pawelt

Użytkownicy
 • Content Count

  254
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

pawelt last won the day on March 16

pawelt had the most liked content!

Community Reputation

39 Excellent

About pawelt

 • Rank
  Zaawansowany

Dodatkowe

 • Smartfon
  Minote3 Minote10

Recent Profile Visitors

906 profile views
 1. Raczej na globalu bym się szybko nie spodziewał bo ostatnia aktualizacja OTA 11.0.16 niewiele wniosła.
 2. ale zawsze coś Ściągnij z telegramu nową wersję https://t.me/MiuiSystemUpdates/217 Jakby co spróbuj też nowe ustawienia https://t.me/MiuiSystemUpdates/215 Mi działają na globalu eea
 3. Wejdź na drugą przestrzeń tylko tam w ustawieniach masz możliwość ustawienia co ma być dostępne z 1 przestrzeni
 4. Tak wejdź w opcjach wyświetlacz pełnoekranowy tak dzisiaj to odkryłem.
 5. Niestety ja też sie wstrzymuje z instalką xiaomi eu do czasu aż nie pojawi się oficjal twrp z szyfrowaniem, bo z tego co widziałem na globalu to nie działa na cc9pro dają radę. Zresztą sam to przeszedłem z 4 twrp i na orange bez dotyku dałem spokój. Zablokowałem bota i czekam na lepsze czasy instalując wersje alfa i beta apek systemowych, jest taki dobry kanał na telegramie gdzie wyciągają te apki z beta, alfy china i globala. Jedyny minus najczęściej bez polaka ale jak na razie mi to nie przeszkadza bo dzięki temu mam wiele nowości, które pojawiają sie na xiaomi eu poza oczywiście autorskimi rzeczami z xiaomi eu.
 6. Tak stockowo są od google ale częściowo działają stary mail w całości, dialer częściowo działa wszystko tyle tylko że jak chcesz zadzwonić włącza się aktualny aktywny dialer (ja mam dialer od fug o dzięki temu nie oglądam od googla) sms nie działa ale sama instalacja umożliwia synchro z chmurą xiaomi(tak samo jak dialer)
 7. Wiem ale tamto że ludzie są zadowoleni oparłem na opiniach innych osób. Co ciekawe po restarcie i kliknięciu co nowego pojawiła się informacja że nie mam dostępu do chili, ale w aktualizacjach pokazało co wyżej. Jak dla mnie zbytnio się w tym względzie nie zmieniło bo i tak większość apek systemu już zmieniłem na wersje beta i alfa. Co ciekawe mam dzięki temu App behavior co jak widziałem weszło właśnie do xiaomi.eu fakt, że po angliku i mam wątpliwości czy działa. Niestety jakoś muszę przetrwać do ponownej decyzji o próbie wgrania xiaomi.eu.
 8. Nowa aktualizacja EEA Stable ROM dla Mi Note 10 do pobrania tylko ręcznie nie zgłasza się w OTA Version: V11.0.14.0.PFDEUXM (MIUI11) Size: 2.6G https://bigota.d.miui.com/V11.0.14.0.PFDEUXM/miui_TUCANAEEAGlobal_V11.0.14.0.PFDEUXM_2d67efc5e3_9.0.zip Myślę że warto bo wszyscy chwalą za przyśpieszenie sytemu.
 9. To wprawdzie nie temat do tego ale sprawdź 2 rzeczy. Po pierwsze sprawdź w miband w ustawieniach na zegarku nie w apce czy nie masz włączonego dnd jak masz to wyłącz. Po drugie spróbuj apkę Amazfit tam zaloguj się na swoje konto jak w mifit, wg mnie miband 4 działa w niej o wiele stabilniej.
 10. Wycinanie szumów w Minote10 działa aż za dobrze. Wycina nawet odgłosy wiercenia, które mi przeszkadzają bo są obok a dla rozmówcy są niesłyszalne. Raczej ich nie wyłączysz bez zabawy z modami magisk, albo grzebiąc w build, to nie mtk tam można było to znieczulić.
 11. Uruchom eksperymentalne funkcje w aparacie i będzie lepiej.
 12. Co do skrótów ja na globalu nie znalazłem możliwości ich zmiany. co do gcam działa ok 70% modów. Właściwie sprawdzam jak działa tryb portret, jak wiesza się to daje spokój. Niektóre mają możliwość zmiany trybu z szerokiego na normalny niestety tele zwykle nie działa. Właściwie testuję je tak proforma bo aparat stockowy jak dla mnie działa rewelacyjnie.
 13. Może kupić amazfit smart watcha albo jakiegoś mi banda
 14. W skrócie działa w play na minote10 ale bez aktywacji i skrótów tego nie uruchomisz. tak to to samo
 15. @bahamut24 Fakt mogą się dostać paprochy pod tak montowaną szybkę gdzie skleja tylko brzegi ale zdejmujesz wycierasz i z głowy. Minus trzeba ponownie dodać odciski ale to tylko 5 min. A hydrogel proszę wybierz sobie coś tylko teraz jest problem z ali chociaż już po mału rusza że czas oczekiwania na wysyłkę z chin jest nawet 20 dni przez wrusa. Mi sie udało bo wysłano jeszcze przed epidemią https://www.aliexpress.com/af/mi-note-10-hydrogel.html?trafficChannel=af&d=y&CatId=0&SearchText=mi+note+10+hydrogel&ltype=affiliate&SortType=price_asc&groupsort=1&page=1