Skocz do zawartości

Xiaomi Mi Band


sarcics

Rekomendowane odpowiedzi

 

Dnia 23.02.2016o20:41, m.wissniewski napisał:

 

Mam wersję preinstalowana z miui polska 6.2.18. Jak zamienić ja na tą z Google Play? Nie ma możliwości odinstalowania aplikacji z ekranu..

Wysłane z mojego MI NOTE Pro przy użyciu Tapatalka

http://bfy.tw/4Rao

masz root więc możesz wszystko

Edytowane przez Marcin.M
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W mifit z polskiego romu dostaje fc gdy chcę zmienić dystans, na jakim wykrywa banda do odblokowania. Ten ze sklepu Play to ma. Nie wiem czym to jest, ale fajnie jak by się dało to naprawić bo z chęcią bym wrócił do polskiej wersji językowej. Próbowałem sobie przerzucić pliki języka, ale coś mi wali błędami przy dekompilacji apki z Play Store.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem dziś MI Band 1s. Która aplikacja będzie najdokładniejsza do jej obsługi, na telefonie sony z5? Znalazłem na forum MiBand ale nie wiem czy będzie dobrze działać na innym telefonie niż xiaomi. Najlepiej żeby była też do jazdy na rowerze, (bo raczej nie biegam).

Edytowane przez krissos
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, Accro napisał:

Panowie, jest sens dopłacać do wersji 1s względem 1? Cała funkcjonalność jest identyczna jak w 1s oprócz pulsometru, tak? :)

Praktycznie. Pulsometr obecnie jest wykorzystywany również do lepszego mierzenia snu. Jak bardzo to pomaga to nie wiem, ale podobno niekiedy jest lepiej.

Ogólnie to sam musisz sobie odpowiedzieć na pytanie, czy warto dopłacić do pulsometru. Ceny aż tak się nie różnią. Tę z pulsometrem można dostać już za $17.99.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Zastanawiam się nad kupnem opaski i pytanie, lepiej dopłacić i wziąć z pulsometrem i białymi diodami czy wersję bez pulsu i z kolorowymi diodami?

Lepiej kupić z allegro za niewiele drożej czy z zagranicznej strony? Jak się taka opaska sprawdza przy bieganiu? Głównie zależy mi na tym żeby z czytywało przebiegnięty dystans i z czytywało do endomondo, ale pewnie takiej możliwości nie posiada żadna z opasek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co wiem z endomondo się nie łączy. Oficjalna wersja mifit łączy się z Google fit.

Co do koloru diod to wszystko zależy czy będziesz z tego korzystał. Ja mam też moto360 więc dla nie oczywistym wyborem byłby 1s.

Co do zakupu to jeśli nie zależy Ci na czasie to po co przeplacac? Gearbest.com jest w miarę sprawdzony choć oczywiście trzeba sprawdzić oryginalnosc opaski. Ja tam kupiłem dwie i jestem zadowolony.

Wysłane z Xiaomi Mi4 LTE

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po paru dniach użytkowania 1s nie wiem na jakiej zasadzie ona nalicza kroki, ale dziś jadąc autem naliczyła mi ponad 5 tyś kroków. Już dziwne mi się wydawało bo rano jak wstaję to mam ponad 200 kroków. Jest to normalne czy coś z opaską jest nie tak?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@krissos

Opaska zlicza kroki perfekcyjnie :) Przejdź się gdzieś z aplikacją otwartą i patrz na żywo na liczenie kroków - jest idealne :)

Ale opaska ma bardzo podstawowy problem bo zwykłe machanie ręką też bierze za kroki i nic na to nie poradzisz bo tak została skonstruowana. Możesz co najwyżej spróbować przypiąć ją na nogę lub zamówić sobie z neta łezkę (zamiast opaski) żeby powiesić na szyi. I tak mi też pokazuje zaraz po wstaniu że mam już nabite dobre 200 kroków

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...