Jump to content

bartek456

Użytkownicy
 • Posts

  21
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by bartek456

 1. Od zawsze siędzę na rozwojowych, warto próbować to najnowsze stable? Jest bardziej dopracowane?
 2. Jaki custom ROM polecacie na Mi9 SE? Ewentualnie na której wersji MIUI najdłużej na baterii wam działał?
 3. Czy miał ktoś problem z odblokowaniem/wybudzeniem telefonu ? Nie reaguje przez chwile włącznik, czytnik w ekranie ani podniesienie urządzenia. Po kilku sekundach da się normalnie odblokować. Sytuacja zdarza się rzadko, moze raz-dwa razy dziennie (Mi9 SE)
 4. Tak, zauważyłem to przed chwilą na Mi9 SE
 5. A to norma, że połowę aplikacji trzeb ponownie zainstalować po przywróceniu danych? Mało która sie nie crashuje
 6. Dzięki zrobiłem w tej kolejności i udało się. Po wgraniu romu pytalo mnie czy zrobic wipe dla dalvik i cos tam jeszcze, ale nie robilem tego i dalem reboot system. Powinienem to jeszcze zrobić czy nie ?
 7. a czy aktualizacja twrp to ta sama procedura jak wgrywanie twrp ? nie wgrywalem sam miui wiec nie bardzo sie orientuje
 8. a możliwe ze plik z romem dla mi9se ma w nazwie HMNote7? pobieram z serwera głównego
 9. Powie mi ktoś jak zrobić aktualizacje do tej wersji? Aktualnie mam miui 11.1 by xiaomi.eu 9.12.6 (rozwojowa). Muszę pobrać paczkę i co dalej ?
 10. Jak mam wersję weekly to mogę normalnie przejść na wersję stable ROM z linku OTA ? Pytam oczywiście o link OTA EEA Stable ROM - MIUI V11.0.6.0.QFBEUXM
 11. Wgrywał ktoś MIUI 12 już? Są jakieś znaczące bugi na mi9 se?
 12. Spróbuj znaleźć cos takiego jak WiFi włączone w trybie uśpienia i daj "zawsze". Takie cos musiałem ustawić na MIUI 9
 13. U mnie nie pomogła inna przejściówka, kupiłem z Ugreena i dalej to samo. Pytanie czy da się to rozwiązać softwerowo na poziomie xiaomi.eu, ale to już pytanie do moderatorów.
 14. Możesz sprawdzić czy masz ustawione preferowanie sieci na WCDMA/LTE
 15. Podobnie jest w mi9 SE, jedni mają SOT 8h a u mnie 3.5-4.5h na xiaomi.eu weekly. Na globalu sot miałem 2-3h, padaka straszna, niewiem od czego to zależy, robiłem już różne kombinacje i jedynie zaraz po wgraniu miui mialem sot 5h, a po kilku dniach użytkowania znowu spadał.
 16. Odkopię trochę temat bo nie nastąpiła poprawa od tego czasu. Ja również mam wyżej opisane trzaski. Nie pomaga obrót przejściówki. Problem występuje również u mnie na włączonym wyświetlaczu. Zarównie na miui 10 jak i miui 11 mam ten problem (miui Polska). Problemy są opisane również w tych wątkach na zagranicznych forach https://c.mi.com/thread-2326895-1-1.html https://www.reddit.com/r/Xiaomi/comments/casdz4/sound_problems_with_my_mi_9_se/ @Orjon Da sie coś z tym zrobić ?
 17. Moje doświadczenie z baterią na Mi9 SE jest takie: Na globalu SOT był max 3,5h - padaka straszna miałem ochote ten telefon wywalić Wgralem miui polska (xiaomi.eu) i na miui10 SOT wzrósl do regularnych 5h, byłem bardzo zadowolony wtedy Po dłuższym użytkowaniu, kilka miesiecy później SOT spadł do 4h Zaktualizowałem przez OTA do miui 11 (aktualnie mam xiaomi.eu 9.12.6) SOT sie nie poprawił dalej jakieś 4h Nie wgrywałem innego kernela i nie przywracalem ustawien fabrycznych po wgraniu nowego xiaomi.eu Ustawienia fabryczne robilem kilka razy na globalu, ale nic nie pomogło to na pracę baterii. Używam tel w miare normalnie. Troche muzyki, troche komunikatory, troche przeglądarka. Gier tyle co nic. Czasem google maps, jak dojade itp , nic nadzwyczajnego. Czy powinieniem zrobić ten reset po każdej aktualizacji ? Jakieś inne pro tipy ?
×
×
 • Create New...