Skocz do zawartości

Mi Note 10 - pytania ogólne - watek zbiorczy


mrosi

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

Znajdzie się gdzieś aktualny poradnik z działającymi linkami jak przejść na Rom xiaomi.eu? Aktualnie mam eu global 12.1.1 z andkiem 11. Denerwuje mnie ten dialer googla, brak nagrywania rozmów który miał dojść w nowej wersji androida ale zrezygnowali z tej opcji i brak roota. Fajnie jeszcze jakby było działające twrp bo nie chce zrobić przycisku do papieru.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, Marrik napisał:

A to sprawdzałeś https://miuipolska.pl/pobierz-twrp/
Skoro piszą, że to aktualne twrp wymagane do wgrania xiaomi.eu to powinno działać.
 

Nie sprawdziłem i jestem pewien że na andoird 11 nie będzie działać, raz że nie mamy oficjalnego wsparcia od twrp na nasz model a dwa to żadne twrp z 10 nie działa na 11

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam takie pytanie dotyczące połączeń przychodzących w trybie "nie przeszkadzać"
Otóż na Androidzie 10 można było normalnie takie połączenie odebrać, było widoczne na ekranie.
Na Androidzie 11 ekran jest ciemny, połączenia nie widać i trzeba najpierw odblokować ekran.
Szukałem w ustawieniach ale niczego nie znalazłem. Może ktoś podpowiedzieć czy można to obejść czy niestety taki urok Andka 11?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 4 miesiące temu...
  • 1 miesiąc temu...
  • 4 tygodnie później...

Po długich miesiącach flaszowania co tydzień bety na tucanie zmęczyłem się trochę i postanowiłem przeskoczyć na stejbla. No i mały szok - responsywność o wiele lepsza niż na becie, tak samo bateria. Tryb ciemny działa jak należy, w przeciwieństwie do bety. W zasadzie żadnych poważniejszych niedociągnieć 😮 Polecam spróbować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 10.10.2021 o 05:47, ZibiStef napisał:

@Lord Sithek mam to samo. Podaj proszę jaki room zainstalowałeś oraz jak to zrobiłeś.

Dopiero zauważyłem Twoje pytanie... Zainstalowałem stąd:

https://miuipolska.pl/mi-note-10-mi-cc-9-pro-stabilna/

Używam custom recovery, Orange Fox. TWRP też może być

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 miesięcy temu...
  • 1 miesiąc temu...

Witam,

Mam Mi Note 10 Pro, a chciałbym zainstalować miui. Niestety nie mogę tego zrobić ponieważ nie mogę zainstalować trwp. W komputerze pisze że sukces lecz niestety nie mogę wejść w twrp.. inne spartfony robiłem w ten sam sposób i działało. Tu nie działa. Jakąś podpowiedź?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...

Witam,

Planuję zmienić baterię w swoim Mi Note 10 Lite, gdyż po aktualizacji do MIUI 13 drenaż baterii drastycznie wzrósł. Wcześniej spokojnie starczało baterii na 2 dni, teraz ledwo wytrzymuje dzień. Możecie polecić jakąś stronę, gdzie dorwę nowy oryginał? Myślałem nad tym zakupem na allegro ale na razie się wstrzymam, może ktoś podeśle coś lepszego/pewniejszego. Pozdrawiam

https://allegro.pl/oferta/oryginalna-bateria-bm52-xiaomi-mi-note-10-m1910f4g-12638782523

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...