Jump to content

Ryż 2 Z 2Gb Ram I 16Gb Rom

Recommended Posts

• Replies 502
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Jak ci Xiaomi przestały pasować to weź jedną ze swoich propozycji. Dla mnie to żadna alternatywa I oszczędź nam takich postów nie na temat tutaj Dzięki

W przypadku Xiaomi jak na mój gust mamy bardzo duże spektrum wyboru, fakt faktem sparzyli się na wersji Redmi z 1 GB ale szybko to naprawli i zrobili wersję z 2 GB i 16 GB pamięci co wyrownało poziom

Posted Images

Chyba Ryż 2 z 1gb pamięci faktycznie nie jest udanym telefonem, skoro na aliexpress wysprzedają go po takich cenach (taniej niż Ryż1 miesiąc po premierze).

Pozostaje poczekać troszkę, skoro są już preordery to lada tydzień powinien się pojawić na serwisach.

W Polsce operatorzy mają 3G po 2100MHz, 900 to tylko Aero2, które prawdopodobnie skończy się w tym roku (problemy prawne i chęć wycofania się ze względu na słabe zarobki). 

W Polsce operatorzy mają 3G po 2100MHz, 900 to tylko Aero2, które prawdopodobnie skończy się w tym roku (problemy prawne i chęć wycofania się ze względu na słabe zarobki).

Używałem karty play jako punktu dostępowego przez modem do laptopa i działało tylko na 900,bo nic innego zasięgu tam nie miało

Nas interesuje Redmi2 z 2GB RAM wersja FDD/WCDMA. Jest to model przeznaczony m.in. dla sieci China Unicom. Ta wersja nie jest jeszcze dostepna wiec niemozliwe jest aby ja gdziekolwiek kupic (ew. preorder). Ma byc dostepna lada chwila, z nieznanych przyczyn Xiaomi opoznilo wypuszczenie tejze wersji, w przeciwienstwie do pozostalych, ktore w naszych warunkach na 3G i 4G sa bezuzyteczne.

Jeśli tylko mają wypuścić wersje Redmi 2 2GB z obsługą to warto poczekać ale jeśli miało by jej w ogóle nie być to chyba nie ma co się zastanawiać (przynajmniej w moim przypadku) tylko brać tą bez 900MHz :)

Edited by jordan87

@jordan, nie musisz mi tłumaczyć jak używać aero ;)

Ręcznie wpisałem APN, transmisja danych wł/wył, roaming wł/wył, próbowałem różne konfiguracje i nic, nie ma opcji wpisania kapcia w przeglądarce, wyświetla brak połączenia i tyle. Na takim starym LG GT540 minuta i aero śmiga ;)

@Acid, to dość świeże info z forum aero2, btw. LTE 2600 MHz TDD jest dalej max 512/kb/s ale za to pingi są niższe niż po 3g xd

Edited by checkmate

Mam na rekach Redmi 2 16gb, ale na pudelku napisane wersja TD LTE czyli 2014813, a juz w Mi Cloud podswietla sie jako 2014811 czyli FDD LTE, do tego w PLAY dziala zarowno LTE jak i 3g. Jak moge sprawdzic jakie czestotliwosci uzywa telefon w LTE i 3g?