Skocz do zawartości

Ryż 2 Z 2Gb Ram I 16Gb Rom


tas

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie, szybkie pytanie: działa poprawnie wysyłanie i odbieranie MMS na Redmi 2 2gb RAM?

 

Można go polecić (Redmi 2)? Soft działa poprawnie bez jakichś naprawdę krytycznych błędów?

 

Bo żonka kumpla uparła się koniecznie na ten telefon, ale jak będą cyrki to ja oberwę :D

 

Wgram najnowszy soft z piątku zanim dam telefon do użytku (czy lepiej którąś poprzednią wersję wgrać?)

 

Odpowiedź na powyższe pytania pewnie nie raz już padła w tym temacie, niestety nie mam czasu szukać, wybaczcie.

Do jutra mam czas zanim zamówię go ew. z XFS, z góry dziękuję za odpowiedzi ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, szybkie pytanie: działa poprawnie wysyłanie i odbieranie MMS na Redmi 2 2gb RAM?

 

Można go polecić (Redmi 2)? Soft działa poprawnie bez jakichś naprawdę krytycznych błędów?

 

Bo żonka kumpla uparła się koniecznie na ten telefon, ale jak będą cyrki to ja oberwę :D

 

Wgram najnowszy soft z piątku zanim dam telefon do użytku (czy lepiej którąś poprzednią wersję wgrać?)

 

Odpowiedź na powyższe pytania pewnie nie raz już padła w tym temacie, niestety nie mam czasu szukać, wybaczcie.

Do jutra mam czas zanim zamówię go ew. z XFS, z góry dziękuję za odpowiedzi ;)

 

Moja kuzynka sobie sprawiła RedMi 2 2Gb i zachwala. Na ROMie 5.6.4 wszystko jej hula i działa. Przesiadała się z S3.

Żadnych problemów z MMS/SMS, zasięgiem, żadnych dokuczliwych i uprzykrzających życie błędów. Przynajmniej ona, jako zwykły użytkownik (bez grzebania w ustawieniach jakoś za specialnie, tyle co dzwonki i motywy/tapety), który dzwoni, sms, FB, selfie, robi tone zdjęć, jakieś Bandy itp. żadnych błędów nie znalazła.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Cześć, przymierzam się do wymiany mojej Xperii SP i rozglądam się powoli za czymś nowym. Wymogiem jest żeby ekran miał poniżej 5 cali. Zastanawiałam się nad Xperią Z3Compact z 2gb ram (oferta u operatora), ale nie mam zamiaru bujać się po serwisach, bo szkło sobie samoistnie pęknie. Trafiłam na Xiaomi Redmi 2 w wersji 2 GB RAM 16 ROM. Mam dość mulenia i wywalania messengera podczas użytkowania. Spróbowałabym, ale zaufanie do chińskich marek nadal mam niewielkie :) Mam na oku tę aukcję: http://allegro.pl/xi...5485771793.html

jak użytkuje się telefon? 

Edytowane przez Shadi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć, przymierzam się do wymiany mojej Xperii SP i rozglądam się powoli za czymś nowym. Wymogiem jest żeby ekran miał poniżej 5 cali. Zastanawiałam się nad Xperią Z3Compact z 2gb ram (oferta u operatora), ale nie mam zamiaru bujać się po serwisach, bo szkło sobie samoistnie pęknie. Trafiłam na Xiaomi Redmi 2 w wersji 2 GB RAM 16 ROM. Mam dość mulenia i wywalania messengera podczas użytkowania. Spróbowałabym, ale zaufanie do chińskich marek nadal mam niewielkie :) Mam na oku tę aukcję: http://allegro.pl/xi...5485771793.html

Szkło sobie samoistnie nie pęknie a porównanie z3c do redmi 2 pro jest nierówną walką ponieważ pod każdym względem z3c rozwala redmi 2 pro

jak użytkuje się telefon?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć, przymierzam się do wymiany mojej Xperii SP i rozglądam się powoli za czymś nowym. Wymogiem jest żeby ekran miał poniżej 5 cali. Zastanawiałam się nad Xperią Z3Compact z 2gb ram (oferta u operatora), ale nie mam zamiaru bujać się po serwisach, bo szkło sobie samoistnie pęknie. Trafiłam na Xiaomi Redmi 2 w wersji 2 GB RAM 16 ROM. Mam dość mulenia i wywalania messengera podczas użytkowania. Spróbowałabym, ale zaufanie do chińskich marek nadal mam niewielkie :) Mam na oku tę aukcję: http://allegro.pl/xi...5485771793.html

jak użytkuje się telefon? 

Polecam telefony Xiaomi kupować pod tym linkiem http://www.xiaomiforsale.com/pl/ (już wliczony VAT, paczka w 3dni u Ciebie)

 

Co do telefonu to sprawuje się wyśmienicie, kuzynka chwali sobie model z 2Gb ramu (ja posiadam wersje 1Gb), wszystko jej działa, nie ma żadnego problemu z usypianiem apek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U xon24 jest taniej a prosto od producenta, sam od niego Mi3 64gb kupiłem a ceny ma najlepsze z możliwych (nigdzie indziej nie ma mi3 64gb za 830zł)

Może i taniej, ale w XFS omijasz całą zabawę z ewentualnym VATem, ty go nie masz, kto inny może dostać i po doliczeniu takowego VATu z 600zł robi się ~750zł i nagle przestaje być taniej :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zetki pękają samoistnie. Producent przyznał się do wady fabrycznej, która to powoduje i większość egzemplarzy wymienia na gwarancji, niemniej trzeba się szarpać.

