Jump to content

szczyku

Użytkownicy
 • Posts

  171
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

szczyku last won the day on June 9 2021

szczyku had the most liked content!

About szczyku

 • Birthday 05/15/1983

Informacje osobiste

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Lokalizacja
  DE

Dodatkowe

 • Smartfon
  MI NOTE PRO

Recent Profile Visitors

1,086 profile views

szczyku's Achievements

Rookie

Rookie (2/14)

 • Reacting Well Rare
 • Conversation Starter Rare
 • First Post Rare
 • Collaborator Rare
 • Week One Done

Recent Badges

11

Reputation

 1. Napiszę tylko że sprawa skończyła się pozytywnie dla mnie. W poniedziałek oddałem telefon w punkcie Vodafone (uruchamiał się tylko do bootloader menu), a w środę do domu przyszła nowa słuchawka. Niepotrzebnie zakupiłem pocox3pro, jako zastępczy.
 2. Ale ja wrzuciłem miui polska stable (i na tym zaczęły się cyrki), bo global to porażka. Najbardziej w globalu brakuje nagrywania rozmów i dialera takiego jak z miui polska.
 3. Kurna, miałem już pełno przeróżnych Xiaomi, nigdy niższej półki, były jakieś małe problemy z softem, ale nie aż takie. Po przejściu z OnePlus chciałem mieć stabilnie, dlatego wrzuciłem miui stable. No cóż, bawimy się dalej.
 4. Mamy prawie dobę od wrzucenia 12.5.9 Global i zablokowany bootloader. Wcześniej zawiechy co kilka godzin. Od wrzucenia global ani jednej? W czym leżał problem? Miui Polska czy ewentualnie jakaś apka, gierka z sklepu Google? Rozumiem że jak chce wrócić do miui Polska, robię wszystko od początku? Tzn odblokowuje bootloader itp.
 5. Wszytko przywrócone do stanu nowej słuchawki, jak wspominałeś, wszystko jest tutaj: https://miuipolska.pl/pobieranie-romow-fastboot/ Z ciekawości zobaczę jak się będzie zachowywać na romie global, jak sytuacja będzie się powtarzać, telefon wysyłam na gwarancję. Czy przed odesłaniem na gwarancję muszę odłączyć konto xiaomi? Bo przecież inaczej słuchawka będzie zablokowana.
 6. To jakbyś mi dał tylko namiar na poradnik, najlepiej na stronie miui polska, jak wrzucić oryginalne oprogramowanie i zablokować bootloader.
 7. Boję się że nie wykryją usterki i będziemy się bawić w wysyłki tygodniami. Jak oni patrzą na odblokowany bootloader?
 8. Jednak to nie soft, telefon już sam z siebie się wyłącza, nadal się wiesza i restartuje (3-5 razy na dobę). Doszła nowa przypadłość, można wykonać tylko 5 sekundowa rozmowę i automatycznie rozłącza. Czekam aż padnie całkowicie i oddaje na gwarancję. Mam nadzieję że szybko padnie.
 9. No to jeszcze nie doszedłem do tego jak uruchomić TWRP na mi11. Zastanawiam się czy to wina softu, bo kilka miesięcy było bez problemu, a od tygodnia notorycznie się powtarzają zawiechy i restarty. Z tego co czytam ludzie mają takie problemy i nawet odsyłając na gwarancję nic z tym nie robią, bo nie ma jak udowodnić problemy ze słuchawka.
 10. Czyli wrzucam TWRP, co jest skutkiem zrestartowania telefonu do danych fabrycznych i wtedy update na nowe stable?
 11. Soft zmieniałem bez TWRP i nadal go nie mam, aktualizacje chciałem wrzucić bez niego.
 12. Witam, pierwszy raz telefon zawiesił i zrestartował się przy uruchomieniu aplikacji samcam (apka od fotoradarów)@, jak jechałem w trasę. Od tej chwili są zawiechy i restarty w przeróżnych okolicznościach, np: jak chcę dodać zdjęcie (z galerii) do odpowiedzi na Facebooku, czy w przypadku przełączania się między mapami google, a whatsapp-em. Mam stabilną wersję Xiaomi EU (foto), chciałem zaktualizować do najnowszej, rozwojowej, ale przy próbie aktualizacji z poradnika mam komunikat że ROM jest dla wersji kodowej vendor, a mi11 to przecież Venus. A pobieram ROM dla mi11.
 13. Nie polecam tego Nillkin, po założeniu fajnie pasuje i na tym się kończy. Problemy z odczytem odcisków palców, problemy z dotykiem. Po kilku dniach zaczyna się pojawiać brud/kurz pod szkłem. Mocolo jest super i założę ponownie, ale to ze względu na obsługę, bo faktycznie na brzegach zaczyna lekko odchodzić. Zamówiłem ta folię co zachodzi na boki, (post wyżej) będziemy testować.
 14. Polecam sieciowke EuroRtvAgd, ładowarka AD65GEU za 109,99 zł z kablem USB C/C.
 15. Na głównej stronie MIUI Polska jest info o płatnej zmianie softu chyba na miui Polska.
×
×
 • Create New...