Jump to content

Recommended Posts

• Replies 6.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Wątek poświęcony wszelkim modyfikacjom firmware'u Amazfit BIP oraz aplikacji MiFit.    Będzie w nim sekcja POBIERZ, w której będą umieszczane najświeższe, stabilne wersje MOD-ów. Na począt

Modyfikacja tarcz zegarka w Amazfit BIP   Tutorial, mimo że jestem Linuksiarzem, będzie oparty na bardziej popularnym systemie - Windows Będziemy potrzebowali: - Python w wersji 2

Pojawiła się wersja 3.0 modu MNVolkov. oprócz kalkulatora i kalendarza, dodane została możliwość edycji alarmów z poziomu zegarka. Na szybko spolonizowałem zasoby (zamieniając język Hiszpański - któ

Posted Images

Hej i dzień dobry,

Otrzymałem dzisiaj swojego bipa, wiem, że poradniki są w pierwszym poście ale przedzierajac się przez kilkanaście stron tematu zauważyłem, że być może jest opcja po prostu wgrywania fw i tarcz z jakiejś apki ale nie wiem, z której dokładnie.

Czy mógłby ktoś podpowiedzieć nazwę ?

Zależałoby mi również na polskich literkach jeśli to możliwe :)

Dziekuje z góry

Edited by Ky0sHiR0

Gadgetbridge albo notify do wgrywania fw i tarcz.

Polskich znaków nie ma ale zamiast pytajników mogą być zamieniane np. ą=a, ć=c itd. Apka notify (nie wiem czy w darmowej to działa) lub tools amazfit (płatna).

EDIT:

Ciekawość wzięła górę i zainstalowałem fw. 0.1.0.11 przez najnowszy gadgetbridge. Poszło bez problemu, nie trzeba wgrywać .res. Zmian nie widzę oprócz pozycji w pogodzie gdzie zawsze miałem łącznie 7 pozycji: 5 pozycji/dni + 2 ostatnie dni puste (nie wczytane). Teraz jest tylko 5. Nie ma także w menu mifit opcji sterowania nadgarstkiem. O baterii się na razie nie wypowiem, dziś akurat będę ładował zegarek bo mam 15% i zobaczę jak to będzie na dniach.

Edited by fake4r
41 minut temu, fake4r napisał:

Gadgetbridge albo notify do wgrywania fw i tarcz.

Polskich znaków nie ma ale zamiast pytajników mogą być zamieniane np. ą=a, ć=c itd. Apka notify (nie wiem czy w darmowej to działa) lub tools amazfit (płatna).

EDIT:

Ciekawość wzięła górę i zainstalowałem fw. 0.1.0.11 przez najnowszy gadgetbridge. Poszło bez problemu, nie trzeba wgrywać .res. Zmian nie widzę oprócz pozycji w pogodzie gdzie zawsze miałem łącznie 7 pozycji: 5 pozycji/dni + 2 ostatnie dni puste (nie wczytane). Teraz jest tylko 5. Nie ma także w menu mifit opcji sterowania nadgarstkiem. O baterii się na razie nie wypowiem, dziś akurat będę ładował zegarek bo mam 15% i zobaczę jak to będzie na dniach.

Przez Notify nie da się wgrać PL FW ?

1 godzinę temu, fake4r napisał:

O baterii się na razie nie wypowiem, dziś akurat będę ładował zegarek bo mam 15% i zobaczę jak to będzie na dniach.

No to czekamy na jakieś info jak sprawuje się te nowe FW. Ja, aż taki ciekawski nie jestem żeby się skusić , a na  FW 9.59 zegarek sprawuje się ok. Najbardziej chodzi mi właśnie o baterie bo opinie są różne...

27 minut temu, fake4r napisał:

Da się. Poczytaj trochę...

Wysłane z mojego Redmi 3 przy użyciu Tapatalka

Poczytałem, najnowsze FW nie wskakuje przez Notify. 

Jeśli zaktualizowałem FW przez MiFit do V0.1.0.11 to na razie nie ma jak zmienić języka na PL ?

Edited by Ky0sHiR0

Oficjaljny mifit instalowałeś? Tu kolega kilka(naście) postów wyżej wrzucił modowany mifit razem z polskim fw. Oficjalnie nie ma j. Polskiego w zegarku.

To juz było. Można przewijać menu ruchem nadgarstka, ale to tez było np. gdy wejdziemy w menu status albo w którąś zapisaną pozycję w aktywnościach możemy przewijać ekran, również pogodę.

Edited by mrosi
Dodaj jeszcze pół strony wątku pustych wierszy...
17 godzin temu, woyto napisał:

Mam prośbę. Ktoś z was umie zamienić element na tarczy? Chciałbym, aby zamiast tętna była tam aktualna temperatura. Próbowałem to zrobić, ale wywala mi jakiś błąd "Fatal|Could not find member 'TopLeftX'..."

ikonke serca zmień sam

xxx_packed.png

xxx_packed.bin

Edited by mrosi
po co przewalasz cały cytowany post, wraz z obrazkiem...?
  • Like 1

Ja wczoraj po wgraniu fw nie zauważyłem zwiększonego zużycia baterii przez te kilka godzin, od popołudnia do wieczora. Teraz od 2 w nocy mam dalej 100% po naładowaniu. Możliwe że to komuś leci bateria przez te nowe opcje w kompasie czyli nic nowego, no chyba że przez tarcze bin, z tym że ja siedzę na res. Dam znać wieczorem ile % będzie.

• mrosi locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.

• Create New...