Jump to content

jacekgothic

Użytkownicy
 • Posts

  136
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by jacekgothic

 1. U mnie zaraz po aktualizacji był dramat z baterią, po jednym cyklu (rozładowanie, ładowanie) wszystko wróciło do normy.
 2. F2 pro, bateria leci w oczach...
 3. U mnie na f2pro jest podobnie.
 4. Jeśli masz gmail, to w przeglądarce na PC wejdź w ustawienia / zobacz wszystkie ustawienia / u góry w jednej z zakładek masz filtry i zablokowane adresy. W innych pocztach powinno być podobnie, czyli gdzieś w ustawieniach / filtrach.
 5. Dla Orange, Plusa jest tylko LTE+ (brak 4G)
 6. Problemem bym tego nie nazwał, ale na f2pro jest podobnie.
 7. Używam AdGuard na F2 Pro, żadnych problemów.
 8. Mam dokładnie to samo (F2pro)
 9. @Kacper Skrzypek Dlaczego w sekcji "Pobierz MIUI" nie ma MIUI 13?
 10. Zaktualizuj jeszcze raz, potem restart.
 11. U mnie na F2 pro działa idealnie.
 12. Można Tak https://miuipolska.pl/aktualizacja-do-androida-12-od-xiaomi-eu/ Instalacja Ponieważ TWRP nie współpracuje z Androidem 12, aktualizacja do tej wersji musi być wykonana w trybie Fastboot. Nie zostanie ona udostępniona przez OTA. Aktualizację wykonujemy standardowo jak przy każdej instalacji w tym trybie. Pobieramy odpowiedni ROM dla naszego modelu ze strony Pobierz MIUI (najlepiej na komputer). Rozpakowujemy paczkę z ROM-em na naszym komputerze. W przypadku, gdy dokonujemy aktualizacji z Androida 11 od xiaomi.eu bez czyszczenia danych, w folderze, gdzie znajduje się nasz ROM, wybieramy plik pod nasz system operacyjny z dopiskiem fastboot_update_rom. Jeśli natomiast chcemy wykonać tę operację z czyszczeniem danych bądź instalujemy ROM po raz pierwszy, wybieramy plik z dopiskiem fastboot_first_install_with_data_format i potwierdzamy chęć wykonania tej operacji, wpisując YES. Oczekujemy na zakończenie instalacji i ponowne uruchomienie telefonu. Potrwa to ok. 5-10 minut.
 13. Właśnie sprawdziłem, u mnie też są spore lagi.
 14. @Kacper Skrzypek Nadal występują problemy na POCO F2 Pro, tak jak to miało miejsce w poprzedniej wersji? E// Zaryzykowałem, zainstalowałem, wszystko jest OK.
 15. W piątek rano jak patrzyłem, to nie było, teraz faktycznie jest, ale jak są z tą wersją problemy, to lepiej poczekać do piątku na kolejną.
 16. @Kacper Skrzypek Jest opcja, że w tym tygodniu będzie aktualizacja dla POCO F2 Pro?
 17. Próbowałeś usunąć urządzenie z konta Google, Xiaomi przez przeglądarkę na PC? I ponownie się na nim zalogować. https://support.google.com/accounts/answer/3067630?hl=pl
 18. Zerknij na pierwszy post w tym temacie Również, ale mam wrażenie, że ta folia przyciąga cały kurz jaki jest w domu, masakra jakaś. Cały czas jakieś paprochy. Na szkłach nigdy czegoś takiego nie widziałem :/
 19. Gdyby nie ten obleśny napis POCO, żeby chociaż Redmi pisało... Dlaczego? Podaj. Ciekaw jestem wysokości rantów nad ekran? Masz folię, czy szkło?
×
×
 • Create New...