Jump to content

Darth Artorius

Użytkownicy
 • Posts

  37
 • Joined

 • Last visited

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

Darth Artorius's Achievements

Rookie

Rookie (2/14)

 • Dedicated Rare
 • Reacting Well Rare
 • First Post Rare
 • Collaborator Rare
 • Week One Done

Recent Badges

0

Reputation

 1. Panowie , gdzie jest to Mi SI (czy też Mi AI) - asystent od Xiaomi ? To jakaś aplikacja jak Asystent Google ?
 2. Mam MIUI Global 13.0.1 Stabilna. Region Szwajcaria. Jak dotąd żadnych nowych firmware . Wie kroś dlaczego ?
 3. Posługuje się słuchawkami TWS Technics z kodekiem LDAC. Telefon z automatu łączy się z słuchawkami tym kodekiem. Jednak muszę wchodzić w opcje programistyczne aby zmienić przepływność na najlepszą dla Audio. Z definicji ciągle jest adaptacyjna. Da się to "usztywnić" ? Wybór LDAC mam wszędzie zaznaczony.
 4. Wpadł wczoraj Miui Global 12.5.11.0 RKBMIXM. Jak zawsze piszą o wydajności i bezpieczeństwie.
 5. Od pewnego czasu moja apka Smart YouTubeTV nie chce odtwarzać przekazów na żywo (live). Jakiś koncert, msza św itp. Inne rzeczy odtwarza. Wersja web_20220105_10_RC00. Zwykły YT działa i odtwarza. SmartTubeNext (11.47) jakoś wcale nie chce działać i wyświetla czarny ekran z napisem STube.
 6. Czy używacie na MiBox 4s apki Canal Plus ? Jest teraz promocja za 20 zł na 2 miesiące.
 7. Obecnie jestem na Global 12.5.5.0. Telefon wykorzystuję w ciągu dnia intensywnie. Muzyka na słuchawkach bezprzewodowych, internet i rzadziej rozmowy. Raczej LTE (Orange) niż WiFi. Bywa że muszę doładowywać telefon w ciągu dnia. Używam często opcji oszczędzanie baterii. Ekran FHD+. 120 Hz. NFC i lokalizacja zwykle wyłączone. Najniżej zszedłem na wieczór do 12 procent. Używałem wtedy średnio.
 8. Po powrocie z urlopu mogę co nieco napisać o etui do Mi 11. Mam ich kilka . Na wyjeździe użyłem Nilkin Camshield Pro (zasłaniany aparat) i jest fajne kiedy chodzi o ochronę. Niestety otwieranie aparatów przebiega czasem trudno. Zamykanie też. Klapka ciężko chodzi. Kiedy jest się na wakacjach i robi fotki, bywa to upierdliwe. Na kolejnym wyjeździe miałem dodatkowo etui MSVII czerwone i stosowałem oba zamiennie. Oprócz fotek aparat okazuje się konieczny np. w komunikacji miejskiej w Stolicy, gdzie trzeba "fotografować" kody QR w tramwaju aby skasować bilet w aplikacji. Czego to nie wymyślą by "ułatwić" życie pasażerom. Albo kody albo wpisywanie numeru wozu... Szkło na aparaty się nie sprawdziło. Psuło zdjęcia i zostało zdjęte. Pewnie tego nie stosujecie ale każdy telefon (Note 4, LG V30 i teraz Mi 11) noszę dodatkowo w woreczku na okulary (aktualnie z Decathlona) jako dodatkową ochronę. Stosuję zwykle etui do pasa jakieś "militarne".
 9. Coś sporo tych Neo bo właśnie dostałem tego Globala.
 10. Czy jest jakiś podobny do powyższego powerbank (od Xiaomi do Mi 11) ale 10.000 maAh. Najlepiej slim, lekki, szybko ładujący. Taki bardziej na krótsze wyjazdy.
 11. Dzwonki dla każdego kontaktu - ok. To wiem. Ale czy da się ustawić dźwięk sms dla każdego kontaktu ? Inny oczywiście.
 12. Ta szklana osłona jest otwarta na obiektywy czy ma szybkę przed nimi ?
×
×
 • Create New...