Jump to content

Darth Artorius

Użytkownicy
 • Posts

  43
 • Joined

 • Last visited

Informacje osobiste

 • Płeć
  Mężczyzna

Dodatkowe

 • Smartfon
  Mi11

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

Darth Artorius's Achievements

Apprentice

Apprentice (3/14)

 • Conversation Starter
 • Dedicated Rare
 • Reacting Well Rare
 • First Post
 • Collaborator Rare

Recent Badges

1

Reputation

 1. U mnie Chrome dało się wywalić dopiero przez ADBappcontroll
 2. @Master mam Android 13 i Miui Global 14.0.3. Bez roota. Debloat pewnie byłby utrudniony. Chętnie pozbylbym sie Chrome bo używam jako przeglądarki Samsung Internet oraz Opery.
 3. Używam telefonu dość intensywnie. Internet, słuchanie muzyki przez BT, telefonowanie. Moim zdaniem bateria schodzi mi szybciej niż na początku użytkowania. Też mam go już że 2 lata. Ładuje go rano i potem późnym popołudniem. Przy 30 procentach baterii wtedy. Wieczorem znowu jest koło 30 procent Może to wina jednak przeglądania stron i muzy przez BT z kodekiem LDAC.... Przy okazji. Mam powerbank Xiaomi 10000 mAh. Płaski, w miarę lekki. Ale Veektomx 10000 mAh jest mniejszy i lżejszy. Można go nosić łatwo w kieszeni. Ładuje fona dwa razy na pewno. Raczej na miasto i do pracy bo na wyjazd to raczej ten od Xiaomi.
 4. Pytam raczej ogólnie. Na pewno wymieniliście już baterie i macie w tym względzie doświadczenia.
 5. Cześć ! Myślę nad wymianą baterii w moim Mi 11. Serwis polecany na stronie Miuipolska/ Forum jest w moim mieście. Wiadomo że telefon to obecnie hm...wszystko. Bankowość, kontakty, notatki, zdjęcia. Czy taka wymiana jest stosunkowo bezpieczna ? Rozumiem że serwis nie musi robić powrotu do ustawień fabrycznych tylko po prostu wymienia fizycznie baterie bez ingerencji w system i firmware ? Telefon jest zabezpieczony PINem i "palcem". Rozumiem że całość danych jest bezpieczna ?
 6. Moze ktoś miał podobny dylemat. Warto zmienić Xiaomi Mi 11 na Xiaomi 12 Pro ? Priorytetem u mnie jest aparat plus audio (BT LDAC).
 7. Panowie , gdzie jest to Mi SI (czy też Mi AI) - asystent od Xiaomi ? To jakaś aplikacja jak Asystent Google ?
 8. Mam MIUI Global 13.0.1 Stabilna. Region Szwajcaria. Jak dotąd żadnych nowych firmware . Wie kroś dlaczego ?
 9. Posługuje się słuchawkami TWS Technics z kodekiem LDAC. Telefon z automatu łączy się z słuchawkami tym kodekiem. Jednak muszę wchodzić w opcje programistyczne aby zmienić przepływność na najlepszą dla Audio. Z definicji ciągle jest adaptacyjna. Da się to "usztywnić" ? Wybór LDAC mam wszędzie zaznaczony.
 10. Wpadł wczoraj Miui Global 12.5.11.0 RKBMIXM. Jak zawsze piszą o wydajności i bezpieczeństwie.
 11. Od pewnego czasu moja apka Smart YouTubeTV nie chce odtwarzać przekazów na żywo (live). Jakiś koncert, msza św itp. Inne rzeczy odtwarza. Wersja web_20220105_10_RC00. Zwykły YT działa i odtwarza. SmartTubeNext (11.47) jakoś wcale nie chce działać i wyświetla czarny ekran z napisem STube.
 12. Czy używacie na MiBox 4s apki Canal Plus ? Jest teraz promocja za 20 zł na 2 miesiące.
 13. Obecnie jestem na Global 12.5.5.0. Telefon wykorzystuję w ciągu dnia intensywnie. Muzyka na słuchawkach bezprzewodowych, internet i rzadziej rozmowy. Raczej LTE (Orange) niż WiFi. Bywa że muszę doładowywać telefon w ciągu dnia. Używam często opcji oszczędzanie baterii. Ekran FHD+. 120 Hz. NFC i lokalizacja zwykle wyłączone. Najniżej zszedłem na wieczór do 12 procent. Używałem wtedy średnio.
 14. Po powrocie z urlopu mogę co nieco napisać o etui do Mi 11. Mam ich kilka . Na wyjeździe użyłem Nilkin Camshield Pro (zasłaniany aparat) i jest fajne kiedy chodzi o ochronę. Niestety otwieranie aparatów przebiega czasem trudno. Zamykanie też. Klapka ciężko chodzi. Kiedy jest się na wakacjach i robi fotki, bywa to upierdliwe. Na kolejnym wyjeździe miałem dodatkowo etui MSVII czerwone i stosowałem oba zamiennie. Oprócz fotek aparat okazuje się konieczny np. w komunikacji miejskiej w Stolicy, gdzie trzeba "fotografować" kody QR w tramwaju aby skasować bilet w aplikacji. Czego to nie wymyślą by "ułatwić" życie pasażerom. Albo kody albo wpisywanie numeru wozu... Szkło na aparaty się nie sprawdziło. Psuło zdjęcia i zostało zdjęte. Pewnie tego nie stosujecie ale każdy telefon (Note 4, LG V30 i teraz Mi 11) noszę dodatkowo w woreczku na okulary (aktualnie z Decathlona) jako dodatkową ochronę. Stosuję zwykle etui do pasa jakieś "militarne".
×
×
 • Create New...