Jump to content

-wój-

Użytkownicy
 • Posts

  14
 • Joined

 • Last visited

Informacje osobiste

 • Płeć
  Mężczyzna

Dodatkowe

 • Smartfon
  MI 9 SE

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

-wój-'s Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

 • First Post Rare
 • Collaborator Rare
 • Week One Done
 • One Month Later
 • One Year In

Recent Badges

0

Reputation

 1. Mam problem - w słuchawkach BT (jakieś SONY i KossPorta Pro) dzwięk tak jakby "pływa" Z wszelkimi innym,i telefonami jest OK. Dotyczy to nie tylko odtwarzacza (nNeutron, stockowy) ale i np. radia (Replaio Radio). Próbowałem miliona rzeczy - nic nie działa
 2. Gdzie znajdę TWRP 3.3.1-1 dla 9SE?
 3. Dzięki, sytuacja opanowana (sassałem twrp 3.1.1 dla oxygena), już się cieszę naszym najnowszym miui
 4. Hejo. Od paru dni mam mi maxa 2 (wcześniej miałem mi maxa 32). No i zaczeły się schody. Odblokowałem bootloader ale przy próbie odpalenia twrp wywala mi komunikat jak na obrazku. Tryb debugowania włączony, TWRP z poprzedniego telefonu (Mi Max 32). Co robię nie tak???
 5. Kiedy muzyka (Poweramp) jest ok. Tylko rozmowy przyciszone
 6. Podłączyłem do mojego Mi Max'a słuchawki z mikrofonem na pałąku. O ile słyszalność "mnie" jest aż za dobra o tyle ja bardzo cicho słyszę rozmówcę (oczywiście głośność ustawiona na max). Czy jest jakiś myk do zrobinia w systemie, czy to wina telefonu/słuchawek (Sennheiser PC 230)?
 7. Sprawdzałem na dwóch kabelkach - standardowym i "magnetycznym" (z szybką złączką i atestem do 3A) - wyniki identyczne, więc to nie wina kabla. Ładowarka samsunga takie same parametry podała przy ładowaniu Kindle'a, więc widocznie taka jej wydolność prądowa (a nadruki na obudowie można sobie w d... wsadzić - też jakaś wiedza...). Sprawdzę jeszcze trzeci kabelek i ładowanie od zera. Pochwalę się wynikami.
 8. Nie będę polemizował, całkiem możliwe Wartości napięcie/prąd są wartościami maksymalnymi (tzn. przy 5 V maksymalny prąd może wynosić 3 ampery, przy 9V dwa itd. O wyższych napięciach nie słyszałem, ale możliwe. Wszelkie pośrednie kombinacje są oczywiście możliwe, to nie są "sztywne" ustawienia, co zresztą widać na poniższych fotkach. Tak więc - zziś udało mi się (wreszcie! ) rozładować baterię w moim Mi Max do ok 20%. Podłączyłem więc najpierw "zwykłą" ładowarkę Samsunga (wyjście 5,3V/2.0A max) A następnie ładowarkę obsługującą QC 3.0 Po chwilowym wariowaniu (negocjowały warunki umowy? ) wartości się ustabilizowały i takie były do końca ładowania Na takie wartości dogadał się procek telefonu z ładowarką (identyczne były, kiedy podładowywałem baterię z poziomu ok. 80%) Piszę to po to, bo myślałem, że być może wartości zależne są od stopnia rozładowania baterii. Okazuje się, że jednak nie. Tyle w temacie - bardziej jako ciekawostka. Jak by na to nie patrzeć - na pewno ładowarka "smart" napompuje akumulator szybciej.
 9. QC 3.0 to: 5V/3A 9V/2A 12V/1.5A (max) - napięciem i natężeniem steruje procesor telefonu, monitorując m.in. temperaturę baterii itd. Ładowarka tylko wykonuje jego polecenie, dostosowując napięcie/prąd. Jak uda mi się rozładować całkiem baterię - wrzucę fotki napięcia/natężenia w trakcie ładowania (ładowarka CHOETECH QC 3.0. + Mi Max).
×
×
 • Create New...