Jump to content

Polecane etui

Adam Błażejewski
 Share

Recommended Posts

Jak na razie ten carbonowy jest super. Zamówiłem aluminiową i szklaną osłonę na aparat, jak przyjdą i będą fajnie wyglądać, to nawet przezuce się na ten "kevlarowy" pokrowiec

Tak na prawdę chodzi tylko o osłonę aparatów.

@szczyku Pewnie gdyby nie było znaczka Xiaomi to kosztował by 30 zł a tak trzeba jeszcze 40 zł zapłacić za logo. Na Mi Home można kupić kevlar za niecałe 70 zł. Ja zakupiłem do swojego telefonu takie etui i aparaty też nie są jakoś super chronione. Później zakupiłem to etui i jak na razie je używam.. Posiadałem też MSVII lecz samo z siebie pękło po jakimś miesiącu. Może się skuszą na kevlar. 

22 godziny temu, szczyku napisał:

Jak na razie ten carbonowy jest super. Zamówiłem aluminiową i szklaną osłonę na aparat, jak przyjdą i będą fajnie wyglądać, to nawet przezuce się na ten "kevlarowy" pokrowiec emoji6.png

Tak na prawdę chodzi tylko o osłonę aparatów.

Ta szklana osłona jest otwarta na obiektywy czy ma szybkę przed nimi ?

Co do szkła na aparat, sprzedawcą się pomylił i przysłał do innego modelu, na szczęście zrobił zwrot kasy w 2 godzinki. Mogę śmiało napisać że oryginalny pokrowiec kevlar i osłona na aparaty idealnie pasują do siebie. Jeszcze aby trafić taką osłonę z napisem, jak to jest w oryginale

Aktualnie nie mam jak zrobić foty, jakby to wyglądało na telefonie. Na razie zostawiam jako zestaw rezerwowy.63cdc6ba4619b129559009ea5673196d.jpg30e93a2ee0b99397e26c6b01cdff2d26.jpg

• 1 month later...

U mnie taka ramka i osłona obiektywu :) ramka to plastik i metal na zewnątrz - ogólnie fajna sprawa i się sprawdza w praktyce też nie kosztowało to dużo więc udany zakup no i nie zakłóca obiegu powietrza wokół obudowy

20210710_132846.jpg

Edited by Master

• 1 month later...

Po powrocie z urlopu mogę co nieco napisać o etui do Mi 11. Mam ich kilka . Na wyjeździe użyłem Nilkin Camshield Pro (zasłaniany aparat) i jest fajne kiedy chodzi o ochronę. Niestety otwieranie aparatów przebiega czasem trudno. Zamykanie też. Klapka ciężko chodzi. Kiedy jest się na wakacjach i robi fotki, bywa to upierdliwe. Na kolejnym wyjeździe miałem dodatkowo etui MSVII czerwone i stosowałem oba zamiennie. 

Oprócz fotek aparat okazuje się konieczny np. w komunikacji miejskiej w Stolicy, gdzie trzeba "fotografować" kody QR w tramwaju aby skasować bilet w aplikacji. Czego to nie wymyślą by "ułatwić" życie pasażerom. Albo kody albo wpisywanie numeru wozu...

Szkło na aparaty się nie sprawdziło. Psuło zdjęcia i zostało zdjęte.

Pewnie tego nie stosujecie ale każdy telefon (Note 4, LG V30 i teraz Mi 11) noszę dodatkowo w woreczku na okulary (aktualnie z Decathlona) jako dodatkową ochronę. Stosuję zwykle etui do pasa jakieś "militarne".

Edited by Darth Artorius

• 1 month later...
  • 5 months later...
48 minut temu, Wako1986 napisał:

Spigen?

3mk przezroczyste?

Baseus matowe? 

Które z tych trzech żeby fajnie leżało i dobrze chroniło aparaty i sam telefon?

Od zawsze spigen 💪🏾💪🏾💪🏾

• Like 1

51 minut temu, Bico napisał:

Od zawsze spigen 💪🏾💪🏾💪🏾

A ochrania wyspę aparatów? W oryginalnym etui już jest rysa dosyć gruba na szkiełku od aparatu

5 minut temu, Wako1986 napisał:

A ochrania wyspę aparatów? W oryginalnym etui już jest rysa dosyć gruba na szkiełku od aparatu

Tak, wystaje ponad wyspę aparatu.

• 1 month later...
W dniu 20.04.2022 o 08:29, skay77 napisał:

Ta na filmie się łatwo zakłada a case weź sobie zasuwany aparatem

Wysłane z mojego Mi 10 przy użyciu Tapatalka

Ale ja nie mam Mi 11 Lite a Pro więc to co podajesz nie pasuje do telefonu.
Do tego piszesz z Mi 10 więc jak się domyślam, nie masz też Mi 11 Pro i ciężko Ci mówić co masz i co polecasz.

• 4 weeks later...

Rzeczywiście nie najłatwiej znaleźc coś do mi 11 pro... Jak lubisz etui z klapką to podrzucę Ci to : https://www.4gsm.com/product-pol-89881-DUX-DUCIS-Skin-Pro-kabura-etui-pokrowiec-z-klapka-Xiaomi-Mi-11-Pro-czarny.html

A jeśli chodzi o szkło lub folię, poszukaj w modelach mi 11 ultra, ma te same wymiary wyświetlacza, więc będzie pasowało i do Twojego :)