Jump to content

gstw

Użytkownicy
 • Posts

  107
 • Joined

 • Last visited

Informacje osobiste

 • Płeć
  Nipowiem!

Dodatkowe

 • Smartfon
  Mi5 64GB Black

Recent Profile Visitors

1,050 profile views

gstw's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

7

Reputation

 1. Tak, czyściłem, a nawet odinstalowalem, kolejnym romem nadpisalem i dalej to samo.
 2. Od dwóch wersji xiaomi.eu mam problem z kalendarzem. Mój tel to Mi5 soft 7.12.28, przy próbie uruchomienia systemowego kalendarza sypie takim FC: java.lang.NullPointerException: Attempt to invoke interface method 'int java.util.List.size()' on a null object reference at android.support.v4.view.accessibility.AccessibilityNodeProviderCompat$AccessibilityNodeProviderKitKatImpl$1.findAccessibilityNodeInfosByText(AccessibilityNodeProviderCompat.java) at android.support.v4.view.accessibility.AccessibilityNodeProviderCompatKitKat$1.findAccessibilityNodeInfosByText(AccessibilityNodeProviderCompatKitKat.java) at android.view.AccessibilityInteractionController.findAccessibilityNodeInfosByTextUiThread(AccessibilityInteractionController.java) at android.view.AccessibilityInteractionController.-wrap2(AccessibilityInteractionController.java) at android.view.AccessibilityInteractionController$PrivateHandler.handleMessage(AccessibilityInteractionController.java) at android.os.Handler.dispatchMessage(Handler.java) at android.os.Looper.loop(Looper.java) at android.app.ActivityThread.main(ActivityThread.java) at java.lang.reflect.Method.invoke(Native Method) at com.android.internal.os.ZygoteInit$MethodAndArgsCaller.run(ZygoteInit.java) at com.android.internal.os.ZygoteInit.main(ZygoteInit.java) Co to może być?
 3. Przepraszam, że pod sobą, ale nie mam już pomysłu na rozwiązanie problemu z aplikacją systemową Notatki. Obecnie mam wersję software 7.8.31 "i nadal ten błąd : java.lang.IllegalArgumentException: Unknown URI content://notes/pref at android.content.ContentResolver.update(ContentResolver.java) at com.miui.notes.v8.k.f.rb(DatabaseSharedPreferences.java) at com.miui.notes.v8.k.f.rd(DatabaseSharedPreferences.java) at com.miui.notes.v8.k.m.run(DatabaseSharedPreferences.java) at android.os.Handler.handleCallback(Handler.java) at android.os.Handler.dispatchMessage(Handler.java) at android.os.Looper.loop(Looper.java) at android.os.HandlerThread.run(HandlerThread.java)
 4. Dzisiaj zaktualizowałem moją mi5 do 7.8.24 i nadal mam ten sam błąd co wyżej, log niczym się nie różni. Co to może być?
 5. Mam problem z aplikacją Notatki. Nie mogę jej uruchomić gdyż wyskakuje FC. Próba wejścia poprzez ustawienia w celu wyczyszczenia danych aplikacji również kończy się tym samym FC: java.lang.IllegalArgumentException: Unknown URI content://notes/pref at android.content.ContentResolver.update(ContentResolver.java) at com.miui.notes.v8.k.f.qY(DatabaseSharedPreferences.java) at com.miui.notes.v8.k.f.ra(DatabaseSharedPreferences.java) at com.miui.notes.v8.k.m.run(DatabaseSharedPreferences.java) at android.os.Handler.handleCallback(Handler.java) at android.os.Handler.dispatchMessage(Handler.java) at android.os.Looper.loop(Looper.java) at android.os.HandlerThread.run(HandlerThread.java) Może mi ktoś pomóc w rozwiązaniu tego problemu?
 6. Świeżutki Magisk v13.1 stable: https://forum.xda-developers.com/apps/magisk/official-magisk-v7-universal-systemless-t3473445 może on coś pomoże.
 7. Zainstalowałem dzisiaj aktualizację AP. Jak narazie, normalnie się otwiera, ale nie płaciłem jeszcze.
 8. Być może Acid dodał jakąś modyfikację do najnowszego romu, że Android Pay działa bez potrzeby instalacji safetynet z Magiskiem?
 9. Ciekawostka: wyłączyłem w Magisk12 moduł safetynet (sprawdzenie na czerwono), root po tym zabiegu trzyma jak skała (sprawdzenie na zielono) i płatności android-pay działają jak na razie bezproblemowo sprawdzone dzisiaj po tankowaniu.
 10. Tak też zrobiłem, ale nie wszystkie aplikacje działają poprawnie. Dlaczego Magisk gubi roota? Co ma na to wpływ?
 11. Czy jest jakaś rada na gubienie roota przez Magisk? Wszytko oczywiście działa jak należy z płatnościami android pay, ale po kilku godzinach znika mi root. Pomaga tylko reinstalacja Magisk.
 12. Pojawiła się na xda nowa wersja safetynet: magisk-gemini-safetynet-props-v3 https://forum.xda-developers.com/mi-5/how-to/mi-5-passing-safetynet-unlocked-t3557845 Czy ktoś wie, co wnosi?
×
×
 • Create New...