Jump to content

qaz0123

Użytkownicy
 • Posts

  7
 • Joined

 • Last visited

qaz0123's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

1

Reputation

 1. Witam, Po aktualizacji do Androida 10 podczas płatności zbliżeniowych pojawia się komunikat na terminach "nieobsługiwana karta". Do tej pory nie było żadnego problemu. Dodam że w ustawieniach NFC mam wybraną opcję mobilny portfel z HCE.
 2. Witam, Od jakiegoś czasu pobierając jakikolwiek plik .pdf,.docx, .xls np. Z aplikacji Facebook pobiera się plik rozmiaru kilkudziesięciu kb. Menadżer pobierania nie rozpoznaje typu pliku, w związku z tym nie jest możliwe jego otwarcie. Co więcej plik ten nie zapisuje się też fizycznie w menadżerze plików. Dodam że przywróciłem ustawienia domyślne i usunąłem pamięć podręczna zarówno menadzera plikow, menadżera pobrań i Facebooka. Co może być przyczyną?
 3. Czy jest możliwość aby te nowe animacje ekranu wyświetlane po otrzymaniu powiadomienia (dostępne w zakładce always on display) wyświetlały się co pewien czas, aż do momentu odczytania powiadomienia (tak jak dioda LED)? Na ten moment jest to pojedyncze mrugnięcie...
 4. Temat do zamknięcia, problem rozwiązała, choć to dziwne, zmiana slotu karty SIM na podstawowy.
 5. Witam, Po odebraniu połączenia głosowego przy podłączonych słuchawkach bluetooth włącza się automatycznie tryb odpowiadania bluetooth jednak rozmówca absolutnie nic nie słyszy, nawet gdy mówię bezpośrednio do mikrofonu..ja rozmówcę słyszę doskonale..co może być przyczyną? Jakieś pomysły?
 6. Używa ktoś może już tego szkła 3mk HardGlass Max Lite? Jak wrażenia? ramka przylega na całości wyświetlacza, czy jest przerwa przy krawędziach?
×
×
 • Create New...