 

Dlaczego Xiaomi jest dużo gorszy od Z3c? Nie zalezy mi na graniu w  Wiedźmina 3 na niej, ma się nie zacinać. A w rozsądnych pieniądzach same androidy 1GB, czyli żadna zmiana względem mojego obecnego telefonu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Użytkuję mojego Redmi od miesiąca i polecam śmiało.

Jedyny problem jaki miałem, to ze słyszalnością mnie przez rozmówców, ale udało mi się z nim uporać (podzieliłem się tym w dziale Problemy Techniczne).

Poza tym jestem mega pozytywnie zaskoczony. Soft-wiadomo :mrgreen: Bateria przy "delikatnym użytkowaniu" wytrzymała mi prawie 6 dni, a normalnie 3 dni daje rade.

Od wczoraj testuję dualsim i jak na razie sprawuje się ok, obsługa też jest bardzo przyjazna.

 

Zamawiałem za pobraniem na XFS, zamówiłem 16.06 a 19.06 miałem już go u siebie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć,

 

szukam smartphone'a w cenie do 700zł i wczoraj znalazłem info o - wydawałoby się - idealnym kandydacie, tzn. Xiaomi Redmi 2 2GB. Sprawdziłem kilka recenzji i wszystko wydawało się super, do momentu gdy znalazłem infromację o braku obsługi 3G 900mhz. Na szczęście 2G 900mhz obsługuje, jakoś to przeżyję ;) Większy problem to opisywane kłopoty (w dziale pomocy technicznej) z mikrofonem - ponoć rozmówcy bardzo narzekają na jakość rozmowy. Orientujecie się może, czy to powszechny problem? Nie chciałbym "wpakować się na minę", szczególnie że oddanie telefonu z tego powodu na gwarancję może być problematyczne.

 

Zastanawiam się jeszcze nad Redmi Note 4G 2GB - wydaje się, że ten model nie wykazuje takich problemów jak Redmi 2?

 

Z góry dzięki za wszelkie info ;)

Edytowane przez marafc
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do braku 3G 900mhz nie przejmuj się tym, prawie na pewno nawet tego nie odczujesz.

 

A co do mikrofonu to ja osobiście tego problemu nie zauważyłem ale z tego co pisali inni to modyfikując plik można włączyć lub wyłączyć funkcję redukcji szumów która to powoduje problemy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Redmi 2 1GB ma wcdma 900 a Redmi 2 2GB nie ma wcdma 900 i nie bedzie miala juz!

Wiec czytaj dokladnie opisy.

 

Nie byłbym tego taki pewny, sam najpierw poczytaj http://miuipolska.pl/forum/topic/5274-promocja-na-sprz%C4%99t-xiaomi-od-xon-technology-najni%C5%BCsze-ceny-w-sieci/page-4#entry70830:wink:

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przypuszczam że to błąd w tłumaczeniu. Też mi tak teraz pokazuje.

 

 

Hmmm... A wiadomo coś może o planowanej dostępności tej wersji na xfs?

Jeśli od kilku dni są dopiero w sprzedaży to pewnie minimum miesiąc będzie trzeba poczekać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zamówiłem siostrze redmi 2 2 gb 16gb Rom i zdziwiłem się pozytywnie gdy weszłem w opcje aparatu foto i tam pokazało 13MP. Czy to prawda czy fake?? Tel zamówiony z XFS. Załączam zdjęcie z ustawień.

Miałem rację, po dzisiejszej aktualizacji już pokazuje 8MP :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lucypher mi na stockowym motywie (albo 1st theme from chiru, nie pamiętam jaki wtedy miałem) na redmi note lte znikał czasami zegar. Po reboocie wracał

Tu nie wraca. Nie widać tych ikon wyłącznie na podanym motywie. Na innych motywach bez problemu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli warto się wstrzymac i poczekać az wersja 2GB będzie dostępna w xfs? Ktoś wie czy można z nimi ustalić jaką wersje wyślą? Bo randomowo to mnie sprzedaż nie interesuje ;/ a jednak mają najtaniej i szybka wysyłka i dojście tej paczki. Narazie jest niedziela, może daltego na maila nie odpisują. Ktoś wie jak się z nimi szybciej kontaktować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Radziłbym napisać do nich o poprosić o nr. urządzenia... Jeżeli to będzie 2014811 to posiada 900hz, jeżeli 813 to nie...  Ogólnie to wyszły modele 2Gb z 900hz, ale na Ali niczego nie można być pewnym :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może to nie temat na moje pytanie lecz proszę o odpowiedź.

Mam sporadyczną styczność z Redmi 2-1GB RAM i dlatego zastanawiam się nad kupnem Redmi 2-2GB RAM.

Potrzene mi są 2sloty kart, powiedzmy dobry aparat, wielkość do 5" (lecz lepiej jak miałby góra 4,7"), lampa, szybki GPS ze względu na nawi (Yanosik), cena do 700zł. AREO mnie nie interesuje(!),

 

Myślałem też o Honor 3, bo niedawno wyszedł ponoć z 2 slotami.

Który bądź jaki smartfon polecicie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...