all999

Użytkownicy
 • Content Count

  65
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

2 Neutral

About all999

 • Rank
  Zaawansowany

Dodatkowe

 • Smartfon
  Mi Note

Recent Profile Visitors

395 profile views
 1. Nie, albo jest wada wg serwisu, albo jej nie ma. Dla mnie żółty tint był nie do zaakceptowania w telefonie za ponad 1600 pln. Jak widać Chińczykom i Czechom taka kontrola jakości pasuje. Uwierz mi Acid, że nie należę do tych, którzy się lubią czepiać, a wystarczy troszkę pogooglować, żeby sprawdzić, że Xiaomi ma problem z ekranami, zresztą Ty zdaje się też potwierdziłeś żółty tint w swoim Mi Note.
 2. Tiaa. Serwis stwierdził, że jest ok, ja nie mam ochoty ani czasu niczego udowadniać, a nowemu właścicielowi to nie przeszkadza. Wróciłem do sprawdzonych rozwiązań - Note 4.
 3. Nazwa przedmiotu: Mi Note Bamboo Edition Opis: Telefon ma niecałe dwa miesiące, kupiony na XFS. Stan idealny, pełen komplet. Gratis dodaję tygodniowy Mi Band. Wysyłka całości po 7.06, ponieważ jestem na wyjeździe, chyba , że komuś zależy na czasie to sam telefon z ładowarką wysyłam natychmiast, pudełko po 7.06. Cena: 1399 z wysyłką Kontakt: [email protected]
 4. Może niedługo zobaczymy Mi Band 2 i chcą Cię przekonać do przesiadki?
 5. Kupiłem Mi Band - szybko i miło.
 6. Pięknie dziękuję. Testujemy:) Działają SMS-y i połączenia, niestety mimo ustawionych powiadomień do gmaila i messangera te nie współpracują. Być może znaczenie ma tu też firmware, u mnie od razu się zaktualizował do najnowszego.
 7. Mam problem z lokalizacją Twojego linka, możesz go podrzucić jeszcze raz?
 8. Mam już swoją opaskę. Sparowana, zlicza kroki, działa odblokowywanie. Mam ustawione powiadomienia o SMS i połączeniach, ale czy jest możliwość uruchomić inne powiadomienia, takie jak gmail, facebook?
 9. Podrzućcie proszę link do jakiegoś sprawdzonego sprzedawcy na allegro.
 10. Tak z ciekawości, mam Note i zastanawiam się czego Wam w nim brakuje, że wybieranie Note Pro?
 11. Wyślę Ci telefon, bo jestem pewien że Jiří się pomylił. Nie muszę patrzeć pod kątem, ani od góry, po prostu jest żółta plama. Poza tym telefon jest świetny, dlatego walczę, inaczej odpuściłbym temat i go sprzedał. Dzięki za pomoc.
 12. Kąty, miałem niedawno Note 4 i tam faktycznie nie było się do czego przyczepić.
 13. Po prawie miesiącu, Mi Note wrócił z czeskiego serwisu, Pan Jiri stwierdził, że telefon jest super i nie uznał reklamacji, a ekran ewidentnie jest żółty i nierównomiernie podświetlony na dole. Czy Ty @Acid uwzględniasz takie reklamacje, czy to nie zależy od Ciebie? Poza tym, czy mój telefon powinien trafić do Ciebie, czy tu nie ma zasady?