Jump to content

szczyku

Użytkownicy
 • Posts

  172
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

Everything posted by szczyku

 1. Wcześniej chwaliłem ładowarkę xiaomi 65Watt i wydaje mi się że ładuje szybkim ładowaniem, ale nie mega szybkim. Mam oryginalną ładowarkę samochodową 100Watt pod którą podłączam mi11 i wyskakuje komunikat że turbo ładowanie MAX 55Watt (i to na czerwono), a pod tą 65Watt brak tego komunikatu, więc widocznie jest jakaś różnica. Poszukuję ładowarki pod którą będę miał komunikat o ładowaniu MAX 55Watt. Ktoś może taka spotkał? Wysłane z mojego M2011K2G przy użyciu Tapatalka
 2. Napiszę tylko że sprawa skończyła się pozytywnie dla mnie. W poniedziałek oddałem telefon w punkcie Vodafone (uruchamiał się tylko do bootloader menu), a w środę do domu przyszła nowa słuchawka. Niepotrzebnie zakupiłem pocox3pro, jako zastępczy.
 3. Ale ja wrzuciłem miui polska stable (i na tym zaczęły się cyrki), bo global to porażka. Najbardziej w globalu brakuje nagrywania rozmów i dialera takiego jak z miui polska.
 4. Kurna, miałem już pełno przeróżnych Xiaomi, nigdy niższej półki, były jakieś małe problemy z softem, ale nie aż takie. Po przejściu z OnePlus chciałem mieć stabilnie, dlatego wrzuciłem miui stable. No cóż, bawimy się dalej.
 5. Mamy prawie dobę od wrzucenia 12.5.9 Global i zablokowany bootloader. Wcześniej zawiechy co kilka godzin. Od wrzucenia global ani jednej? W czym leżał problem? Miui Polska czy ewentualnie jakaś apka, gierka z sklepu Google? Rozumiem że jak chce wrócić do miui Polska, robię wszystko od początku? Tzn odblokowuje bootloader itp.
 6. Wszytko przywrócone do stanu nowej słuchawki, jak wspominałeś, wszystko jest tutaj: https://miuipolska.pl/pobieranie-romow-fastboot/ Z ciekawości zobaczę jak się będzie zachowywać na romie global, jak sytuacja będzie się powtarzać, telefon wysyłam na gwarancję. Czy przed odesłaniem na gwarancję muszę odłączyć konto xiaomi? Bo przecież inaczej słuchawka będzie zablokowana.
 7. To jakbyś mi dał tylko namiar na poradnik, najlepiej na stronie miui polska, jak wrzucić oryginalne oprogramowanie i zablokować bootloader.
 8. Boję się że nie wykryją usterki i będziemy się bawić w wysyłki tygodniami. Jak oni patrzą na odblokowany bootloader?
 9. Jednak to nie soft, telefon już sam z siebie się wyłącza, nadal się wiesza i restartuje (3-5 razy na dobę). Doszła nowa przypadłość, można wykonać tylko 5 sekundowa rozmowę i automatycznie rozłącza. Czekam aż padnie całkowicie i oddaje na gwarancję. Mam nadzieję że szybko padnie.
 10. No to jeszcze nie doszedłem do tego jak uruchomić TWRP na mi11. Zastanawiam się czy to wina softu, bo kilka miesięcy było bez problemu, a od tygodnia notorycznie się powtarzają zawiechy i restarty. Z tego co czytam ludzie mają takie problemy i nawet odsyłając na gwarancję nic z tym nie robią, bo nie ma jak udowodnić problemy ze słuchawka.
 11. Czyli wrzucam TWRP, co jest skutkiem zrestartowania telefonu do danych fabrycznych i wtedy update na nowe stable?
 12. Soft zmieniałem bez TWRP i nadal go nie mam, aktualizacje chciałem wrzucić bez niego.
