenger to pewnie dlatego że nie dałeś uprawnień messenger'owi do wyświetlania ich. No chyba że masz motyw jakiś to w tedy dymki "żyją własnym życiem " 😀

Wysłane z mojego Redmi Note 2 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja po najnowszej aktualizacji zauważyłem 3 problemy:

1. Problem z aplikacją "Muzyka". Wrąbuje mi się jej widget za każdym razem kiedy słucham muzyki w PowerAmpie, bądź OGYoutube. Lubię mieć czysty ekran blokady, bez tej wielkiej płyty :P Da się to jakoś zlikwidować? 

2. Problem z aplikacją "Galeria". Po wejściu w galeria wyskakuje mi brak zdjęć. Wszystkie moje obrazy, są podzielone na foldery w zakładce "Albumy". Nie da się tego jakoś wrzucić do jednego worka? W pierwszej zakładce pojawiają się tylko nowo zrobione zdjęcia... poprzednio nie było tego problemu.

3. Problem z Titanum Backup  - nie zamraża aplikacji.

 

Edytowane przez Hexia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam ciągle problem z baterią na miui polska... nie jest w stanie wytrzymać jednego dnia bez ładowania ( trochę irytujące), obecnie jestem na wersji 7. 2.1 Eu, zrobiłem sobie własny test przez ostatnie 4 dni.. Ładuje telefon w nocy miui polska odpinam od ładowarki o 7 rano z domu wychodzę o 8 wracam 17-30, bateria w miui polska 72% w wersji Eu 98%....profile baterii ustawione tak samo WiFi wyłączone w trybie uśpienia.. Wszystkie opcje tak samo ustawiłem.. Nie mam pojęcia co jest nie tak :/

Wysłane z mojego Redmi Note 2 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie kurcze najbardziej irytuje te tragiczne zarządzanie pamięcią. Wszystko w kółko ładuje od nowa co powoduje, że multitasking nie istnieje. Tak sobie myślę, że to może dlatego iż miui jest taką ramożerną nakładką.

Wysłane z mojego Redmi Note 2 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, blodziu napisał:

Mnie kurcze najbardziej irytuje te tragiczne zarządzanie pamięcią. Wszystko w kółko ładuje od nowa co powoduje, że multitasking nie istnieje. Tak sobie myślę, że to może dlatego iż miui jest taką ramożerną nakładką.

Wysłane z mojego Redmi Note 2 przy użyciu Tapatalka

Jak MIUI jest ramożerne to przesiądź się na TouchWiza dopiero zobaczysz co to ramożerność

Edytowane przez GarryMoveOut
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, blodziu napisał:

Mnie kurcze najbardziej irytuje te tragiczne zarządzanie pamięcią. Wszystko w kółko ładuje od nowa co powoduje, że multitasking nie istnieje. Tak sobie myślę, że to może dlatego iż miui jest taką ramożerną nakładką.

Wysłane z mojego Redmi Note 2 przy użyciu Tapatalka

U mnie nigdy nie zaobserwowałem takiego zjawiska mam redmi note 2 prime i mogę uruchomić kilka gier, przeglądarkę i swobodnie się przełączać pomiędzy nimi bez jakiegoś ładowania ponownego(gry np SimCity, hearthstone), do tego przegladarka, iss detector, jeszcze kilka roznych innych i jak zmieniam apke to nic się ponownie nie laduje. Może spróbuj wgrać na czysto rom

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, xxmati96xx napisał:

U mnie nigdy nie zaobserwowałem takiego zjawiska mam redmi note 2 prime i mogę uruchomić kilka gier, przeglądarkę i swobodnie się przełączać pomiędzy nimi bez jakiegoś ładowania ponownego(gry np SimCity, hearthstone), do tego przegladarka, iss detector, jeszcze kilka roznych innych i jak zmieniam apke to nic się ponownie nie laduje. Może spróbuj wgrać na czysto rom

Czyli u Ciebie jest wszystko dokładnie tak jak sobie to wyobrażałem. Soft wgrywałem już kilkakrotnie po pełnym wipe i w zasadzie bez zmian. Ogólnie wszystko chodzi dobrze poza tym właśnie brakiem multitaskingu i non stop przeładowywaniem wszystkiego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Redmi2 napisał:

Haha tak i zarowno jedniczesnie grasz w 2 gry, przegladarka i jeszcze muzyka i co jeszcze w tym czasie robisz? Film tez ogladasz? Ale bzdura.

Wysłane z mojego 2014811 przy użyciu Tapatalka

nie wiem czy wiesz ale simcity jest to gra w której nie trzeba cały czas być i właśnie żeby nie uruchamiać jej od nowa nie wyłącza jej poprostu. Iss detector mam włączane cały czas (kłódka) żebym dostawał powiadomienia. W hearthstone gram jedna rundę i przełączam na sim city. Dodatkowo jeszcze mam włączony podręcznik elektroniczny w pdf w Adobe acrobat jakby czasami nauczyciel coś chciał. Jak mi nie wierzysz nie musisz, ważne że mi działa 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, blodziu napisał:

Mnie kurcze najbardziej irytuje te tragiczne zarządzanie pamięcią. Wszystko w kółko ładuje od nowa co powoduje, że multitasking nie istnieje. Tak sobie myślę, że to może dlatego iż miui jest taką ramożerną nakładką.

Wysłane z mojego Redmi Note 2 przy użyciu Tapatalka

A masz wyłączone inteligentne oszczędzanie energii. Może to ci wyłącza aplikacje i później muszą się od nowa ładować 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...