Jump to content

Darth Artorius

Użytkownicy
 • Posts

  28
 • Joined

 • Last visited

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

Darth Artorius's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

 • Week One Done Rare
 • One Month Later Rare
 • One Year In Rare

Recent Badges

0

Reputation

 1. Coś sporo tych Neo bo właśnie dostałem tego Globala.
 2. Czy jest jakiś podobny do powyższego powerbank (od Xiaomi do Mi 11) ale 10.000 maAh. Najlepiej slim, lekki, szybko ładujący. Taki bardziej na krótsze wyjazdy.
 3. Dzwonki dla każdego kontaktu - ok. To wiem. Ale czy da się ustawić dźwięk sms dla każdego kontaktu ? Inny oczywiście.
 4. Ta szklana osłona jest otwarta na obiektywy czy ma szybkę przed nimi ?
 5. Zainstalowałem apkę GCam na Mi11. Jednak chwilę po uruchomieniu wiesza się. Taką poradę znalazłem. "However, if the GCam camera app doesn’t install or doesn’t work properly (crashing), then make sure to re-enable the Camera2 API mode on your handset by using the build.prop editor on your File Manager in order to give access to the system. The following command line needs to be added to the build.prop editor and save it. Persist.vender.camera.HAL3.enable=1 Once done, restart your handset and try installing the GCam APK file again on your device using the same above method. Hope it will work perfectly." Pytanie - jak znaleźć i edytować plik build.prop ? Czy można bez roota ?
 6. Wchodzi już 12.5.1.0 RKBMIXM (Szwajcaria). OTA. Na dzień dobry wywalił moją tapetę i wstawił jakąś górę . Wywalił moje dźwięki sms i dzwonka. Ustawiłem na nowo.
 7. Wydaje mi się, że bateria to jednak pewna słabość Mi 11. Używam telefonu w dzień do przeglądania Sieci, na zakupach uźywam BT z słuchawkami wireless (no ale to niecodziennie). Dzwonienie rzadko, raczej smsy. Wyłączone 5G (tylko 4G). Jest 120 Hz, jasność Auto. Miui 12.0.9. Global. (RKBMIXM) Bateria jak mi się wydaje trzyma cały dzień ale leci za szybko jak na nowy telefon. Na razie ciągle testy. W pracy na dyżurze często coś tam przeglądam i słucham muzyki. Chyba powerbank będzie niezbędny (na szczęście mam kupiony 20000 od Xiaomi).
 8. Ochrony aparatów ?
 9. Przy próbie zakładania konta, jest info,źe musimy zdecydować się na określoną lokalizację. Czyli potem juź nie można zmienić lokalizacji ? A tu często stosujecie takie triki.
 10. To stare lisy . Zdjęli oczywiście.
 11. W tej chwili używam etui MZVII (czerwone) ale dokupiłem tego Nilkin Camshield (na razie czekam na przesyłkę). Lubię zabezpieczone aparaty. A że nie używam foto non stop, mogą być "trudniej dostępne" - przeżyję.
 12. Niestety Koledzy moi (spece od telefonów) "polegli" na szkle 3MK. W tej chwili mam folię hydrożelową z Allegro. Zakładanie było ciężką sprawą. Mam też folię na tyle Mi 11. Tu było łatwiej. Szkła 3MK zdaniem Kolegów nie są dobre na zakrzywiony ekran Mi 11.
×
×
 • Create New...