Skocz do zawartości

MIUI 9.10.17


Kacper Skrzypek

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 122
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
36 minut temu, BocianJD napisał:

Na Mi 9 SE zaraz po odblokowaniu na ułamek sekundy ekran błyska białym światłem.

Ktoś jeszcze tak ma? Na poprzednim sofcie tego nie było.

Mam takie blyskanie, i to już od starszej wersji. Przy AoD jest dość częste, teraz wyłączyłem i wydaje mi się że jest mniej. Niestety, nie mam miuipolska, tylko globalna. I po czytaniu internetu, niestety może to świadczyć o wadzie i potrzebie zwrotu do naprawy. Na razie jest to losowe, i w sumie czekam aż będzie na tyle częste że na gwarancji zobaczą co się dzieje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po zainstalowaniu najnowszego magiska, od razu po restarcie wyskakuje 'process.android blablabla' zostal zatrzymany, probowalem trzy razy, druga sprawa, po wgraniu moda w twrp na 84HZ ( oczy bola teraz od 60ciu :/), po restarcie wyskakuje 'fastboot' rom sie nie bootuje, pomaga reflash, na android 9 wszystko dzialalo bez problemow.

 

Mi 9se

Mam pytanie, czy jak na tego updeta wgram dirty flash starsza wersje z android 9 to bedzie smigac? Oczy mnie bola od odswiezania 60Hz i chce powrocic na poprzednia a niestety backupa mam bardzo starego...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak na szybko, zauważyłem następujące różnicę względem MIUI10.
1. System zdecydowanie wolniej działa, nawet w grze Hill Climb2 obraz nie jest płynny.
2. Czasami mam problem z płatnościami NFC za pomocą aplikacji millenium, wyszła już aktualizacja aplikacji, ale jeszcze nie sprawdzałem czy coś się poprawiło.
3. Bateria trzyma dużooo gorzej, 4-5h SoT przy normalnym użytkowaniu to aktualny max.
4. Co jakiś czas aplikacja Internet się zawiesza, co powoduje zamrożenie całej nakładki. Trzeba poczekać jakiś czas, bądź wejść w ustawienia. Wówczas pulpit ładuje się od nowa.

Zauważyliście u siebie podobne problemy?
Dodam, że przechodziłem z globala, oczywiście czyszcząc wszelkie dane.
Aa i czasami chmura nie chce się synchronizować, tj. SMS nie pobierają się z chmury. Z kontaktami, nagraniami nie ma takiego problemu.


Wysłane z mojego MI 9 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • mrosi zablokował(a) ten temat

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...