Giee

Użytkownicy
 • Content Count

  8
 • Joined

Community Reputation

1 Neutral

About Giee

 • Rank
  Nowy
 1. Nie wiem czy dobry dział ale lepszego nie znalazłem. Czy ktoś wie od czego zależy obecność WiFi Calling w smartfonie? Nie chodzi mi o aplikacje tylko działanie z poziomu telefonu. W polskich sieciach w ten sposób WiFi Calling działa, jeśli się nie mylę, w Play i T-Mobile. Obaj operatorzy mają listy telefonów które wspierają tę funkcję. Z reguły są to flagowce. Gdzieś wyczytałem że to zależy od SoC ale nie znalazłem potwierdzenia. WiFi Calling to rozwiązanie sprzętowe czy raczej odpowiedni soft? Któryś z telefonów Xiaomi obsługuje WiFi Calling? Taki z Playa czy T-Mobile.
 2. Giee

  Mi Band 2

  Faktycznie, jak poszukałem to są te ustawienia. Czy one są zapisywane w opasce? Jak się ją rozparuje z moim telefonem i sparuje z iPhonem to będą wyświetlane "z marszu" czy też będzie w aplikacji wszystko poustawiać? Aplikacja pod Androida i pod iOS jakoś się różni?
 3. Giee

  Mi Band 2

  Opaski mnie nie interesują, kupiłem Mi Band 2 na prezent. Podłączyłem do ładowania. Kiedy przyciskałem przycisk zmieniały się ikonki. Po podładowaniu, zainstalowaniu Mi Fit, sparowaniu urządzenia, zaktualizowało firmware. W aplikacji pokazuje ile kroków, mierzy tętno ale kiedy dotykam przycisku na opasce to nie pojawiają się ikonki tylko cały czas jakby zmieniała się godzina. Coś z nią nie tak czy nie potrafię jej obsługiwać? Teraz testuję ją na Androidzie ale docelowo ma być sparowana z iPhonem.
 4. Czy na Mi Account lub gdzieś indziej można sprawdzić czy dany smartfon był odnawiany albo już przypisany do konta MIUI? Xiaomi ma jakiś program odnawiania swoich smartfonów i puszczania ich na nowo w obieg czy to robota "prywaciarzy"?
 5. Chcę kupić nowego smartfona. Od braku wyboru gorszy jest nadmiar wyboru. W końcu postanowiłem wybrać Mi4 c, smartfony 5,5" są ciut za duże. Jaki ma wady ten model. Przeczytać te 100 podstron jest ciężko. Są jakieś "lepsze", "gorsze" wersje tego modelu? Bo jak szukałem to któryś model Xiaomi miał inne ekrany, inne aparaty, i to była loteria co się trafiło. Jesteście zadowoleni z tego telefonu?
 6. Giee

  Żyroskop

  Które smartfony Xiaomi mają żyroskop? Bo Redmi 3 niby ma a go nie ma. Wg. specyfikacji w sklepach i na różnych stronach żyroskop jest wymieniany ale nie jest on sprzętowy a chyba tylko emulowany. No chyba że się mylę?
 7. Giee

  Xiaomi Mi Band

  W indiach ma się wkrótce pojawić opaska YUFit zbliżona wyglądem do MB tyle że z wyświetlaczem. Pewnie MB2 będzie wyglądała podobnie.
 8. Giee

  Xiaomi Mi Band

  MiBand miałby być prezentem dla posiadacza iPhone'a, bodajże 4. Czy to będzie współpracować?