pawelt

Użytkownicy
 • Content Count

  304
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

pawelt last won the day on March 16

pawelt had the most liked content!

Community Reputation

42 Excellent

About pawelt

 • Rank
  Zaawansowany

Dodatkowe

 • Smartfon
  Minote3 Minote10

Recent Profile Visitors

1,086 profile views
 1. Nie wierz wszystkiemu co piszą bo nie ma go w testach chyba że jest ale go zablokowali ale wątpię
 2. 1 wg mnie dobrze ma od razu volte 2 Nie zauważyłem logowałem słuchawki słuchawki haylou różne zegarki i w peugeocie łączy sie bez problemu 3 tak ma 2 głośniki w pro przynajmniej w wersji 256 4 Obraz jest super wyraźny ale dla oszczędności baterii warto przejść na mniejszą częstotliwość. co do słońca nie wiem spytaj sie jak będzie lato bo teraz jest kapkę słabo z słońcem 5 wg mnie jakość zdjęć jest niezła ale więcej próbek znajdziesz na mi community 6. Jeżeli lg jest na wifi to port podczerwieni się nie przyda, ale jak ma tez obsługę ir to zapewne pokierujesz przez ir przynajmniej na moim lg to działa ale ja nie mam smart. A na resztę pytań znajdziesz odpowiedzi na tym forum
 3. Na Indonezja nie ma kłopotu przedwczoraj zeszła ota. A co samsunga mam do czynienia z tzw flagowcami i tam dopiero potrafią wywalić błędy. Tutaj jedyna rada preinstaluj przez aktualizacje - pobierz najnowszy pakiet. Wtedy pobierasz cały obraz sytemu nie tylko aktualizację, co potrafi jednak się gryźć
 4. @maggwidziałem że czytałeś watek z linkami do roomów masz tam mój krótki poradnik. Ale masz też poradniki tutki. na głównej stronie forum. Powiem szczerze warto bo Indonezja ma wszystko co eea i ma jeszcze apki miui.
 5. Myślę o tym czy ładować się w ten rom puki xiaomi eu nie będzie stabilne na pro. Mam wątpliwości bo ostatnio Indie banują xiaomi i nie jestem pewny czy są apki od xiaomi miui dialer i sms. W Indonezji jest ok przynajmniej na Minote10.
 6. @maggpytanie podstawowe masz tucana czy toco
 7. Hmm super widziałem ten temat na xda ale z tego co czytałem kiepsko to działa na pro. Jak na razie na pro podchodziłbym z dużą rezerwą.
 8. Poszukaj xml do tej nikity będziesz miał obsługę wszystkich aparatów.
 9. @Markoborko spróbuj wgrać wersję indonezja jest najnowszym stock stable jeżeli mówimy o Mi note 10 tucana (nie lite)
 10. Czasem tak bywa, że na jednym slocie coś nie działa a na drugim już tak i dotyczy to też innych smartów. Jaki masz rom jak global eea przejdź na indonezję mi tam działa wszystko bez problemu aktualnie to jest najnowszy rom stable tylko tutaj sprawdź na opakowaniu jaka była nazwa cc9 pro czy mi note 10 bo jak cc9pro to masz przejście z china i nie zawsze to można zrobić.. Jak xiaomi eu to preinstaluj system (wgraj ponownie).
 11. Tam wszystko grało nic się nie zmieniało podczas rozmowy, nawet biorąc pod uwagę, że mi note 3 nie miało zakresu b20.
 12. W skrócie volte i vowifi działa w play. Działała mi już rok temu na mi note 3. Raz tylko wyłączyli jak cos zmieniali w sieci ale po jednym telefonie i powołaniu się że mi nie działają na iphonie i dosłownie po chwili pojawiła sie ikona volte, jak tez na liście rozmów gdzie było połaczenie volte jest odpowiedni dopisek. Co ciekawe uruchamiamy te usługi na karcie. Bo po przełożeniu karty działało to też na umidigi power gdzie te usługi są obsługiwane (mimo że ta komórka nie jest na liście).