Jump to content

jacekgothic

Użytkownicy
 • Posts

  113
 • Joined

 • Last visited

Dodatkowe

 • Smartfon
  MI MIX 2/POCO F2 Pro

Recent Profile Visitors

619 profile views

jacekgothic's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

 • Week One Done Rare
 • One Month Later Rare
 • One Year In Rare

Recent Badges

17

Reputation

 1. Na poco f2 pro po włączeniu tej funkcji zabiera 2GB (powinno 3 GB?) z pamięci, po jej wyłączeniu 2 GB pamięci wewnętrznej powraca, po za tym żadnych innych oznak działania tej funkcji.
 2. Próbowałeś usunąć urządzenie z konta Google, Xiaomi przez przeglądarkę na PC? I ponownie się na nim zalogować. https://support.google.com/accounts/answer/3067630?hl=pl
 3. Na poco f2 pro, bateria trzyma świetnie.
 4. U mnie na F2 Pro jest dokładnie na odwrót, wróciłem do poprzedniej wersji.
 5. Zerknij na pierwszy post w tym temacie Również, ale mam wrażenie, że ta folia przyciąga cały kurz jaki jest w domu, masakra jakaś. Cały czas jakieś paprochy. Na szkłach nigdy czegoś takiego nie widziałem :/
 6. Gdyby nie ten obleśny napis POCO, żeby chociaż Redmi pisało... Dlaczego? Podaj. Ciekaw jestem wysokości rantów nad ekran? Masz folię, czy szkło?
 7. Również mam f2 pro na rozwojowym MIUI, zawsze po wrzuceniu nowej wersji telefon bardzo długo wisi na napisie MIUI, ale w końcu wstaje. Za pierwszym razem, zaraz po odblokowaniu bootloadera, myślałem, że się coś posypało, ale po dłuższej chwili wstał. Byłem przyzwyczajony do dużo szybszego pierwszego uruchamiania na mix 2.
 8. Dzisiaj dostałem identyczne szkła, zamówione w oficjalnym sklepie ESR na ali. U mnie ramka była. Szkło nie jest na f2 pro, jest za wąskie o około 1mm, czarna ramka nijak nie pasuje do wyświetlacza, za to ryżowemu udało się wysłać niebieską ramkę ustalającą do właściwego telefonu...
 9. Mi też, więc aktualizuję przez TWRP + pendrive
 10. Znalazłem dość dziwny błąd na poco f2 pro. Aktualizowałem w sobotę rano, od tego czasu dwa razy mi się przytrafiło, że po odblokowaniu telefonu odciskiem pojawia się czarny ekran, widać jedynie górną belkę z ikonami zasięgu, baterii... ekran nie reaguje na dotyk. Trzeba zablokować telefon przyciskiem zasilania, ponownie odblokować odciskiem i wszystko jest OK.
 11. Dziś płaciłem dwa razy w Kauflandzie i Action, płatności Google Pay działają bez problemu. Ustawione na portfel SIM. ------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------ Może mi ktoś podpowiedzieć gdzie wyłączyć licznik kroków, tak żeby nie był pokazywany w "Asystent MIUI" Wyłączyłem aplikacje "Zdrowie", ale to nic nie daje... Można w ogóle usunąć ten element (patrz ss)
 12. W końcu odblokowałem i zainstalowałem miui 12,5 na poco f2 pro. Teraz człowiek czuje się jak w domu (wcześniej mix2 na betach) Wszystko zainstalowane, poukładane i jak do tej pory jest OK. Muszę płatności Google Pay sprawdzić jeszcze, ale jak na razie, to good job Panowie!
 13. Działają na tej wersji aplikacje banków, revolut i płatności google, bez kombinacji z magisk?
 14. Działa Wam na rozwojowym coś takiego, że jak odwrócicie telefon wejściem USB do góry, to AOD się wyłącza? Fajna sprawa, trzymając telefon np. w kieszenie AOD nie świeci bez potrzeby, przynajmniej na globalu tak jest. E// działa to dość topornie/losowo
×
×
 • Create New...