 13. Witam, pierwszy raz telefon zawiesił i zrestartował się przy uruchomieniu aplikacji samcam (apka od fotoradarów)@, jak jechałem w trasę. Od tej chwili są zawiechy i restarty w przeróżnych okolicznościach, np: jak chcę dodać zdjęcie (z galerii) do odpowiedzi na Facebooku, czy w przypadku przełączania się między mapami google, a whatsapp-em. Mam stabilną wersję Xiaomi EU (foto), chciałem zaktualizować do najnowszej, rozwojowej, ale przy próbie aktualizacji z poradnika mam komunikat że ROM jest dla wersji kodowej vendor, a mi11 to przecież Venus. A pobieram ROM dla mi11.
 14. Nie polecam tego Nillkin, po założeniu fajnie pasuje i na tym się kończy. Problemy z odczytem odcisków palców, problemy z dotykiem. Po kilku dniach zaczyna się pojawiać brud/kurz pod szkłem. Mocolo jest super i założę ponownie, ale to ze względu na obsługę, bo faktycznie na brzegach zaczyna lekko odchodzić. Zamówiłem ta folię co zachodzi na boki, (post wyżej) będziemy testować.
 15. Polecam sieciowke EuroRtvAgd, ładowarka AD65GEU za 109,99 zł z kablem USB C/C. Dodam tylko że ładowarka, którą żona miała z mi10Tlite 5G, MDY-11-EZ ma tylko 33Watt, a mam wrażenie że ładuje z podobną prędkością/czasem co ta 65Watt, a na pewno ładuje z mi turbo charge. Zrobię porównanie czasowe dwóch ładowarek.
 16. Na głównej stronie MIUI Polska jest info o płatnej zmianie softu chyba na miui Polska.
 17. Już nie pamiętam skąd brałem (tyle ich było), ale miałem podobny problem na win10 i właśnie rozwiązałem go zmianą sterowników USB.
 18. Dzisiaj się udało odblokować bootloader i wrzucić miui polska stable. O dziwo wszystkie apki bankowe działają bez problemów. Wysłane z mojego M2011K2C przy użyciu Tapatalka
 19. Przyszedł zamówiony uchwyt z ładowarką indukcyjną. Uchwyt wykonany solidnie (aluminium), dość ciężki. Możliwość montażu i na klej, jak i do kartki wentylacyjnej auta (polecam tą drugą opcję - grzeje się podczas ładowania). W zestawie dostajemy dwa pierścienie i dwie dodatkowe naklejki i przewód USB-A - USB C. Pierścień wsadzony tylko pomiędzy etui, a telefon (trzeba się pobawić i znaleźć optymalne miejsce) - smartfon się trzyma bardzo dobrze. Gdy telefon nie ma, w samym środku delikatnie na niebiesko jest podświetlenie. Zostało ładnie schować przewód ładowania i cieszyć się z urządzenia. Do zasilania będę używał ładowarki samochodowej od Xiaomi 100Watt. Ma dwa wyjścia, więc do jednego na stałe będzie podłączony właśnie ten uchwyt.
 20. Nic się nie stanie, po prostu z ładowarki nie zostaną wykorzystane jej możliwości.
 21. Mi Turbo to ładowanie najszybsze dla mi11.
 22. Powinna bez problemu działać 55Watt z pudełka.
 23. Aliexpress, dokładnie tutaj: € 1,03 23%OFF | NEW-Back Camera Lens Screen Protector for Xiaomi 11 Aluminum Alloy Ring Film for Xiaomi Mi 11 Lens Cover Case https://a.aliexpress.com/_ujvGrX
 24. Co do szkła na aparat, sprzedawcą się pomylił i przysłał do innego modelu, na szczęście zrobił zwrot kasy w 2 godzinki. Mogę śmiało napisać że oryginalny pokrowiec kevlar i osłona na aparaty idealnie pasują do siebie. Jeszcze aby trafić taką osłonę z napisem, jak to jest w oryginale [emoji6] Aktualnie nie mam jak zrobić foty, jakby to wyglądało na telefonie. Na razie zostawiam jako zestaw rezerwowy.
×
×
 • Create New...