Jump to content

wookasz

Użytkownicy
 • Posts

  12
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by wookasz

 1. Mam jeden problem, nie mogę zsynchronizować kalendarza Google. Próbowałem wszystkiego ale nic nie pomaga, dalej kalendarz nie jest nawet widoczny w aplikacji. Jest tylko lokalny do zsynchronizowania, a mi chodzi o synchronizację z kalendarzem Google, którego apka nie widzi. Miał ktoś podobnie? edit: wyczyściłem pamięć google play services i działa.
 2. Bateria beż zarzutów. Od wczorajszego ładowania minęło 24 godziny, a na wyświetlaczu pokazuje 47%.
 3. Już poradziłem sobie! Trzeba było uruchomić je w autostarcie.
 4. U mnie wibracje nie sprawiają problemów, mam zainstalowany ten chiński soft, telefon kupiony tu na miejscu ale po wgraniu google play store i zainstalowaniu np. Skype czy Whatsapp to nie otrzymuję z tych aplikacji powiadomień. Wszytko mam ustawione na otrzymywanie powiadomień, żadnego oszczędzania baterii ale powiadomienia przychodzą dopiero tylko po otworzeniu apki. Czy można temu jakoś zaradzić? Co ciekawe to po zainstalowaniu z chińskiego sklepu Wechata (taki chiński komunikator, z którego wszyscy tu korzystają), to z powiadomieniami o nowej wiadomości nie ma problemu. Czy to może przez to, że te aplikacje są z Play Store?
 5. Cześć, mam ten telefon od wczoraj, kupiony na miejscu w Chinach, jest niezły. Aparat dobry, wszystko płynnie działa. Jest bardzo dobrze wykonany, solidnie wygląda, trochę śliska obudowa więc trzeba uważać bo łatwo może wypaść z ręki. Mam pytanie tylko jedno bo nie orientuję się w temacie: mogę jakoś dodać polskie znaki/klawiaturę do systemu? Wgrałem już Google play store bo nie był preinstalowany więc mam już potrzebne apki ale brakuje mi jedynie polskich znaków. Wcześniej korzystałem tylko z Windows Phone więc Android to dla mnie coś nowego.
×
×
 • Create New...