Jump to content

Dukee

Użytkownicy
 • Content Count

  44
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

3 Neutral

About Dukee

 • Rank
  Użytkownik

Dodatkowe

 • Smartfon
  Redmi 4X 3/32

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Hej! Jeżeli chcesz mieć trochę lepiej widoczne powiadomienia ściągnij zmodowaną aplikację zepp, która się nazywa aex obecnie wersja 5.11.2. Masz kanał na telegramie RuMiFit & AeX mods https://t.me/RuMiFit
 2. Witam, Czy można w latwy sposób usunąć gry z bipos? Uważam, że są zbędne na zegarku. W ogóle jak edytować aplikacje?
 3. Może nie odkryłem Ameryki, ale dopiero dzisiaj sam przypadkowo znalazłem aplikację w sklepie play - "Amazfit Bip Assistant", która za pomocą kliknięć przyciskiem bocznym pozwala sterować odtwarzaczem muzyki. Sprawdzałem na Spotify i działa elegancko. Pozdro!
 4. Zainstalowałem Gsam Battery Monitor, by prześledzić dokładniej drenaż baterii. Najpierw okazało się, że Chrome wyjada najwięcej baterii, nawet po zabraniu wszelkich uprawnień i ograniczeniu go systemowo do minimum, później Youtube Vanced zainstalowany przez Magiska. Po usunięciu wymienionych telefon zaczął normalnie działać. Szczerze mówiąc nie spodziewałem się takiego obrotu sprawy. Póki co opera zastąpiła mi chrome, a bez Youtube'a w okienku mogę żyć :).
 5. Powiedz mi jak u Ciebie wygląda używanie danych i wifi? Ja mam cały czas włączone dane w ciągu dnia i wyłączane harmonogramem na noc. Natomiast wifi mam ustawione ciagle włączone jednak dodałem wyjątki za pomocą programu Wifi Automatic na wyłączanie po minucie od zablokowania ekranu. Czyli w sumie mam włączone tylko podczas włączonego ekranu. W ogóle dziwne jest, że zniknęły opcje systemowe dotyczące wifi. Brakuje decydowania o wifi po zablokowaniu ekranu i podczas ładowania - nougat to miał
 6. Ostatnia wersja dev z Xiaomi.eu. To, że pogorszyli jakość zdjęć, w stosunku do wcześniejszych wersji na nugacie też wydaje się prawdą.
 7. Widzisz, a ja po przesiadce z Redmi 4X mam mieszane uczucia. Telefon użytkuję tak samo jak poprzedni i bateria spada w oczach. Nawet jak nie używam telefonu sygnał sieci zjada baterię. Po wyłączeniu wszystkich bajerów w nocy ubywa 7%. Bluetooth po wyłączeniu nie załącza się z powrotem, muszę restartować telefon. Na Redmi 4X nie miałem żadnych problemów. Telefon ładny i wydajny, ale niewygodny... Mam mieszane uczucia.
 8. Tak mam sugestię, aplikacja musi działać w tle tak jak Ci pisali na forach :D. Sama aplikacja w ustawieniach o tym informuje. Należy "założyć kłódkę" tak by pracowała w tle, ponadto dodać aplikację do autostartu. To, ze Ci LG tego nie pokazywał nie znaczy, że nie pracowała w tle :). Odpowiadam od razu - tak korzystam z mifit, tak mam telefon Xiaomi (już trzeci). Nie stracisz za dużo baterii od pracy mifit w tle. Pozdrawiam.
 9. Witam. Od tygodnia nie mogę zalogować się w Mifit używając konta Xiaomi. Wyczyściłem dane aplikacji, próbowałem też na oryginalnej apce z google play. Nigdy wcześniej nie miałem z tym problemu. Czy ktoś ma jakiś pomysł, jak to naprawić?
 10. Zrobiłem zmianę do wersji CE i zainstalowałem Mi Fit z google play. Kilka wniosków: nie ma identyfikacji dzwoniącego, polskie litery są zamieniane na zwykłe bez ogonków. Skąd pobieracie naknowsze Mi Fit z identyfikacją dzwoniącego w wersji stabilnej? Z tego co widzę na XDA wątek z poprawionymi apk skupia się głównie na wersjach beta, co jest dziwne. Edit: Jednak wrzucają na xda tylko zamiast edytować główny post dorzucają w kolejnych wiadomościach.
 11. Czy w oryginalnym najnowszym sofcie z playa jest id dzwoniącego i informacja od kogo dostało się smsa?
 12. Z trybem samolotowym dobry pomysł. Wersja chińska bez przerabiania na EU. Zainstalowałem mifit 3.3.2 z automatyczną instalacją fw .36. Przy foncie pogrubionym pewnie mniej mieści się na ekranie.
 13. Dziękuję! Tak jak podejrzewałem po aktualizacji do 3.3.2 zsynchronizowało mi aktywności, z którymi był problem w poprzednim mmifit. Bez instalowania polskich fontów miałem poprzesuwane napisy w zegarku. Póki co wszystko hula jak należy. Pozdrawiam.
 14. U mnie również pojawił się problem z synchronizacją drugiej trasy rowerowej trgo samego dnia. Póki co juz kilka dni minęło i dalej lipa.
 15. Czy przy zmianie wersji zegarka z CN -> CE muszę mieć oryginalne fonty? Czy mogę dokonać konwersji posiadając oddzielne dodane fonty? Kolejne pytanie odnośnie fontów - jeżeli wgram firmware do zegarka plikami fw oraz res czy fonty ustawiają się na domyślne?
×
×
 • Create New...