BocianJD

Użytkownicy
 • Content Count

  21
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

6 Neutral

About BocianJD

 • Rank
  Użytkownik
 • Birthday 12/12/1989

Informacje osobiste

 • Płeć
  Mężczyzna

Dodatkowe

 • Smartfon
  Mi 9 SE
 1. Jeśli masz roota, to pobierz ze sklepu jakikolwiek terminal (np. Terminal Emulator) i wpisz: 1. su 2. settings put system smart_dark_enable 0 3. setprop debug.hwui.force_dark false Później restart. Od tego momentu Globalny ciemny motyw jest wyłączony. Dopóki nie wejdziesz w ustawienia ciemnego motywu to będzie ok nawet po restarcie. Jak wejdziesz to cały proces do powtórki.
 2. Tak, panorama działa normalnie - podobnie jak wszystkie inne opcje aparatu.
 3. U mnie jest ok. Może wyczyść dane aplikacji aparatu?
 4. Działa, ale u mnie działał nawet z SafetyNet na fail.
 5. Mi 9 SE - SafetyNet na zielono bez żadnego kombinowania. Na Netflixie pojawił się obraz którego poprzednio nie było na L1. Na razie nie zauważyłem też błędu pustego pulpitu po odblokowaniu. Jednak się pojawił. Także na razie same plusy
 6. Pacjent Mi 9 SE. Od razu zaznaczam że nie jest to standardowy problem więc proszę nie przenosić do kosza. Tak, czytałem inne tematy o nie pojawianiu się hasła w TWRP. Wgranie softu MIUI 20.2.27 przez TWRP po raz pierwszy się nie powiodło. Teraz nie pyta o hasło nawet na najnowszym twrp-3.3.1-14-Mi9SE.img. Testowałem też OrangeFoxa, starsze wersje od TeamWin i kilka od LR.Team. Zanim zrobiłem format cache/dalvik/system to pytało o hasło. Ostatecznie nie mam ani systemu ani monitu o hasło w TWRP. Czy da się jakoś wgrać soft przez np. Fastboot? Tak żeby pozostawić partycję data i Internal Storage bez kasowania? Może macie jakieś inne pomysły jak to ogarnąć? Edit: Komenda "twrp decrypt 'hasło'" też nic nie daje.
 7. Jest może coś nowego? Bo to już nie działa.
 8. BocianJD

  MIUI 9.12.26

  Widevine masz na poziomie L1 czy L3?
 9. BocianJD

  MIUI 9.12.19

  Mi 9 SE - Widevine dalej na L3. Kiedy powrót do L1?
 10. BocianJD

  MIUI 9.12.12

  I jeszcze jedno. Widevine spadł z poziomu L1 do L3. Będzie to naprawione? Jak coś to wgrałem kilka starszych wersji i ostatnia na jakiej działa L1 to 9.12.5.
 11. BocianJD

  MIUI 9.12.12

  Na Mi 9 SE wróciły uprawnienia aplikacji od Google? Bo u mnie tak. W poprzednim sofcie były już od Xiaomi.
 12. BocianJD

  MIUI 9.11.21

  Na Mi 9 SE mam to samo. Czysta instalacja.
 13. BocianJD

  MIUI 9.11.7

  https://miuipolska.pl/forum/topic/45746-naprawianie-niedziałającego-google-pay-poradnik-2019
 14. BocianJD

  MIUI 9.10.24

  Mi 9 SE - Po restarcie telefonu przestaje działać włączanie trybu jednej ręki. Trzeba w ustawieniach wyłączyć i włączyć ponownie żeby działało.