Skocz do zawartości

Xiaomi Mi Band


sarcics

Rekomendowane odpowiedzi

@up,

Nie. To raczej brak parcia na coś nowszego, gdzie nie ma totalnie argumentów za tym przemawiających. Taka "stabilizacja" w kwestii technologii mobilnej :-)

PS. Żeby nie było, to OBIECUJĘ update MIUI do Marshmallow w przeciągu +/- 5-6 miesięcy :-). Aż jakieś wydanie wygra z wersją 5.11.5!

~|~|~|~|~|~

TapTap Tapatalk + MI4W

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak u was wygląda sprawa z synchronizacją, u mnie przed wczoraj jeszcze była masakra, co kilka h zrywało i jedynie restart telefonu pomagał.

Dziś i wczoraj już sprawa się naprawiła, był jakiś upgrade firmware, co ile się aktualizuje i czy to nie zależne od wersji MiFit?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Jak sprawić aby opaska informowała mnie diodami (świecąca jedna, dwie lub wszystkie trzy) o ilości "zrobienia" mojego dziennego limitu kroków (domyślne 8 000)?
W opcjach aplikacji nie widziałem możliwości włączenia/wyłączenia tej opcji, więc wydaje się że powinna działać samoistnie z ustawionym limitem kroków. 
Diody wydaje się że działają prawidłowo, świecą np podczas parowania/wykrywania opaski.
Mam polską najnowszą wersję aplikacji Mi Fit z tej strony. 

Ma ktoś jakiś pomysł?

Pozdrawiam 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, ZduneX25 napisał:

Gest jakbyś patrzył na zegarek.

Dziękuję. Nigdzie nie mogłem znaleźć :)

A czy da się coś zrobić, żeby opaska nie rozłączała się tak często z telefonem?
Chodzi mi gównie o wibracje kiedy dzwoni telefon.
Wydaje mi się, że jak dalej oddalę się od telefonu, albo po prostu po jakimś dłuższym czasie opaska rozłącza się z telefonem (łączy się automatycznie dopiero po uruchomieniu Mi Fit) wiem że dane się potem synchronizują, ale przy dzwonieniu telefonu opaska już nie wibruje. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Usunąłem wersje pl, zainstalowałem eng, zmieniłem wartość na 3m i wróciłem do pl. Teraz jest zdecydowanie lepiej i telefon można odblokować ze znacznie większej odległości. 

Gdzie zmienić wartość na 3m ? Mam wersje "sklepową"

RN2

Edit

Już sobie poradziłem. Trzeba kilka razy tapnąć na ekranie ustawienia blokady

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Czy ktoś miał problemy z ładowaniem opaski? U mnie zeszła procentowo do do 4% i po podłączeniu do ładowarki ciągle zostaje na 4%,

Ładowarka jest raczej dobra, po zakupieniu doładowała banda do 100%. Sprawdzałem jeszcze na drugiej ładowarce i ciągle mam to samo czyli stoi na 4% :(

Ktoś ma jakieś pomysły?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podobno włożenie do lodówki na iles minut coś daje ale przypomnę jeszcze raz :

Jeżeli macie baterie poniżej 20% no to naładujcie ją! naprawdę ładowanie raz na kilka tygodni to taki problem żeby cisnąć nie wiadomo po co te kilka dni? Przetrzymywanie baterii przez kilka dni poniżej 10% bardzo jej szkodzi i albo kiedyś nie wstanie albo straci swoją pojemność. W telefonie na tych 10% wytrzyma ci krótko a tutaj jest to kilka dni i ten czas bardzo negatywnie wpływa na jej funkcjonowanie (długi czas na niskim poziomie naładowania)

Wysłane z mojego Mi-4c

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ZduneX25 tylko funkcja Smart lock to moim zdaniem gorsze rozwiązanie niż to z miui. Smart lock w ogóle nie blokuje telefonu gdy opaska jest w zasięgu, działa to nawet na kilkanaście metrów, a w miui można ustawić na np. 1 metr, no i w miui telefon jest zablokowany, odblokowuje się w momencie gdy włączamy ekran :)

Wysłane z mojego Mi-4c

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hejka, używam MiBand Notify i w ok. 50% przypadków po odebraniu połączenia opaska wibruje nadal przez kilka/kilkanaście sekund. Czy wiecie, jaka może być przyczyna? W MiFit powiadomienia wyłączone. Aha, mam wgrane CM12, jeśli to istotna informacja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Opóźnij dostarczenie powiadomienia do opaski. Miałem tak samo. Z resztą gdzieś w apce jest napisane że zbyt krótki czas (lub zerowy) dostarczania powiadomienia może rodzić problemy więc ja wiedziałem w czym kłopot..

Wysłane z Xiaomi Mi4 LTE

Ok sorry- w mi band tools miałem taki komunikat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...