Skocz do zawartości

Ryż 2 Z 2Gb Ram I 16Gb Rom


tas

Rekomendowane odpowiedzi

Chyba Ryż 2 z 1gb pamięci faktycznie nie jest udanym telefonem, skoro na aliexpress wysprzedają go po takich cenach (taniej niż Ryż1 miesiąc po premierze).

Pozostaje poczekać troszkę, skoro są już preordery to lada tydzień powinien się pojawić na serwisach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Polsce operatorzy mają 3G po 2100MHz, 900 to tylko Aero2, które prawdopodobnie skończy się w tym roku (problemy prawne i chęć wycofania się ze względu na słabe zarobki).

Używałem karty play jako punktu dostępowego przez modem do laptopa i działało tylko na 900,bo nic innego zasięgu tam nie miało
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nas interesuje Redmi2 z 2GB RAM wersja FDD/WCDMA. Jest to model przeznaczony m.in. dla sieci China Unicom. Ta wersja nie jest jeszcze dostepna wiec niemozliwe jest aby ja gdziekolwiek kupic (ew. preorder). Ma byc dostepna lada chwila, z nieznanych przyczyn Xiaomi opoznilo wypuszczenie tejze wersji, w przeciwienstwie do pozostalych, ktore w naszych warunkach na 3G i 4G sa bezuzyteczne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli tylko mają wypuścić wersje Redmi 2 2GB z obsługą to warto poczekać ale jeśli miało by jej w ogóle nie być to chyba nie ma co się zastanawiać (przynajmniej w moim przypadku) tylko brać tą bez 900MHz :)

Edytowane przez jordan87
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@jordan, nie musisz mi tłumaczyć jak używać aero ;)

 

Ręcznie wpisałem APN, transmisja danych wł/wył, roaming wł/wył, próbowałem różne konfiguracje i nic, nie ma opcji wpisania kapcia w przeglądarce, wyświetla brak połączenia i tyle. Na takim starym LG GT540 minuta i aero śmiga ;)

 

@Acid, to dość świeże info z forum aero2, btw. LTE 2600 MHz TDD jest dalej max 512/kb/s ale za to pingi są niższe niż po 3g xd

Edytowane przez checkmate
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...