Skocz do zawartości

MIUI 9.1.3


ZduneX25

Rekomendowane odpowiedzi

Wczoraj robiłem porządki w telefonie i zainstalowałem najnowszego globala dla Mi Max3, no i tez wyskoczyła informacja o uruchomionej aplikacji motywy. Czyli sama apka jest skopana. Akurat dało się ją zamknąć przez wyczyszczenie ostatnio uruchamianych. 

Na tym sofcie xiaomi.eu nie zawsze to działa, bo czasami jest brak ostatnio uruchomionych, a powiadomienie wyskoczy. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 127
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Mam telefon Mi Mix2s

Po tej aktualizacji jak ktoś do mnie dzwoni to są jedynie wibracje, nie widać kto dzwoni (nie ma tego ekranu gdzie jest zielona, czerwona słuchawka i sms).

Przy wcześniejszych aktualizacjach miałem problem że podczas dzwonienia do mnie widziałem jedynie zielony pasek na górze ekranu i musiałem go wcisnąć żeby pojawił mi się ten podstawowy ekran (z odbiorem, odrzuceniem połączenia lub wysłaniem smsa). 

Miałem nadzieję, że któraś aktualizacja rozwiąże ten problem - niestety najnowsza wyłączyła mi w ogóle ekran do odbierania telefonu i muszę czekać aż ktoś skończy do mnie dzwonić i dostanę powiadomienie kto do mnie dzwonił :( pomocy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Albo nie ma dla nich China albo nie mamy linków do Globala.

W tym tygodniu update był w całości niepubliczny a Globala bierzemy tylko z udostępnionych publicznie linków na MIUI Forum angielskim + Global wychodzi dzień później niż China

wysłane z RN5 via Tapatalk

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Redmi 4 Pro.

Chciałem naprawić doczytywanie nazw w apce SMS. Zainstalowałem przez TWRP poprawkę wrzuconą przez @Orjon. Apka crashowała. Wyczuściłem jej dane - nic nie pomogło. Zainstalowałem więc ponownie wersję z 9.1.3. Nadal crashowała. Zrobiłem z twrp czyszczenie data/cache/dalvik. Apka dalej crashuje :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Redmi 4 Pro.
Chciałem naprawić doczytywanie nazw w apce SMS. Zainstalowałem przez TWRP poprawkę wrzuconą przez [mention=29619]Orjon[/mention]. Apka crashowała. Wyczuściłem jej dane - nic nie pomogło. Zainstalowałem więc ponownie wersję z 9.1.3. Nadal crashowała. Zrobiłem z twrp czyszczenie data/cache/dalvik. Apka dalej crashuje :/
Nie mam jak teraz podesłać ci apki z 9.1.3 z Redmi 4 Pro ale zainstaluj xiaomi.eu 9.1.3 jeszcze raz i problem powinien zniknąć

wysłane z RN5 via Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam telefon Mi Mix2s
Po tej aktualizacji jak ktoś do mnie dzwoni to są jedynie wibracje, nie widać kto dzwoni (nie ma tego ekranu gdzie jest zielona, czerwona słuchawka i sms).
Przy wcześniejszych aktualizacjach miałem problem że podczas dzwonienia do mnie widziałem jedynie zielony pasek na górze ekranu i musiałem go wcisnąć żeby pojawił mi się ten podstawowy ekran (z odbiorem, odrzuceniem połączenia lub wysłaniem smsa). 
Miałem nadzieję, że któraś aktualizacja rozwiąże ten problem - niestety najnowsza wyłączyła mi w ogóle ekran do odbierania telefonu i muszę czekać aż ktoś skończy do mnie dzwonić i dostanę powiadomienie kto do mnie dzwonił  pomocy...
Też zauważyłem ten problem.

Wysłane z mojego Redmi 5 Plus przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...